6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • sz4bolcs
    #5503
    Tudtam én, hogy le kellett volna tölteni egyben ezt a remek kis oldalt... :((

    A mulderizmusok is egy az egyben eltűntek, pedig az is mekkora volt már..
  • Totti5
    #5502
    List of The X-Files episodes
  • ZilogR
    #5501
    :D hát ja!
    de hová tűnt, nemtom...
    ott akartam én kis naiv kereskedni, mert emlékszem erre a képre, ahogy a zöld csóka kinéz a fa mögül - most is előttem a kép...
  • sz4bolcs
    #5500
    "volt anno a www.x-aktak.hu, ahonnan lehetett szemezgetni az epizódokat és MIND fenn volt!"

    -nesze semmi, fogd meg jól :D
  • ZilogR
    #5499
    volt anno a www.x-aktak.hu, ahonnan lehetett szemezgetni az epizódokat és MIND fenn volt!
    Én tudom melyik részre gondolsz, sztem az első évadban(???) ment, megpróbálom előszedni...
  • berczely
    #5498
    Valaki segítsen!

    Nagy unalmamban X-Aktázni akarok!Nem nézném meg az összes évadot így hirtelen, de azokat a részeket igen amiben UFO-k idegen lények vagy "szörnyek" vannak.Tudom hogy szinte majdnem mindegyik rész erről szól, de engem azok érdekelnek amiben tényleg UFO-t mutatnak vagy kis zöld emberkéket esetleg valami Molyembert vagy a Yetit!(ezek csak példák nem tudom vannak e ilyen részek)
    Fatert pedig 1 konkrét rész érdekelné, nem emlékszik rá túl jól régen látta már, de olyan van benne hogy az a bizonyos izé bele tud olvadni a környezetbe és pirosan világít a szeme...
  • IMYke2.0.0.0
    #5497
    Az összes részt leadták - tudtommal.
    De, ha nem így lenne sincs baj, mert szépen lassan kiadják az összes évadot DVD-n.

    Ha WRZ-olni akarsz, akkor megvannak hozzá az angol források, ahogy a magyarok is.
  • tgary
    #5496
    Hello,tudna vki segíteni?Megszeretném szerezni azokat a részeket amiket a tv1 nem adott le.Azokat mind láttam.Előre is köszi.Melyik évadok ezek?
  • IMYke2.0.0.0
    #5495
    Szívesen. :)
  • sz4bolcs
    #5494
    Köszke
  • IMYke2.0.0.0
    #5493
    A válaszod: 07x06 - The Goldberg Variation (Goldberg variációk).
  • sz4bolcs
    #5492
    Hali: Melyik az a rész, amiben a főhős ürge iszonyat szerencsés, 100% mák-faktorral rendelkezik???
  • IMYke2.0.0.0
    #5491
    De, Te legalábbis véletlenül csináltad, és nem tomboltál, amikor "kijavítottalak", míg bárki más már fikázott volna, és jött volna a "de hát értetted, meg hát ez egy fórum" stb. stb.
  • Garrett27
    #5490
    Na igen, bárcsak az SG munkatársai között is lenne belőled egy, ma két cikket olvastam el eddig a főoldalon, és mindkettőben van hiba, egyikben elírás, másodikban meg az enyémhez hasonló..
  • IMYke2.0.0.0
    #5489
    Az SG.hu fórumában mindenre fel kell készülni... kaphatja az ember a hideget, ha más hibáját kijavítja... ezért adtam a linket.
  • Garrett27
    #5488
    megtiszteltük, mindig tiszteljük ezért, a wikipédiát azért mellőznöd is lehetett, nem kell bizonygatni, hogy tényleg így írja a nevét, megbíztam volna abban is, ha csak egyszerűen link nélkül írod ki
  • IMYke2.0.0.0
    #5487
    Náray Erika - Tiszteljük meg a drága színész-énekesnőnket, hogy helyesen írjuk a nevét!
  • Garrett27
    #5486
    na nem hiszem el... VÉÉGREE, ha valaha eljut a további évadokig, remélem átszinkronizálják Nárai Erika hangjával az érintett évadokat, mert Scully csak az ő hangjával teljes :)
  • jamamura
    #5485
    a pletykák szerint március 31-től kezdhetsz rá vadászni.
  • IMYke2.0.0.0
    #5484
    Hát ezt el se hiszem! Úristen, mennyi ideje várok erre!!!!
    Vadászni fogom a boltokban, s ha másképp nem, a biztos megjelenés után megrendelem - kötelező, nincs mese.
  • jamamura
    #5483
    no, végre jön az első évad DVD-n:
    dvdextra
  • sz4bolcs
    #5482
    Oh my god, ez is megy ki a falra. :D:D:D::D
  • IMYke2.0.0.0
    #5481

  • Daell Drow
    #5480
    En most december elejen toltottem le mind a 9 evadot, most a 3-ik evad kozepen tartok. Mar 90es evek masodik feleben nagyon megfogot a sorozat, ugyhogy most bepotolom itt az unnepek alatt napi 5-10 resz nezesevel.

    Ja es kellemes unepeket minden fannak.
  • asromafc88
    #5479
    a falka rész láttátok már?
    egyik ismerősöm azt mondta hogy nagyon durva mármint hogyha jobban belegondolsz a történetébe
  • sz4bolcs
    #5478
    Gondolkodom azon, hogy kinyomtatom fotó minőségben, és bekeretezem. :D
    Köszi én is.
  • IMYke2.0.0.0
    #5477
    Köszönöm, és viszont!
    A kép pedig egyszerűen óriási!
  • Garrett27
    #5476
    Köszi, viszont!
  • sz4bolcs
    #5475
    UFO-észlelésben, és kormányösszeesküvésben gazdag ünnepeket kívánok minden X-akták fannak! :)

  • schanna
    #5474
    Sziasztok!

    Remélem tudtok nekem segíteni. Van egy csomó aktás cuccom, amiket szeretnék eladni. Gondoltam a vaterára meg a hasonló oldalakra, de lehet hogy ti tudtok olyan oldalakat, amelyeken a gyűjtők gyakrabban keresgélnek.
    Ha valakinek van ötlete legyen szíves küldje el a mail címemre.
    [email protected]
    Előre is köszönöm!

    üdv
    Anna
  • celza8807
    #5473
    az én verzióm sem zártja ki, hogy william egyszer csak visszatér, mint mondjuk zseniális képességekkel megáldott betűzőversenybajnok..
  • Garrett27
    #5472
    Ne félj nem felejtkeztünk el róla!
  • Garrett27
    #5471
    Ezért X-akták! Nem biztos, hogy a baba mozdította el, hiába hallod a hangot, szerintem az író nem árulja el, hogy visszajött az ereje!
  • ZilogR
    #5470
    és ez az egész szófosásotok azt jelenti, h az én sztorim lesz :P ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #5469
    Tévedsz.
    Az injekció után még van képessége... emlékezz csak, amikor elsötétedik a rész vége és meghallod a "baba nyugtató játék" nyikorgását...
  • Garrett27
    #5468
    Én ezt értem, és én is emléxem a részekre sőt arra is, hogy Williamnek később beadnak egy injekciót, amitől vagy elment a telekinetikus képessége, vagy csak el akarták velünk hitetni - mert annak a résznek a végén már nem mozgatja többé a csörgő körforgót. Vagy időlegesen szűnt meg benne ez a képesség.
    De ez mind még a sorozatban ment, és én nem arról írtam, hanem a filmről, amiben most jól helybenhagytak, mert ahogy írtam, azt hittem, az a frázis a betöltetlen űrről úgy hangzott, mintha meghalt volna és nem mintha csak azért mondaná, hogy nem élhetnek együtt.
    Viszont az értelme lehet "olyan", mintha már nem létezne a kicsi, mert ugye mit jelenthet egy szülőnek, ha tudja, hogy nem lehet gyereke, és mégis megszületik, majd adoptálnia kell mert nem lehet nála mert az életébe kerülhetne...úgyhogy asszem meggyőztél arról, hogy nem halt meg, de remélem, kicsit jobban kibontakozik majd az egész, ha sikerül összehozniuk az utolsó filmet.
  • celza8807
    #5467
    ez meg wikipediáról:
    William was given up for adoption during the end of the ninth season after Scully felt she could no longer provide the safety that William needed.[16] William was a "miracle child", of some importance to the alien Conspiracy. He demonstrated extraordinary powers, including telekinesis.[17]
    vesszek meg, de egy szó sincs arról, hogy meghalt volna
    http://en.wikipedia.org/wiki/Dana_Scully
  • celza8807
    #5466
    amúgy is ő egy csodagyerek, hogyan halhatna meg?
  • celza8807
    #5465
    most kerestem rá a filmben, 32. percnél van a jelenet, mulder csak annyit mond, hogy "életünk végéig kísérteni fog a fiunk", de nem azért mert meghalt volna.
    angolul valami olyasmit hallok, hogy sosem fog betöltődni az űr ami utána maradt.
  • Garrett27
    #5464
    nemtom... tisztán emlékszem arra a jelenetre, amikor ketten feküdtek az ágyban, és a "fiunk"ról beszéltek Mulder és Scully, bár a moziban nálunk tót felirattal ment, de olyasmi volt, hogy "túl nagy sebet okozott nekünk", vagy vmi ilyesmi - ezt meg is beszéltük a film után, de nekem nem hagyott ez békét, és utána rögtön le is töltöttem a filmet és a magyar felirat egyértelműen a halálról szólt, "a fiunk halála" volt benne - bár nehéz megmondani, hogy az angolban egy frázis volt amit rosszul fordítottak (angolul "túl nagy betöltetlen űr"-ről beszéltek), vagy akkor már én nem értem - de azóta szentül meg vagyok róla győződve, hogy William meghalt..
    Most aztán szöget ütöttél a fejembe