11900
  • DONGUBA
    #8089
  • Magic Boy
    #8088
    Na látod ezért nemakork játszani!
    Mi értelme lenne annak,hogy tönkretegyek egy csapatot?
  • DONGUBA
    #8087
    Miert pont veluk?????Te egy eros csapattal se tudtal eredmenyes lenni akkor miert pont a rimi?????Most ezt nem rosszindulatbol mondom.
  • Grusi
    #8086
    En svajcot, Hakan Yakin \m/ ;]
  • szoltan
    #8085
    Bolanosról már hallottam
  • zaki
    #8084
    hmmm, nem tdom ismeritek-e ezt a két játékost, sztem hatalmas igazolások: Alberto Bolanos (AM/F RC) 85-ös születésű equadori srác, 160 ezer márkáért leigazolta a Real, köv. évben 425 ezerért a Milan (azért ilyen kevésért, mert ennyi volt a szerződésében a minimum fee release clause), és most a 3. évben 38.5 millió márkát ér. a másik Osvaldo David Martínez (AM C) 86-os születésű, igaz most még nem egy nagy szám játékos, de biztos az lesz. paraguayi a srác
  • Magic Boy
    #8083
    Ha lehetek a Leight RMI-vel akkor megyek!
  • Magic Boy
    #8082
    Én a Svédeket választottam!
  • Takezó
    #8081
    én a litvánokat válaszottam volna :D
  • DONGUBA
    #8080
    Magic most kezdtunk egy angol bajnoksagot gneville haverommal.....nem joszz?
  • Magic Boy
    #8079
    Ez így igaz bár engem Magyar ltemre felkértek a Svédek,a Litvánok és Svájciak is!
  • DONGUBA
    #8078
    Ez a hitetlen nem neked szolt....ja ha spanyol lettel volna mar siman felvesznek....nezd meg melyik orszaghoz vesznek fel a jatekban mas nemzetisegu edzot.Nagyon nagyon ritka esetben.
  • robotnyk
    #8077
    nem vagyok hitetlen, épp azt mondom, ha spanyol lennék, nem magyar, már biztos felkértek volna spanyol kispadra is
  • DONGUBA
    #8076
    Robot ez is csak ilyen egyszeri alkalom mert kb inditottam mar szaz uj jatekot es abbol kb 5* kertek fel szal ez van....lehet hitetlenkedni.
  • robotnyk
    #8075
    hát igen. az én 2011es mentésemben a spanyol válogatott már 4szer cserélt szöv.kapitányt, mégsem fogadták el a jelentkezésem egyszer sem, pedig magyarként VBt nyertem 2010ben az angolokkal...
  • DONGUBA
    #8074
    Ja es hozzateszem hogy amilyen ligaban kezdek jatszani olyan nemzetisegu leszek mert ugy tobb az esely ra hogy felvesznek.
  • DONGUBA
    #8073
    En a fradival nyomom es elotte meg felkertek nigeria kapitanyanak is de nem fogadtam el.
  • Csacsi
    #8072
    És két év után felkértek? Engem még soha sehova nm kértek fel 2 év után. Pedig ilyet már én is csináltam nem egyszer, hogy egy kisebb csaaptot két év alatt két osztállyal hoztam feljebb, és kupát nyertem.
  • DONGUBA
    #8071
    Bajnoksagot minden evben a kupat is meg a szuperkupat is.
  • Csacsi
    #8070
    Mikor? Mit nyertél, hogy felkértek?
  • DONGUBA
    #8069
    ugy hogy felkertek rá
  • Csacsi
    #8068
    Hogy lettél a magyar csapat kapitánya?
  • DONGUBA
    #8067


    kijutottunk a vb-re guba vezerletevel
  • DONGUBA
    #8066
    Gratula
  • szoltan
    #8065
    Intertotó kupa,elődöntő:
    Atalanta-Manchester City 7:0
    Pazzini 5öt, Cerci 2-t lőtt! Csapatom most elég király
    Tsigalko-,Athirson,Natali(Hierro),Innocetti,Bellini- Marcolini(Montolivo),Bernardini,Diego,Zenoni-Cerci,Pazzini
  • Matthewpamer
    #8064
    hagytam a taktikát,következő meccsen nyertem 5:1-re :P
  • Matthewpamer
    #8063
    itt próbálkozz
  • Kingsley
    #8062
    Segítenétek!!Nemtom hova kellene írni, dde azt szeretném kérdezni milyen program van még a BlindWriton kivűl amivel ki tudnék égetni egy cd-re:???????????
  • robotnyk
    #8061
    kis taktika váltás, vagy játsz le így pár meccset, hátha észhez térnek
  • Matthewpamer
    #8060
    hmm?
  • Matthewpamer
    #8059
    húú,elkezdődött a 6.szezon,eladtam cocot,adrianot(ez nem a csatár hanem egy fiatal brazil balhátvéd),visszavedtem j.zanettit,mert még az elején eladtam 10millerért,most visszavedtem 3ért,aztán más nem történt,csak adriano rinyált hogy nem adtam el meg átadó listára akar kerülni..nem is ez a lényeg,hanem egyszerűen nek megy a csapatnak.nem volt semmi más változás a csapatnál,csak a balhátvéd posztjára hoztam fel a egy 17 éves csákot,akit kezdőnek játszatok,tehát a taktika se,az edzés se változott,de alig nyerem a meccseket,max 11esekkel x-elek hazai pályán stb..valami tanács?
  • Magic Boy
    #8058
    Az a lényeg,hogy neked tetszen elvégre a te logod!
  • Matthewpamer
    #8057
    ja,zsír
  • zaki
    #8056
    köszi Szoltan :)

    amíg Kill Bill lázban égek, mindenféleképpen marad a logo, nekem tetszik :)
  • Takezó
    #8055
    sztem szar, de ezt már mondatm ;) VISSZA A RÉGIVEL!!! :)
  • szoltan
    #8054
    jó a logód Zaki!
  • zaki
    #8053
    köszi
  • robotnyk
    #8052
    jó-jó!
  • zaki
    #8051
    ok, köszi. #8016-os crack jó?
  • Magic Boy
    #8050
    Azt írtad,hogy van helyettem más ergo nemhíányozhazok olyan nagyon!
    Amúgy nemtudom mostanában gyenge csapatokkal nyomom(Békéscsaba,Leight RMI,Orebro)tehát ott is hasonlóval lennék ami neked nemtetszene!