11900
  • robotnyk
    #8049
    ja, 4.1.4 timefix, de ne szarakodj vele, szedd le a 4.1.5öst
  • zaki
    #8048
    4.1.4-es patchhez nincs vmi, ami kijavítja az idő problémát? egész órákat csak így írja ki: 20.0, de ha nem egész van, akkor jó. pl 19:30. mintha olvastam volna vhol, hogy van, csak már nem tom hol
  • DONGUBA
    #8047
    Mikor jatszunk,,???????????
  • Magic Boy
    #8046
    DONGUBA jól mondja arra mondtam,hogy segítettél!
  • Magic Boy
    #8045
    Gratuláluk!
  • Matthewpamer
    #8044
    ügyes vagy
  • mekszp
    #8043
    most nyertem meg a fradival az uefa kupát!! huhuuuu!
  • DONGUBA
    #8042
    Hat hogy segitettel.
  • robotnyk
    #8041
    miért is?
  • Magic Boy
    #8040
    Nem csalódtam benned!!
  • robotnyk
    #8039
    a szerver opciók között "run as a server"-t kipipálja, elindítja a játékot, a többiek IP alapján csatlakoznak
  • DONGUBA
    #8038
    olvass vissza
  • szanics
    #8037
    Sziasztok!
    Hogy lehet két gép között játszani, távoli netes kapcsolattal?
  • DONGUBA
    #8036
    Magicboy mikor jatszunk?
  • Matthewpamer
    #8035
    thx
  • Magic Boy
    #8034
    Gratulálok!
  • Matthewpamer
    #8033
    na vége az 5.szezonomnak is.megnyertem 5-ödszörre a bajnokságot,kupát is megnyertem,és végre először enyém a bl,döntőben a milannal 2:2 volt és 11-esekkel nyertem
  • Takezó
    #8032
    Ranagol Rulz :D
  • dartonita
    #8031
    nah ujrainstall volt,mar muxik.mentem nyomni.heo :)
  • dartonita
    #8030
    oke.lekapom.thx
  • robotnyk
    #8029
    nemtom, dc, vagy smsweb talán.
  • dartonita
    #8028
    amugy tenyleg nincsbenne tulsok minden,talan a csodalatos intron lehetne faragni picit ;)
  • dartonita
    #8027
    hm most akarmien megoldas erdekel.tegnap este elkezdtem leeds-el.totalkiraly.es elvittek a cdt.tudszvmi cimet merre va eza 220mega?
  • robotnyk
    #8026
    nincs rip belőle, de úgy mégis, te mit rippelnél ki belőle? :) se zene, se video, hangok is alig.
    az iso változat 220 mega csomagolva :)
  • dartonita
    #8025
    hatezaz.haver most hivott.neki megy cd neku.ááááááá megorulok.valami ripelt valtozat nincs fent a neten letoltesre?ujrakene rakni az egeszet
  • robotnyk
    #8024
    nem, ez másra volt a megoldás. komolyan nem tudom miért kér cdt, én ezt az exét használom, és már hónapok óta nem láttam a cdt :)
  • dartonita
    #8023
    nem kell formázni!!!!
    User Data könyvtárat elmenteni, prgi uninsatll, könyvtár manuálisan törölni, majd install.
    4.1.4 felrakása
    4.1.5 no cd felrakása
    User Data visszamásolása


    talaltam egy ien hozzaszolast.ez tenyleg mukodhet?(mondjuk cd ehhezis kell szal ojmind1)
  • dartonita
    #8022
    neviccelj.a legelso cm ota jaccom.jah.4.1.4 aztan 4.1.5 stb.csak hue haver elvitte cdt...bax6om
  • robotnyk
    #8021
    nekem másolt, és ezt az exét használom, szal... :)
    ez igazából csak fixed exe, de nem kell cd így sem az indításhoz. jól patchelted fel?
  • dartonita
    #8020
    persze.azzal a 2vel kezdtem.detto mindig jon a kisablak...aaaaaaaaaah ha nemfogok ma csempelni akko befordulok :)
  • zaki
    #8019
    gamecopyworld.com-on nézted?
  • dartonita
    #8018
    ah ugyanugy keri a cdt a dog :(
  • dartonita
    #8017
    koszi probalom
  • robotnyk
    #8016
    ezt próbáld meg
  • dartonita
    #8015
    sziasztok.surgos help kene.cm 03-04hez kene nocd exe.v 4.1.5. amit neten talaltam,mind sux.valaki tudja merre keressem?
  • Matthewpamer
    #8014
    húúú2 fordulóval a vége előtt az egész szezonban (mindent beleértve)veretlen voltam,erre az 5.perctől 10 emberrel játszó perugitól kikap idegenbe
  • Matthewpamer
    #8013
  • szoltan
    #8012
    hihetetlen jó játékkal megvertem 3-1re a romát,és erre lefagy a játék
  • Magic Boy
    #8011
    Tisztára,mint 2 gyerek!
  • Matthewpamer
    #8010
    most hiába jössz ezzel hogy "de ő kezdte",akkor is ott a bizonyíték hogy mieltött nem voltál itt,minden rendben volt.