11900
  • Matthewpamer
    #8129
    ne focizz:P.nekem sose volt még bajom foci miatt.
  • DONGUBA
    #8128
    Jaja es ez mind a qrva foci miatt:(((((((((((
  • Grusi
    #8127
    Kalandos életed van hallode :)
  • DONGUBA
    #8126
    Multkor a balbokaszalagom most meg a jobb bokam es a bokaszalagjaim szakadtak illetve tort a labam.
  • Matthewpamer
    #8125
    balfasz!multkor elszakadt valamid,most meg eltörik valamid!LOL!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDD
    amúgy jobbulást
    és nem vagy ficfasz,rendben donfasz?
  • DONGUBA
    #8124
    Ez a ficfasz ilyen.Na most lesz idom jatszani vazzze mert reggel sikeresen eltortem a bokamat.
  • Magic Boy
    #8123
    Feladtad
  • Matthewpamer
    #8122
    na felmondtam a brazil válogatottnál,mert nagyon untam,és utolsó meccsemen kikaptam az argentínoktól 5:1-re
  • DONGUBA
    #8121
    Ahogy tudod.toltsd fel valahova
  • Magic Boy
    #8120
    Hogy juttasam eel hozzád a mentést?
  • DONGUBA
    #8119
    8103-as uzenet.olvass vissza
  • Magic Boy
    #8118
    Már elmondtam(segítség,hogy rájöjjek,hogy mit csinálok rosszu!)!
  • DONGUBA
    #8117
    Igen mondd mi kell.
  • Magic Boy
    #8116
    Akkor segítessz?
  • DONGUBA
    #8115
    Nem.
  • Magic Boy
    #8114
    Már az én játékosom csak nem kapja meg a munkavállalásit!
    Ilyenkor nem vész el a pénzem?
  • zaki
    #8113
    igazolj helyette más valakit
  • Magic Boy
    #8112
    Na ez jó hír bár addig még van egy fél idény!,de mit csináljak a Nigériai 6-szoros válogatott sráccal akinek szintén nemakarnak munkavállalásit adni?
  • DONGUBA
    #8111
    Ha eu-s lesz akkor szerinted minek neki munkavallalasi???
  • Magic Boy
    #8110
    Ezt tudom!
    nem ez vot a kérdés hanem az,hogy,ha EU tag lessz könnyebben megkapja-e a munkavállalásit angliába!
    Ugyanez játszák egy 6 Nigériai válogatott kiszemeltemmel is,de ő még EU tag se lesz! :(
  • Grusi
    #8109
    lesz 1 darab sz betű, legalapvetőbb magyar helyesírási szabály, mind1
    amúgy 2004 május elsejétől minden magyar játékos EU-tag, benne van a játékban.
  • Magic Boy
    #8108
    Leszeretnék igazolni egy magyar srácot(Heffler Tamás 16 éves)angliába,de nemkap munkaválalásit!
    Ha Eu-s lessz fog kapni?
    Vagy mit csináljak,hogy kapjon(kulcsjátékosa lenne a csapatomnak!)?
  • DONGUBA
    #8107
    Gyerekek biztos van aki ismeri de ez a jatekos egy allat...Sanly tuncay egy torok csatar....mindig megveszik a nagycsapatok es ontja a golokat.
  • Takezó
    #8106
    jah, mi történt veled, Zaki? :)
  • Magic Boy
    #8105
    Az már túl off lenne,ha itt megbeszélnénk,de szivesen látnám a tanácsaidat úgyhogy valahogy megkéne oldani a dolgot!
  • DONGUBA
    #8104
    Na vegre zaki nem csak a romaval nyomod.
  • DONGUBA
    #8103
    Magicboy a meccsedbe nem lattam bele....pl latnom kellene a taktikadat az edzesedet stb.
  • Magic Boy
    #8102
    :)
  • zaki
    #8101
    mármint nálam az 1. meccsén :)
  • zaki
    #8100
    kezdtem egy új játékot a rómával, lenyomtam 2,5 évet: nyertem egy bajnoki ezüstöt, meg aranyat, 1 bl-t, 1 olasz kupát, 1 európai szuperkupát, olasz szuper kupa döntőben kikaptam, az interkontinentális kupában is, majd átvettem az ajaxot 2006 januárjában. 5. helyen áll az ajax, 1. meccsen 7-1-re szétszedtem az MVV-t, majd ezután én kaptam ki 7-1-re a PSV-től a holland kupában... PSV qrva erős most a játékban, pedig eladták a legnagyobb sztárokat, de 19 meccsből 16-ot nyertek a bajnokságban, és csak 1X kaptak ki... 18 ponttal vagyok lemaradva, 9 ponttal a 2. helyezettől a Feyenoordtól. nagyon tuti kis csapat ez az Ajax, olyan frankó kis fiatal játékosok vannak, hogy szinte nem is kell senkit sem igazolni. ez a Hersi gyerek meg egy állat, 1. meccsén 4-et rúgott (psv ellen is ő lőtte a becsületgólt)
  • Magic Boy
    #8099
    Akkor segíts!
    Te láttad a meccseimet a Rayo-val mit csinálok rosszul?
  • DONGUBA
    #8098
    Jovanna akko en nem segitettem semmit....ha kertel volna edzest vagy akarmit akko en is segitettem volna.
  • Magic Boy
    #8097
    Ők már edzés tervtöl kezdbe,legjobb felálláson át az általuk ajállot játékosokig mindent küldtek!
    Sőtt HT még a mentésem is megnézte,hogy megtudja mondani,hogy mit csinálok rosszul!
  • Magic Boy
    #8096
    Na jó néha te is,de annyit nem mint ők!
  • DONGUBA
    #8095
    Ja en nem segitek?
  • Magic Boy
    #8094
    De nekem nemswgít senki!
    Kivéve Robot és HT-t!
  • DONGUBA
    #8093
    en is az voltam de volt kitol tanulnom...
  • Magic Boy
    #8092
    Remélem!
    De amit mondtam rá az így is úgy is igaz!
    Kevés vagyok én még ehez a játékhoz!
  • DONGUBA
    #8091
    De nem rosszindulatbol mondtam....
  • Magic Boy
    #8090
    Te mondtad:"Te egy eros csapattal se tudtal eredmenyes lenni"
    WErgo csak tönkretenném azt a csapatot!