11900
  • zaki
    #2789
    dagoberto mindenhol ott van pedig, small database-n is, én is azzal nyomom, és nálam még játszott is
  • Matthewpamer
    #2788
    nálam sajnos nincs bent dagoberto:(
    De ki az a Maraki,mert az sincs bent!
  • zaki
    #2787
    na, eladom Robinho-t 161 millió márkáért+kapok 1 angol hátvédet is (Milan a vevő), de Pazzini-t nem adják még 125 millió márkáért sem, többet meg nem vagyok hajlandó érte áldozni, úgyhogy inkább beépítem a helyére a 17 éves Bosi-t, aki az 1ik legnagyobb tehetségem, most lesz nemsokára 18, de már rúgott az elmúlt 2 év alatt 22 gólt nálam 37 meccsen
  • Matthewpamer
    #2786
    Na pazzani első meccsén gólt lőtt!Inter-Parma 3:1
    Továbbjutottam az Olaszkupába,7:5-ös összesítéssel!
  • DONGUBA
    #2785
    Hat szerintem 1 allaat.Mindig ingyen igazolhato az elso telen es sorban allnak a nagycsapatok erte.
  • zaki
    #2784
    akarom mondani a 2. télen
  • zaki
    #2783
    én le is igazoltam még az első télen anno ingyen, de túladtam rajta, a valencia elvitte 31 millió márkáért, jó játékos tényleg
  • DONGUBA
    #2782
  • DONGUBA
    #2781
    Dagoberto is egy allat.Brazil csatar.
  • Matthewpamer
    #2780
    Leigazoltam Pazzanit,egyből wonderkid lett!Eddig nem volt az!Ki az a Dagoberto?Nálam nincs benne!Valaki rakjom be gy képet róla!thx
  • DONGUBA
    #2779
    Hat robinho legalabb olyan jo mint ruuuuuniiiii ha nem jobb.
  • zaki
    #2778
    akkor átszámítva most 13 millió fontot ér Pazzini, és ennek a 2,5X-t (33,5 m) ajánlottam, de elutasítják
  • zaki
    #2777
    most jövök rá, hogy 100 millió márkáért sztem simán le tudnám igazolni Rooney-t, lehet, hogy meg is teszem, mivel el tudnám most adni 162 millióért Robinho-t a Milannak (ez rekord)
  • DONGUBA
    #2776
    Csak allandoan lázadoznak.Hogy elso csapatban akarok jatszani stb.
  • DONGUBA
    #2775
    Amugy meg csikokent kell leigazolni es majd kifejlodik nalam.Minden wonderkidet igy kell megszerezni.Marakit lehet.Pl rooneyt nemnagyon.Most a csapatomban jatszik kb 8 wonderkid.
  • DONGUBA
    #2774
    Jo de en fontban jatszom.
  • zaki
    #2773
    persze, mert akkor még csikó. na de próbálnád meg most nálam leigazolni. 100 millió márkát is elutasítják, pedig csak 40-et ér
  • DONGUBA
    #2772
    De azert erdekes hogy mikor elinditasz 1 jatekot akkor kb5 millaert le lehet igazolni pazzinit.Legalabbis 2/2-szor sikerult.
  • zaki
    #2771
    1X majd lehet róla szó, de persze ez eléggé "időkérdéses" dolog
  • DONGUBA
    #2770
    Neked is ZAKI.Azert kivancsi lennek kozulunk ki hogy teljesitene egy kozos online jatekban?
  • zaki
    #2769
    meg lehet nézni a 2749-es képen, hogy milyen állat. nálam a játékban ő az i1k legeredményesebb játékos, de nagyon zsebbe kell nyúlnia annak, aki le akarja igazolni
  • DONGUBA
    #2768
    Pazzini egy allat.Nagyon jo csatar lesz jo edzessel.Akarcsak robinho,onwuachi,dagoberto,stb.
  • Matthewpamer
    #2767
    Pazzinit sikerült leigazolnom 15 millió fontért 20 évesen!
  • zaki
    #2766
    gamecopyworld.com-on nézz utána
  • zaki
    #2765
    faszért? egy kicsit vegyél vissza, és akkor majd rájössz
  • Matthewpamer
    #2761
    Olasz kupa negyeddöntő 1. mérkőzés:



  • Adika
    #2759
    Egyébként megvan csak kellene hozzá crack
  • Adika
    #2758
    Hellotok! Megtudjátok mondani honnan szereztétek meg 4.1.3-as patch-et? Köszi előre!!!
  • robotnyk
    #2757
    big LOL :)
  • zaki
    #2756
    bazzeg, 100 millió márkát ajánlottam érte, és elutasítják, pedig csak 40-et ér. nem baj, mert ha sikerül eladom 150-160 milka körül Robinho-t, akkor fogom csak Pazzinit leigazolni, de akkor minden pénzt megadok érte
  • zaki
    #2755
    hát ilyen komolyan mondom, csak a mesében van: a Parma-hoz elszerződött az assistant managerem managernek, erre 1 héttel később már az olasz szövetségi kapitánynak is kinevezték. bazz, ezen teljesen kiakadtam, ez már vitszes
  • zaki
    #2754
    végeztem a 7. szezonommal: megnyertem a Seria A-t, ez volt a legnagyonbb eredményben, viszont az már lol, hogy tavaly novemberben rúgták ki az olasz szövetségi kapitányt, és most kezdődött el a 2010-es VB, és még mindig nincs edzője a válogatottnak....................
  • zaki
    #2753
    aha, csak az a gond, hogy nálam csak azok a skinek vannak, amik az alap játékban
  • Takezó
    #2752
    mondom, azoptionsnál átállítottam egy másik szkinre (TerHand)
  • zaki
    #2751
    nem állítottál semmit a skincsomag telepítése után? mert nálam mondom a különbség az, hogy van 1 új háttér, és a jobb felső sarokban ott vannak a címerek, ennyi
  • Matthewpamer
    #2750
    Abban a csomagban hol vannak a skinek???
    Interes is van?Nem tudom hogy hol vannak?
  • zaki
    #2749
    1ébként most Pazzinit szeretném leigazolni, talán a leggólérősebb játékos jelenleg a játékban

  • Takezó
    #2748
    hmm ok mégeccer megnézem
  • zaki
    #2747
    tudom, de ez egy csomag, ugye amit feltelepítettem, de a 2661-es képben láthatod, hogy milyen a game nálam, nekem meg olyan kellene, mint ami neked (is) van
  • Takezó
    #2746
    De mégis, miyen cifrát mondott a qrvaistenit??? :)) Zaki: már elküldtem a skinjeimet 1*