11900
  • DONGUBA
    #4414
    Jatszottunk egy kupameccset a juveval.

  • akoska
    #4413
    BEDOBÁSOK ÉS SÁRGÁKON KÍVÜL MINDENBE JÓVAGYOK
    A FASZOMAT LEHET ÍGY JÁTSZANI
  • akoska
    #4412
    ezen most nagyon felidegesítettem magamat
    1.gól(chelsea)Verón cselezget 4 VÉDŐT HÚZ MAGÁRA persze Mutu üresen előrepasszol és gól
    2.gól(fradi)jön a szélről a labda fejesgól amoahtól
    3.gól(chelsea)szinte ugyanaz mint az első gól
    4.gól(chelsea)bedobás a fradinak bedobják a chelsea védő elé az kibikázza a picsába és pont del piero elé pattan 3-1
    5.gól(chelsea)szöglet a cselzinek... kifejelik érkezik a védekező középállyás 60M-ről gól:((
    Nem hogy nem volt szerencsém még jobban is játszottam csakhát a játékhibák meg a szokásos bedobásos gólok háát kieestem pedig sztem győzelmet érdemeltem volna
    itt egy kép a meccsről


  • robotnyk
    #4411
    persze egyik sem nálam szerencsére
  • zaki
    #4410
    az igen...
  • robotnyk
    #4409
    én olvasgatom a híreket, egy héten sérült le Kluivert 11, Valeron 6 hónapra.
  • ricsi1
    #4408
    ehhe...
    nekem az idény 1.meccse előtt sérűlt le3 csatárom(mutu crespo peralta)2középpájásom,1hátvédem(mind meghatározó...
  • robotnyk
    #4407
    nem tud csatlakozni a szerverhez
  • akoska
    #4406
    valaki válaszolna?
  • akoska
    #4405
    Unable to resolve server
    Ez mia joisten ... jelent?
  • zaki
    #4404
    :) akarom mondani 21 éves, tehetséges olasz válogatott játékosom
  • akoska
    #4403
    jó magyarosan beszéljünk:"21 tehetséges olasz éves válogatottjátékosom"
  • zaki
    #4402
    fenébe, mostanában igen sok a sérültem. a kapusom Palizzoli 2 hónapra sérült +, egy 17 éves fiatal csóka helyettesíti most, az előző meccsemen meg egy 21 tehetséges olasz éves válogatottjátékosom sérült le 7 hónapra . előző szezonban nagyon rossz volt a helyzet ebben a szempontból, vagy 5 játékosom dőlt ki hónapokra...
  • ricsi1
    #4401
    hagyjuk...
  • zaki
    #4400
    de most komolyan: én nem mondtam sztem semmi sértőt a számodra... ha igen, akkó sorry
  • ricsi1
    #4399
    jólvan hagyjuk a egészet!
  • zaki
    #4398
    ki "baszogat" itt téged?
  • ricsi1
    #4397
    há jóvan bazzeg mindenért baszogattok
  • ricsi1
    #4396
    má'megint nem rakja be!
  • robotnyk
    #4395
    nem kell bedurcizni vazze, csak jótanács volt
  • zaki
    #4394
    ezt most nem vágom
  • ricsi1
    #4393
    meg én amúgy is csak kipróbáltam,de ha baj tiltásl ki a szobából...
  • robotnyk
    #4392
    dortmund vagy bayern, dortmund vagy bayern....
  • zaki
    #4391
    itt van az én gólrekordos meccsemről egy kép. itt láthatod mennyit lőttem kapura

  • ricsi1
    #4390
    bazz!eddig lőttek kapura vagy 100* és nem ment be egy se most hogy segített vki egyből bemennek!(emúgymeg vkik berakhatnak egy akás ilyesmi képet mint ez akkor..)
  • zaki
    #4389
    bazz, ezt a vándormadarat nézzétek:



    gyanítom, hogy nem ez volt az utolsó klubcseréje :)
  • Rudee
    #4388
    Hát ilyet még nem láttam... 1. csoportmeccsem: Pécs - Dortmund 4-0
    A 3. gól volt a legjobb, dortmundi szöglet után kifejelte az egyik védő, Sow fölívelte saját térfelem közepéről Rácz felé, a kapus kijött de elszállt a labda fölötte és gól
  • zaki
    #4387
    nem is értem, hogy hogy lehet az Interbe még mindig egy 4 éves Toldo kezdő kapus, Milanban 40 éves Dida, stb. Kahn is 40 éves koráig volt a Bayernben, 42 évesen vonult vissza az 1860-ban. nem is az a baj, hogy öregek, de annyi gólt kapnak, hogy az félelmetes. amikor az Inter 2 éve kiesett 100 gólt kaptak. otthon 9-et rúgtam nekik (be is raktam a képet). szóval nem értem, miért nem igazolnak egy kapust
  • Rudee
    #4386
    Forintba van, és 1 milliárdot adott. 2013-14es szezon.
  • zaki
    #4385
    gyenge középcsapat. gyakorlatilag nincs ellenfelem olaszországban. az utóbbi 4-5 évben 25-30 ponttal nyertem bajnokságot 1 kivételével, amikor talán 4-5 ponttal lettem győztes.
  • DONGUBA
    #4384
    Es ilyenkor a milan milyen csapat lett???????
  • Takezó
    #4383
    mármint ánglius font
  • zaki
    #4382
    bajnoki esélyek a 2014/2015-ös szezon előtt:



    asszem eléggé seélyes vagyok :)
  • Takezó
    #4381
    2,7 milla font a bekerülésért nem?
  • DONGUBA
    #4380
    Ezt a qrva simonettat nem akarjak eladni nekem.
  • zaki
    #4379
    gratula
  • Rudee
    #4378
    A Péccsel bejutottam a BL-be Ráadásul nincs 1 ismert játékosom se, akiket mindenki elsőként venne meg. 5 szezon után meglett tehát a bajnoki cím, a selejtezőbe a Barry Town ellen 4-0 és 0-0, a Maribor ellen 2-0 és 3-1 majd az Olympiakosz ellen 4-4 és 3-0. A csoportomba került a MU, a Genk és a Dortmund, esélyem nincs, de a bekerülésért kapott 1 milliárd forintért máris megérte idáig küzdeni. Van 2 nigériai játékosom, akik 2 év alatt bekerültek a válogatottba is, a Mihalecz meg 34 évesen lőtt 4et az Olympiakosz ellen idegenbe
  • zaki
    #4377
    nem tudom. talán a sok kapuralövés
  • Takezó
    #4376
    ezen most mi az izgi?
  • zaki
    #4375
    pontosan