11900
  • Grusi
    #5036
    robotnyk amikor cm3-al nyomtam, 3 draga osztalytarsammal sorozes kozben mi is errol diskuraltunk :D tobbiek total hulyenek neztek minket, foleg akkor, amikor megtudtak, hogy raadasul a meccseket is csak szovegesen irja ki ;]
  • robotnyk
    #5035
    óóó, akkor kellőn beteg sorstárs, aki baráti társaságban is erről beszél, súlyosan addicted :D
    sorstársi üdvözletem!
  • Gfreiter
    #5034
    De lefogom tölteni, mer már kíváncsi vagyok. Grenzjager sörözés közben csak erről dumál :)))
  • Gfreiter
    #5033
    Hi Zaki! Rég láttalak :) Nem én, hanem egy haverom, ez a Grenzjager srác, csak most nincs nete. Egyébként mesélte, hogy tetszett, ahogy átverted a program készítőit
  • zaki
    #5032
    hi G.! nem is tudtam, hogy te is szoktad nyomni a CM-mel :)
  • Gfreiter
    #5031
    Akkor úgy, mint a Windowsnál, ugye? Köszönöm szépen :)
  • gazo
    #5030
    pl. printscreen aztán beillesztés vmi képszerkesztőbe (pl. paint)
  • Gfreiter
    #5029
    Sziasztok! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a játékban hogyan lehet screenshotot csinálni?
  • Matthewpamer
    #5028
    nem indul a game:(((((((((((((((((((((((
  • Grusi
    #5027
    nekem szemely szerint baromi antipatikus ez a szuperliga-otlet...
  • zaki
    #5026
    bakker de hülye vagyok... igaz nem sokat, 1 hónapot lenyomtam kb 8 óta, na mondom mára elég volt, elmentem. erre én hülye véletlenül kiléptem, és nem mentettem el
  • Matthewpamer
    #5025
    lehet a vírusírtó miatt van!
  • Matthewpamer
    #5024
    bazz,akarom indítani a gamet,erre kiírja hogy a cm0304exe hibát észlelt...stb. és mindig ezt csinálja!
  • akoska
    #5023
    Játszok egy szezont a "szuper" ligában elsőre az tünt fel hogy a játékosok jobbak mint a saját bajnokságukban.Másodszor qrva nehéz bármilyen csapat ellen nyerni idegenben bárhol van a 20. a 19. a 2. bárki ellen megszenvedek a győzelemért vagy kikapok vagy döntetlen.Hazai pályán a 10. alatti csapatok kapnak általában 4-0 fölött a 10 fölöttiek-el nagyon megszenvedek.
    Harmadjára pl.:Real Madrid angliába qrva sokat költhet fizetésre vegyük például LÚCIO leigazolását spanyolba 120,000K kaptam max.itt !!! 650,000 K !!!!
  • ricsi1
    #5022
    ........
  • ricsi1
    #5021
    ??
  • DONGUBA
    #5020
    Es ugy is lehet jatszani.En szoktam.
  • robotnyk
    #5019
    nem is játszunk, tegnap estére lekorlátozott a cselló, most vasárnapig 64kbit oda-vissza
  • DONGUBA
    #5018
    Robotlik csetlik botlik nehogymá szolj hogy jatszunk.
  • DONGUBA
    #5017
    Colomano elment az emil.majd szolj ha muxik.
  • gazo
    #5016
    Majd akkor én csinálok, ha megtudom hogy kell...tán a cmskins.com segit...
  • gazo
    #5015
    Nem mondtam hogy taplók...
  • robotnyk
    #5014
    valószinűleg nem taplóságból nem válaszolnak az indexen hanem azért mert nem tudnak Sopronos menubart.
    amúgy már az elejétől nem lesz benne Miki.
  • DONGUBA
    #5013
    Egy keresoprogrammal ami olyan mint a az a cmscout csak ebben van egy superliga is amit te csinalsz meg.De adj egy emilcimet elkuldok ket fajlt amit be kell rakni es ez lesz belole.
  • colomano
    #5012
    don megmondanád, hogy csináltad?
  • zaki
    #5011
    ja értem. hát nem tudom, sztem nem lesz ez benne a patchben. de ha jól tudom nem is lesz több javítás a játékhoz, mert a 4.14-es volt az utolsó a cm 03-04-hez. de a legközelebbi adat-frissítésben már (sajnos) nem lesz benne Fehér Miki. nyugodjék békében...
  • gazo
    #5009
    Nem, ugy értem, hogy szezon kezdéskor még élt (2003. nyara). Mondjuk megveszem a Liverpool-nak, játszik is , vagy csak elvan, aztán januárban sajnálatos módon kapom a hírt, hogy edzés, vagy mérkőzés közben elhunyt.
    Azért kérdeztem Foé-t, hogy vele mi lett.
    Remélem nem sértettem a családot, vagy vkit, elnézést kérek.
  • zaki
    #5008
    ezt nem értem... nem inkább kiírják?
  • DONGUBA
    #5007
    Gyerekek en nem editorral csinaltam azt a ligat.Ja es belekerult vagy 5 percbe amig beraktam az osszes nagycsapatot conference ligaig.
  • gazo
    #5006
    nem akarok kegyeletsértő lenni, de ha jön ki uj patch, vajon Fehér Mikit beleírják? Foé-val volt valami az előző verzió(k)ban?
  • gazo
    #5005
    Hát gondótam, azért köszi, de hátha ideolvas a cmhungary-n a letöltéseknél több mint 1000 grafikával büszkélkedő vki, és megszán...
  • zaki
    #5004
    hát sajnos nem tudok segíteni, sorry :(
  • gazo
    #5003
    Télleg, királ!!!
    Már tiszta részegre ittam magam itt az örömtől!!!!
    akkor most hajthatunk a 10000-re. Majd ricsi1 + GUBA segítenek:))
    Amúgy most azt kezdte el csinálni a progi, hogy állandóan meccs előtt felhívja a figyelmemet, hogy XY milyen jó játékos, de még sincs a kezdőben. Közben XY sérült, vagy el van tiltva. Hülyére akar venni a game.

    Nincs vkinek MATAV-os menubar-ja? megdobhatna egyel.
    Az indexen is kértem, de le se sz.tak. A CMHUNGARY-N meg pont a matav nincs fenn. :((
  • zaki
    #5002
    ááá, tied volt az 5000. hozzászólás, nem is örülsz? :)
  • Tono34
    #5001
    Magyar csapatok ? Div1000?
  • gazo
    #5000
    virtuális Szuper-Liga. A valóságban hiába fenyegetőztek, nem lett belőle semmi.
    csak sokat kell repkedni a dél-amerikaiak miatt
    télleg, hogy kell, az editorral?
  • Takezó
    #4999
    és mire jó?
  • colomano
    #4998
    hogyan csináljátok?
  • akoska
    #4997
    Nahh kész a div1
    csapatok
    Parma;Lazio;Leeds;Manchester City;Fulham;Real Soc.;Mallorca;Deportivo;Feyenoord;PSV;Monaco;Stuttgart;Bremen;Leverkusen;Udinese;Blacburn;Everton;Santos;Southampton;Shakhtar;Charlton;Independiente;Rangers;Celtic
  • akoska
    #4996
    Én is csinálok egy hasonló bajnokságot mint te de még csak a premier league van kész
    a csapatok:
    Juventus;Inter;Milan;MU;Arsenal;Chelsea;Real Madrid;Barcelona;Valencia;Ajax;Anderlecht;Paris-SG;Bayern München;Dortmund;Roma;Liverpool;Betis;Hertha;Boca;Newcastle