11900
  • DONGUBA
    #4995
    Mi van ficgec?
  • DONGUBA
    #4994
    nekem már kész is.gyere mircre elmondom hogy kel pikpakk megcsinalni
  • robotnyk
    #4993
    ez nem is olyan hülye ötlet
  • DONGUBA
    #4992
    A premier liga a legdurvabb.Milan bayern stb
  • DONGUBA
    #4991
    Csak nem fert ki egy kepre.
  • DONGUBA
    #4990
    Van meg alatta nem latod?
  • ricsi1
    #4989
    19 csapat?
  • ricsi1
    #4988
    19 csapat?
  • DONGUBA
    #4987
    Jo kis liga mi?En csinaltam,Mindegyik angol liga ilyen.
  • DONGUBA
    #4986

  • DONGUBA
    #4985
    Majd gyere mircre ott vok.
  • DONGUBA
    #4984
    FICEGE en mar vagyok.Felpeccseltem 4.14-re a gamet.
  • DONGUBA
    #4983
    Koszi zaki hogy megtiszteltel valaszoddal.A 4977-es uzimre.
  • zaki
    #4982
    ok, sorry, ezt nem vágtam... végülis én 1 évet kb 18-20 óra alatt le tudnék nyomni, de hát ki az a hülye, aki ennyit játszik a játékkal egyszerre (az egy évet a nyárral, felkészüléssel 1ütt gondoltam)
  • donpedro
    #4981
    miért akarna bárki 500 évet lenyomni, hacsak nem Yodának hívják? :) Nem élünk örökké, szóval olyan 40-50 év a maximum, aminek szerintem van értelme, és akár reális is lehet.

    Másrészt 100 évről ugye már mindannyian halhattunk, a cmhungary időgépes cikksorozatában ugyanis 100 évet nyomtak le.
  • zaki
    #4980
    2500? 500 évet hogy a fenébe lehet lejásztani? ez szvsz lehetetlen
  • DONGUBA
    #4979
    Gyere mircre
  • Matthewpamer
    #4978
    na itt vagyok guba!most játszhatunk!
  • DONGUBA
    #4977
    Zaki te ugy 2009 kornyeken leigazolgattad a visszavonult nagy jatekosokat edzonek meg stb-nek?Nalam mar egesz jo kis stab alakult ki.2009-ben.
  • ricsi1
    #4976
    nincs.
  • Takezó
    #4975
    hát az hülye lehetett :D egyébként nekem egyre többet tölt, ahogy telnek az évek
  • Grusi
    #4974
    25-30? csirke, volt még egy régi cm oldalon egy arc, aki 2500-ban jart :D
    ketmillios ferohelyu stadionok voltak meg ilyenek ;]
  • DONGUBA
    #4973
    Akko elkurtad mert 17.00-ra megyek dolgozni s csak holnap jovok.Reggyel 8-9 korul.
  • Rudee
    #4971
    CM03-04 Face Packs
  • zaki
    #4970
    nemigazán :) én most 2015-ben járok... olvastam olyanról is, aki 25-30 évet nyomott le... 1X én is lenyomtam 20 évet a ManUtd-vel
  • Matthewpamer
    #4968
    na,itt vagy már GUBA?
  • Matthewpamer
    #4967
    ja,megy!most mész el?ne má!
  • DONGUBA
    #4966
    Most megyek focizni.20.30. focizok.elmentettem ja.miert muxik a 413-ad?
  • Matthewpamer
    #4965
    hé GUBA!Nem birok felmenni az ircre!Elmentetted az állást?Amit elkezdtünk volna reggel?Töltsd vissza,meg mondd meg hogy mi az IP-d,azt mehet!
  • DONGUBA
    #4964
    Az egyik focis oldalon irtak ezt.A magyar labdarúgás egyik legnagyobb egyénisége hagyta el örökre a stadionokat. Fehér Miklós a Benfica csatára tegnap este, a Guimares elleni mérkőzés hosszabbítása közben érte a halál, minden előzmény nélkül.

    Szívinfarktus! Az egyik pillanatban még nevetett sárga lapján, a másikban már a földön feküdt élettelenül. Hiába a gyors orvosi segítség, hiába minden, a 24 éves válogatott játékos eltávozott, örökre. Fájdalmas ez a magyar labdarúgásnak, fájdalmas a magyar társadalomnak, és fájdalom minden – labdarúgást szerető – ember számára, függetlenül attól, hogy milyen csapatnak drukkol.

    Fehér Miklós Tatabányán született, majd a Győr csapatában lett belőle első osztályú labdarúgó. 1994-98 között 58 mérkőzésen lépet pályára, és ez alatt 22 gólt lőtt zöld-fehér színekben. 1998-ban igazolta le a Porto, ahonnan először kölcsönadták a Salguierios-nak, majd a Barga-hoz került, és itt nyújtott teljesítménye alapján a Porto visszahívta.

    De Miklós már nem akart ott játszani, így - viszontagságos időszakok után - 2002-ben került a Benfica-hoz, és nem nyújtott rossz teljesítményt, hiszen az UEFA-kupában épp az ő góljával búcsúztatták a La Louviere együttesét. Ennek ellenére menni akart a játékos, ám a sors közbeszólt! A válogatottban már 25 mérkőzésen játszott Fehér Miklós és igen bizakodó volt az új szövetségi kapitányt kijelölése miatt, úgy érezte, most még több lehetőséget kaphat a bizonyításra. Legemlékezetesebb mérkőzése a Litvánia elleni 6-1-es találkozó volt, ahol egymaga mesterhármassal vette ki részét a győzelemből.
  • DONGUBA
    #4963
    Miota be lettem itt fenyitve nem sokat jarok erre.
  • DONGUBA
    #4962
    Faszert itt zaklatsz?Ha akarsz valamit gyere mircre.
  • ricsi1
    #4961
    fazsom,mi olyan fontos?
  • Matthewpamer
    #4960
    na,itt vagyok!
    te???
  • DONGUBA
    #4959
    BUZI HIDROPUMPA!!!!
  • ricsi1
    #4958
    most meg ő ment el...
  • DONGUBA
    #4957
    Nyugi.Most jottem meg.
  • Matthewpamer
    #4956
    baszod..gyere már
  • Matthewpamer
    #4955
    GUBA GYERE MÁR A CHATRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Matthewpamer
    #4954
    elindult 4.1.3-al