11900
  • gazo
    #5116
    igy se latom :(
    de most work over holnapig....
  • zaki
    #5115
    igaza van robotnyk-nak, mert vmelyik nap néztem az összefoglalót, és már játszott a city ellen. csereként állt be, néztem is egy nagyot, hogy ez meg mit keres itt (ill. ott). akkor tudtam meg, hogy leigazolták
  • Grusi
    #5114
    man city ellen? akkor meg nem is volt alairva a szerzodes, ha joltudom... ez volt a bemutatkozasa, csomo helyen igy utalnak ra... de gondolom Wenger is megbocsajt neki, hiszen tenyleg egy remek jatekos, kar lenne, ha emiatt a balszerencses "elso" (vagy masodik, ha ragaszkodsz hozza :)) benyomas miatt visszavetodne a karrierje...
  • robotnyk
    #5113
    Taktik1
    Taktik2

    és ha így nézed meg?
  • Matthewpamer
    #5112
    mindjá lenet lesz,hálozunk?
  • gazo
    #5111
    Ó, megint sz*rakodnak itt a szerverrel és nem látom...:(
  • robotnyk
    #5110
    nem öngóllal, már a mancity ellen is játszott bajnokin, az öngólt meg ligakupa visszavágón rúgta
  • DONGUBA
    #5109
    Barhonnan.www.cmfaq.com
  • Matthewpamer
    #5108
    öngóllal mutatkozott be..és ki is estek.
    Az interbe viszont visszament Adriano!2 gól.
    honnét lehet letölteni a 4.1.4-es peccset??
  • DONGUBA
    #5107
    Elkuldod nekem ezt a taktikát?
  • zaki
    #5106
    háát, én ezzel a taktikával játszom a 3. évem óta (azaz 10 éve)

  • DONGUBA
    #5105
    Ja hallottam
  • zaki
    #5104
    azt hallottátok, hogy Reyest leigazolta az Arsenal vmi 40 millió euróért? hihetetlen jó játékos a srác, nagyonnagy játékos lesz belőle (már most is az)
  • Takezó
    #5103
    Jah, szerintem is behalt lassan
  • gazo
    #5102
    ugy tűnik
  • DONGUBA
    #5101
    Na mi van haldoklik a forum?
  • DONGUBA
    #5100
    Olyan nincs.Hat mi is ott vagyunk.
    Na mind1 ugyis megyek dolgozni most.
  • Konszuela
    #5099
    Akkor ne menj fel ra!
  • Matthewpamer
    #5098
    de arra a szar quakenetr nem megy fel!
  • DONGUBA
    #5097
    Gyere mircre es megbeszeljuk ficgec.
  • gazo
    #5096
    "próbálom itthon a 4-4-3-at (sok a jó csatár: "
    ez persze:
    próbálom itthon a 4-3-3-at (sok a jó csatár:
  • gazo
    #5095
    Köszi, megnéztem, de nálam nem nagyon müxik, gondolom azért, mert a keret java DM, támadó jellegű középpályás nem sok van, az is középen (Lazic :)).
    próbálom itthon a 4-4-3-at (sok a jó csatár: a 2 Pór,Sira, Tóth M., Bausz, Baumgartner) normalon, idegenben a 4-4-2-t deffel. Sajnos a védelem egy k.sz., bár most megvettem Bergmann Balázst az Újpesttől, aki fiatal és jónak tűnik Telek meg Bagoly mellé.
  • colomano
    #5094
    én 4-3-1-2-vel játszom, 4 ultradef. védő, 3 normál kp, 1 gung. tkp, 2 gung. csatár. Támadó mentalitás, rövid passzokkal.
  • Grusi
    #5093
    gazo: szelsoknek mindenkepp AML es AMR kell, hiszen amikor a labda a csapatodnal van, ok ebbe a posztra "valtanak at"
    sok szerencset hozza ;]
  • Matthewpamer
    #5092
    hé guba!jó a manager!gyere hálozni!
  • Terminátor14
    #5091
    opppá...sorry, a hozzászólásom második része Robotnyk nak szólt :) Párdon....
  • Terminátor14
    #5090
    4-3-3 jó! :) Bayern münchen-nel is ezt játszom és 5 meccs alatt 26:0-ás gólkülönbség :)
    Zaki: 4-5-1-nek is van értelme guingho-n...nem is kicsi :) Gondolj bele :) Sok a védekező játékos, de mondjuk az 5 kp-ból 2-t felnyomsz a csatár mellé és okéj...mivel sokan védekeznek, így stabil a védelem is és a mentalitás miatt a támadással sem lehet gond....persze ez csak elmélet...:)
  • ricsi1
    #5089
    nálam is a 4. helyen van a kapus...
  • gazo
    #5088
    Ahhoz kéne 1-1 jó nem defenzív MR meg ML is? vagy nem gond, hogy nem AML, ill. AMR-ek a szélsők? majd kipróbálom, kössz...
  • Grusi
    #5087
    Nekem 4-4-2 mixed passinggal, ket felfuto szelsovel es defenziv mentalitassal nagyon bejott, szerintem probaljatok ki! A latszat ellenere rengeteg tamadas fut, es jo csatarokkal rengeteg golt lehet vagni.
  • gazo
    #5086
    Hát ez az. De eddig, amíg 4-4-2 vel normalon, vagy támadó felfogásban játszottam ilyen ki-ki alapon, alacsonyabb osztályú, de eltökélt csapat ellen, mindig szívtam. Igy meg def-en, vagy u-def-en meg csak nyeregetek. Lehet igy kijön a jobb játékosállomány, és a kontrákból stb. könnyebben eredményes a csapat?
    Próbáltam az u.defet 1-4-4-1-el is , de ott meg még kapurarúgásom se volt...
  • robotnyk
    #5085
    én azt alapból nem értem, hogy az ultra devensive taktika hogy jön össze a 3 csatáros játékkal. logikai bukfencet érzek a dologban... kb annyira nincs értelmi mint mondjuk 5-4-1el gung ho-zni...
  • gazo
    #5084
    Az ül, hogy a determined (kb. elszánt, harcos) ellenfelek esetében a Defensive vagy U.Defensive taktika hatásos?
    Az első szezonban hamar kiestem a Magyar Kupából, vmi NBI/B-s ellenében, normal taktikát alkalmazva, 2 (amúgy jó) csatárral. Most a 2. évadban 3 csatárral U.Defensive-vel nehezen, de 2-1-re hoztam a SzuperKupát a Dunaújváros ellenében.
    Aztán ami meglepett, hogy utánba rögtön odahaza a BL. 2. kvalifikációs körben az O.Marseille ellen 5-1 normalon 3 csatárral, idegenben defenzíven 1-3 2 csatarral. Lehet hogy érdemes a 4-3-3-at gyakrabban alkalmazni?
  • Grusi
    #5083
    ez micsoda veletlen, terminator14 kepen a hatter pont a sheffield wednesday stadionja ;]
  • [IceTea]
    #5082
    HI

    Nagyon tetszett a cm4-nél a GUILTY skint! Kérdezem, van e neki 0304-es verziója, mert nem találtam még sehol a neten.Vagy ha nincs akkor tud valaki ajánlani valami "über" skint ? (a cmskin-t átnéztem, sokat le is szedtem, de nagyon sok béna van ) előre is thx
  • zaki
    #5081
    ja, jól van akkor :)
  • Terminátor14
    #5080
    Nem, csak meg vannak cserélve a posztok :)
  • zaki
    #5079
    Robinho volt a kapus, és Casillas a csatár?
  • Terminátor14
    #5078
    Francia.....
    1ébként, hali all! Rég nem szóltam hozzá a témához...persze ne aggódjon senki, nem is fogok, de gondoltam ezt a képet megosztom veletek! További jó csevejt...:)
  • ricsi1
    #5077
    frankország?