11900
  • Grusi
    #5156
    Török Tibort is ajanlani tudom a BKV Előre-ből, nalam a premier ligaban (Sheffield Wednesday) egesz jol muzsikal.
  • Toerpe
    #5155
    igen-igen
  • Toerpe
    #5154
    esetleg ha vki tud középpályára de ott is inkább "balos" játékost légyszi írjon
  • gazo
    #5153
    szintén work-net?
  • Toerpe
    #5152
    Köszike majd este ha hazaértem megnézem.
  • gazo
    #5151
    Bergmann Balázs (DC) az Újpestben, bár Angliában nem t'om milyen lenne. Majd ki is próbálom este a Pool-al.
  • Rudee
    #5150
    Hát nálam biztos gólerősebb.
  • Rudee
    #5149
    Szerb csapat, Hajduk Kula néven is szerepelnek.
  • Toerpe
    #5148
    2 nap alatt sikerült az eddigieket elolvasnom, ill "jegyzetelnem" kölönböző taktikákat illetve egyéneket. Esetleg ha vki tud olcsó és yo hátvédeket kérem segítsen ill a középpályám is gyengécske.
  • zaki
    #5147
    neked is jó reggelt. sok szerencsét a játékhoz. ha gondod, bajod, problémád van, akkor kérdezz
  • DONGUBA
    #5146
    Tök jo lehet neked zaki.....es meg elvezed?
  • Toerpe
    #5145
    Szép yo reggelt Szintén a fórumnak köszönhető, hogy én is leszedtem a játékot és elkezdtem egy menetet (Nottingham Forest) szerencsés vagy szerencsétlen csapatát választva Div 1. Remélem hogy a segítségetekkel vagy nélküle de vmilyen eredményt sikerül elérnem. :-))) További kellemes napot. Legyetek yok és vigyázzatok magatokra.
  • zaki
    #5144
    most egy kicit ideges vagyok: egy kisebb kihagyás után újra játszom a játékkal, folytatom a Roma-s elmentésemet: most a 13. évet taposom, 40 meccs óta veretlen voltam (ez rekord) erre kikaptam Vicenzában (olasz kupa 2. meccs volt, az 1. meccset 6-0-ra nyertem, szal nagy jelentősége nem volt), aztán otthon 1-1 a Napolival, aztán idegenben 2-1-es vereség a bl nyolcaddöntőjében a Litex-től (1. meccset 5-2-re nyertem), aztán 2 győzelem, és utána pedig otthon 1-0-ra kaptam ki a Torino-tól, és így mexakadt egy 30 meccsen át tartó veretlenségi sorozatom (ez rekordbeállítás lett volna, az Inter tartja a rekordot), szal most ideges vagyok... 1ébként ez lesz a 9. bajnoki aranyom zsinórban, 8 fordulóval a vége előtt 19 ponttal vezetek
  • zaki
    #5143
    :DDDDDDDDDDDDD
  • Grusi
    #5142
    hadd osszam meg veletek azt az nb1.hu-s mondatot, amint ma beröhögtem kurvara:
    " Az FTC első csapata legközelebb szombaton 14 órakor az FC Kula ellen lép pályára a Chinoin pályán."
    FC Kula :DDD
    hol vannak ok cm-ben? kellenek nekem :D
  • zaki
    #5141
  • robotnyk
    #5140
    Mi vaaan? Rudee, az 5137es hozzászólásban te dinnye, nem Reyes!

    A másik hogy lerajzoljam? Reyes NEM kö-zép-csa-tár. érted, vagy mutogassam el? balszélső támadó, aki mélységből feljöhet a középcsatár mellé, emellett kurva jól cselez, és remekül ad be.
  • Matthewpamer
    #5139
    adriano gólerősebb mint rudee!
  • robotnyk
    #5138
    látom nem vágod a lényeget. Rudee igen, bár nem csodálkozom.
  • Rudee
    #5137
    Egy csatárt meg egy középpályást elég nagy hülyeség ilyen alapon összehasonlítani.
  • Matthewpamer
    #5136
    reyes vagy adriano?
  • ricsi1
    #5135
    és nálad bejön?
  • Matthewpamer
    #5134
    mer?Adriano 1 vérbeli csatár!Minden adottsága megvan,Magas,Erős,Jól cselez,Jól lő távolról..Reyes miben jobb?
  • Terminátor14
    #5133
    Nem csak hallottuk, már láttuk is, mivel játszott az előző meccsen! :)
  • robotnyk
    #5132
    egyrészt nem egy poszton játszanak, meg amúgy sem értek ezzel egyet
  • Matthewpamer
    #5131
    adriano jobb,az a lényeg!
  • robotnyk
    #5130
    jóvanna, nem én kételkedtem abban hogy a man city ellen is játszott már :D
  • Rudee
    #5129
    Jáccott hát, volt tvbe is a meccs, a liga-kupába az első olyan meccse volt amin kezdő volt.
  • zaki
    #5128
    dehogy fogja... wiltord-ot úgyis eladják, vagy max nyárig marad, a helyére vették. wenger ezt nagyon jól tudja. meg bergkamp is lassan abbahagyja, kanu az egy kalap fos, jeffers sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, szal jó dolga lesz ott Reyesnek
  • DONGUBA
    #5127
    Ja csak szegeny ongolt lott.
  • robotnyk
    #5126
    leszarom, lényeg hogy játszott. :D
    de ha padoztatni fogja Wenger én isten bizony lelövetem
  • Matthewpamer
    #5125
  • zaki
    #5124
    bnem volt, 69. percben állt be, nem látod? :)
  • DONGUBA
    #5123
    Az hogy megprobal csatlakozni.VARJ MIG CSATLAKOZIK FICGEC
  • DONGUBA
    #5122
    VARSZ!!!!!!
  • Matthewpamer
    #5121
    [ 15:56:22 ] * Connecting to irc.de.quakenet.org (6667)
    -
    [ 15:56:24 ]  · · Server : Looking up your hostname
    [ 15:56:24 ]  · · Server : Found your hostname, cached
    [ 15:56:24 ]  · · Server : Checking Ident

    ez mi a szar?????
  • Matthewpamer
    #5120
    jön valaki hálozni??
  • robotnyk
    #5119
    itt a meccsről a tudosítás
    méghogy játszott, egyenesen kezdő volt :)
  • Matthewpamer
    #5118
    DONGUBA! Gyere hálozni!
  • robotnyk
    #5117
    akkor csomó helyen elbaszták.