11900
  • bödön ödön
    #5196
    2-3 nap pihenő? asszem azt is próbáltam, de lehet nem elég ideig
    ja, két középső nálam is embert fog.
    kösz az infót.

    derby countyval nyomulok néha angol div 1-ben, 4-4-2, normal mentality, mixed passing más nem. ha van vmi tuti nyerő minden szinten akkor osszátok meg velem.
    a második szezonban vagyok, elég jól állunk.
    ja és az nektek is feltűnt már, hogy a csatársor akkor jó igazán, ha legalább egy jól ugró srác van benne? nálam egy ilyen van, de ő meg 18 éves és nem hiszem, hogy túl nagy tehetség, de ha nem játszik akkor meg elég gyenge szokott lenni a támadójáték.
  • robotnyk
    #5195
    az első: eleve ezt ki kell kerülni. a kevésbe fontosabb meccseken ki kell hagyni őket, nem szabad végkimerülésig játszatni őket. igaz, valaki érzékeny erre, mert három meccsre kihagytam pl a balbekkemet, aztán unsettled lett, hogy miért nem kezdő :D igaz hamar megbékült. azok akik minden meccs után ott vannak a fáradtak között, vedd ki trainingből 2-3 napra őket (tovább ne, mert lezuhannak az értékeik)
    a másik: nálam a két középső védő embert fog, úgy tűnik érdemes használni.
  • bödön ödön
    #5194
    na azt akartam kérdezni, hogy:
    ha meccs után a physio szerint a játékosnak pihennie kell, akkor mi a megoldás? kell vele foglalkozni? azt vettem észre, hogy ugyan 100%os lesz a köv meccsig, de utána megint fáradt sőt mi több szarabbul is játszik. próbáltam kihagyni két-három meccs erejéig, de utána megint rögtön "fáradt" lett.
    a másik: használtok emberfogást a középső védőkkel? érdemes? cm3ban muszály volt, különben az ellenfél csatárai túl sok gólt lőttek, de ez akkor is igaz volt, ha az én csatáraimat nem fogták.
    remélem tudtok vmi segítséget nyújtani, kösz, csá
  • bödön ödön
    #5193
    hurrá működik :)

    blackhawks: jóhogy többet kérnek, ha fejlődnek értékesebbek lesznek és többet kell értük fizetned, ha megakarod tartani őket. ez a pláne a focimenedzserben :)
  • bödön ödön
    #5192
    sziasztok, ez csak egy próba, hogy aktív e már végre a regisztrációm, mert reggel írtam jó sokat aztán baszhattam mert nem írta be :)
  • BlackHawks
    #5191
    Szerintem tényleg nem kéne ez a cseszegetés, mert így csak a semmitmondó hozzászólásokkal telik a fórum, igaz legalább telik :)
    1kérdés: nálatok is gyakori jelenség, hogy leigazolok 1 játékost a heti fizetése 475 euro/hét,mikor lejár a szerződése, és újat akarok kötni, közli, hogy ő bizony 3700 euro/hét alatt nem hajlandó maradni (nagy nehezen sikerült lealkudni 3400-ra).Most épp a Pórarinn közölte, hogy a 2900-as fizetése helyett, 4700-at kér, de sajna nem tudok annyit adni, így valszeg elmegy. Van valakinek valami 5lete?
  • zaki
    #5190
    itt nem baszogat senki senkit
  • DONGUBA
    #5189
    En nem baszogatom csak ha valaki mutat 1 kepet akkor zaki nem kommentalja mert szerinte csalas.
  • Takezó
    #5188
    Istenem, ne baszogassátok már egymást!
  • DONGUBA
    #5187
    Maszkalj otthon a szonyegen.
    Ugyis mindegyik kep ott is csalas.
  • zaki
    #5186
    colomano: mi a címe a weblapnak, ahonnan a képek vannak? szívesen mászkálnék a rekordok között :)
  • akoska
    #5185
    Én játszatom Éderson-t a Fradinák sztem nagy játékos 22 évesen nagyon állat
  • Konszuela
    #5184
    Befejeztem elso szezonomat a Leccevel, a kisse atalakitott csapatommal, a bajnoki cim es olasz kupa meglett sajnos 1 X becsuszott a perugia ellen, de jovore aszem retteghet europa mert megyek a BLben.
  • zaki
    #5183
    add managernél rámész a válogatottra amelyet irányítani akarod, majd a jobb alsó sarokban lévő take control-ra rányomsz.
  • gerg82
    #5182
    Hello!Valaki tudna segíteni?Azt szeretném megkérdezni,hogy hogy lehet egy válogatottat irányítani??
  • gazo
    #5181
    Bakker, asszony gépéről látom, minden képet. még jó, hogy egy cégnél dolgozunk, meg egy hálózaton, meg egyenértékű gépeink vannak....
    Nem is tudtam, hogy Zaki képe is animál....
    Bakker....
  • DONGUBA
    #5180
    A masik kepen egy csatar kb annyi golt lott mint brown vulcanal.Csak akko minek kezdtuk el?
  • robotnyk
    #5179
    én csak a fenti képet látom, a 6-3asat
    nemtudom, most megint rákaptam a mentésemre, meg Maddenezek, Silent Stormozok mellette.
  • DONGUBA
    #5178
    Melyik robot?
    Amugy mikor folytatjuk?
  • robotnyk
    #5177
    most miért? ez például tényleg kurva jó kép. :)
  • gazo
    #5176
    Az akkor mák...
  • Toerpe
    #5175
    ja megvettem Édersont itt olvastam vhol róla nálam elég yol játszik
  • Tono34
    #5174
    Nem tudom ki volt, de én is inkább otthon volnék.
  • Toerpe
    #5173
    Ki volt az az örült aki feltalálta a munkát? milyen yo lenne most otthon a gép elött és nyomni a cm0304-t hmmm ja és közben egy-két sört kortyolgatni
  • Toerpe
    #5172
    Azt írják hogy majd dec 12-töl jöhet
  • gazo
    #5171
    Hát igen az megeshet, próbáld majd 2004 májustól
  • Toerpe
    #5170
    jaj ez lemaradt
  • Toerpe
    #5169
    Szép yo reggelt Tegnap este megpróbáltam megvenni Bergmann Balázs (DC) nevű játékost de elöször nem kapta meg a munkaválalási engedélyt így kénytelen voltam fellebezni. Majd vasárnap ha hazaértem folytatom a játékot. Eddig 4 bajnokiból 3 győzelem 1 vereség. Az itteni taktikákat alkalmaztam úgy néz ki bejön
  • DONGUBA
    #5168
    Vajon miert nem kommentalod oket?
    Mert szerinted biztos ő is csalt azert.Mert szerinted mindenki csal.CSAK TE NEM.
  • zaki
    #5167
    "érdekes" képek. inkább nem kommentálom őket
  • colomano
    #5166
    micsoda hajrá!!!
  • colomano
    #5165
    komoly!!!
  • robotnyk
    #5164
    nem
  • Matthewpamer
    #5163
    lesz még új peccs?
  • Grusi
    #5162
    Sebok joco szegeny mar (csatarokhoz merten) kisse oreg (31), nem igazan tud kibontakozni, de neha-neha azert meg betalal :))
  • Takezó
    #5161
    ehhez gratuláljak? :D
  • Terminátor14
    #5160
    A játékhoz letölthető a legfrissebb (84%-os) honosítás innen
  • robotnyk
    #5159
    anyád hogy van?
  • Konszuela
    #5158
    Beallitottam minden jatekosomat 20as kepessegekre minden vonalukat es most probakent elkezdtem a Leccevel a Serie Abol es 15 meccsbol 15 gyozelem 82 - 5 golaranyom van, cool.
  • zaki
    #5157
    sebők jocóval mi van?