11900
  • BlackHawks
    #5236
    Bödön Ödön: Nálam azért vált be, mert ugye az elöl lévő két csatár előszeretettel játszik össze, na ha az egyik le van fogva (17-es nálam most a középső védő emberfogó képessége), akkor a maradék 1 csatár már a három védő egyike csak leszereli. Most a hazai mérlegem 11 meccs 11 győzelem, 45-4 a gólarány, igaz idegenben már becsúszott 2 vereség, és 3 döntetlen, sajna a BL selejtezőkön elbuktam, így marad a hazai bajnokság.
  • Takezó
    #5235
    :DD ne offoljunk máááá
  • DONGUBA
    #5234
    Ez a ficfasz semmihez se ert.
  • robotnyk
    #5233
    csekk disz
  • Matthewpamer
    #5232
    off:
    valaki tudna a dc++-hoz 1 leírást?hogy hogy kell beállítani!köszi
  • Takezó
    #5231
    Nem tom sztem ez most megfelel nekem..
  • zaki
    #5230
    MÉG nem
  • Takezó
    #5229
    te az vagy?
  • Takezó
    #5228
    Na egyelőre ez lesz, de lehet majd befizetek...
  • zaki
    #5227
    legyél V.I.P. és akkor 16 k lehet a max
  • Takezó
    #5226
    :D köff, most szerkesztgetem, ez még nem az utsó... kár, hogy 8kB a max méret :(
  • zaki
    #5225
    zsír az új logo :)
  • Takezó
    #5224
    Ödön: tényleg így van. Gung-ho, 3 védő a nyerő...
  • bödön ödön
    #5223
    de lehet épp az a baj, hogy túl sokat gondolkodom ezeken és nem is olyan okos a program, hogy ezeknek érvényesülniük kéne és nektek van igazatok :)
    támadjunk mint állat, gung ho rulez, igaz, az aranycsapat is így játszott, a lényeg, hogy legalább eggyel több gólt rúgjunk az ellenfélnél :))
  • bödön ödön
    #5222
    hogy lehet egy darab középsővédővel embert fogni? általában két csatár áll szemben a védelemmel, nem? akkor két védő kell a két csatárra
    de magyarázd meg szerinted miért jó :)
  • bödön ödön
    #5221
    erre igen egyszerű a magyarázat
    ezek amiket letöltöttél még a cm3hoz vannak, a cm4ben szerintem nem sok hasznát veszed, max annyit, ha megnézed cm3ban hogy milyen volt a taktika és átviszed a cm4be amennyire lehetséges. az edzéssel viszont nem tudod megcsinálni mivel az teljesen más rendszerű :)
  • zaki
    #5220
    Supat Rungratsamee a pontos neve :)
  • Skyblue
    #5219
    Hahó mindenki! Szeretném a tanácsotokat kérni a CM 2003/2004-el kapcsolatban. Az a helyzet, hogy a www.cmhungary oldalról letöltöttem néhány taktikát és traininget. Bemásoltam őket a megfelelő könyvtárba, de a program egyszerűen nem hajlandó látni őket. Lehet, hogy az a probléma: míg a játék tactics fájlai tac. a trainingek pedig tat. ill. tsc. kiterjesztésűek, addig a netről leszedett fájlok kiterjesztése tct. ill. tsh. .Lehetséges volna, hogy ezért nem látja? És ha igen akkor mit tehetnék? Köszi a segítséget!
  • BlackHawks
    #5218
    Én a Videotonnál a köv. taktikát alkalmazom, 4-4-2 Attack, az 1. középső védő embert fog, a többi hátvéd defaulton, a szélső középpályások felfutás+kereszpasszok, a középsők, kiugratások+távoli lövések (igazoltam két olyan középpályást, akik 14-el cseleznek,18-al rúgnak messziről, elől megtámogatva a Pórarinn+Supat Rungst. vazzeg nem tudom, hogy írják, kezdéskor 16 éves és valamelyik angol klubban játszik, ráment az első évemben az összes zsém,mire megvettem, a Pórarinn ingyen gyütt, szal evvel a felállással már a 4. bajnoki címet gyűjtöttem be, a mostani bajnokságból lement 11 meccs, melyet simán nyertem a gólarány +31. A BL-ben idegenben a 4-4-2 DEF. default beállítással, így a kis csapatokat ütöm, a nagyoktól max 1-2 góllal kapok ki (pl. most mielőtt kiléptem kaptam ki a Juventustól idegenben 2-1-re). Na enny jóccakát, megyek bulizni!!!!!!!
  • zaki
    #5217
    beállt, mint az agyhalál. nézem én is a meccset
  • Takezó
    #5216
    Reyes beállt!
  • DONGUBA
    #5215
    Ez a kép kamu.
    "Vagy ne is kommentaljam?"
  • zaki
    #5214
    nicns mit. nem mernék rá megesküdni, hogy ez működik egy alacsonyabb osztályú, vagy kisebb klubnál, de elitcsapatoknál ez beválik :)
  • bödön ödön
    #5213
    aham, tényleg meglátszik :))
    hát majd egyszer kipróbálom. köszi
  • zaki
    #5212
    akarom mondani a 4. évem óta
  • zaki
    #5211
    itt van 1 kép a bajnoki végeredményeimről...



    a 3. évem óta használom azt a taktikát, amit mondtam már. meg is látszik a rúgott gólok számán (sajnos a kapott góloknál is...)
  • bödön ödön
    #5210
    őőőő..inkább azt írd le, hogy mondjuk az előző szezonban a bajnokságban milyen volt a gólarányod :)
  • zaki
    #5209
    hááát, az a gáz, hogy a 3.-4. évem körül tettem fel a patchet, és az addigi statisztikim lenullázódtak, így most pontos adatokat nem tudok mondani. az utolsó 454 meccsemen 1084-et rúgtam, és 396-ot kaptam. aszem ez nem rossz mutató. ezeket a lent említett taktikával értem el
  • bödön ödön
    #5208
    nem, azon már túlléptünk:P
  • bödön ödön
    #5207
    aham, és mennyi gólt kapsz? :))
  • robotnyk
    #5206
    jaaa, már arról van szó? én még a 4 védős felállásnál tartok :D
  • bödön ödön
    #5205
    nézd meg az 5106ban mire gondolok
    a középső a kapus előtti, plusz ketten közrefogják
    erre a kettőre gondoltam
  • zaki
    #5204
    ja, elfelejtettem erre válaszolni... szóval én nem
  • bödön ödön
    #5203
    nem a felfutó védőkre gondoltam
    hanem a két DC-re a középső mellett
    a két szélső eggyel feljebb van ott tolva
    szóval zaki te fogsz velük embert?
  • robotnyk
    #5202
    szélső bekkeket szerintem nem érdemes emberfogásra "elpazarolni", támadásban keresztlabdákkal, beívelésekkel több hasznuk van
  • zaki
    #5201
    én ezzel játszom mindenhol, de amint te mondtad ezt egy kiscsapattal lehet, hogy nem kéne eröltetni
  • zaki
    #5200
    hááát, otthon jó ez a taktika szerintem, idegenben meg ki kell találni valami jót :)
  • bödön ödön
    #5199
    kösz :)
    na és te használsz emberfogást a középsővédőkkel?
    én is használtam cm3ban ezt a formációt, akkor a középső zonal volt, a két mellette lévő meg emberfogó.
    nade egy olyan fasza csapattal lehet is ilyen támadójátékkal jól szerepelni, de olyan középcsapat mint a derby azért nem erre van kitalálva.
    pláne idegenben...irreálisnak tartom az ilyen taktikákat :))
  • zaki
    #5198
    ja, és cool a nickked :)
  • zaki
    #5197
    hello! 5106-ban van az én taktikám, nálam bevált :)