11900
  • DONGUBA
    #5276
    Telleg az edzoi adataid milyenek?
  • DONGUBA
    #5275
    Zaki te is reg ota nyomod romaval.Miko hagyod abba?
    En most vagyok milannal 2010-ben
  • DONGUBA
    #5274
    Hat ezzel a geppel en mondjuk egy orszagot javasolnek max.
  • zaki
    #5273
    61 évet hogyan leet lejátszani? gondolom hónapokig (vagy évekig?) nyomtad a játékot azzal az 1 elmentéssel
  • zaki
    #5272
    nem kell az edzéstervvel foglalkozni. kell igazolni egy tuti assistant manager-t, és majd ő vezeti az edzéseket
  • csomi83
    #5271
    Kösz a traininget robotnyk, majd kipróbálom.Esetlega saját edzésterveteket is szivesen fogadnám
  • csomi83
    #5270
    Gépem:
    Abit St6
    Intel 800 Celeron
    GF FX5200 128MB DDR
    512MB SDRAM
    a konfigom.
    Taktika saját fejlesztés:) Azaz eddig ezzel nyomtam, de lehet 03/04 kedvéért át kell állnom másikra
  • DONGUBA
    #5269
    Egy percen belil ket valasz.Robo miko jaccunk?
  • DONGUBA
    #5268
    Eloszor is a cm4-ben large-n is lehet jaccani de a 0304-ben large-n qrva lassu.Amugy ird le a geped milyen es megmondom hany ligat indits.Ezt a taktikat honnan szedted?
  • robotnyk
    #5267
    2003/04ben medium adatbázis javalott, 4-5 ligával (nem országgal) 512MB RAMmal. a felett lehet több. full details felesleges, minden eredményt megőriz, csak lassítja.
    itt találsz egy traininget, nekem ez bevállt (nem saját), felelősséget nem vállalok érte :D

    CM03-04 azért tűnik nehéznek, mert nagyon taktika függő a csapat teljesítménye.
  • DONGUBA
    #5266
    Ja jo vagom.
  • DONGUBA
    #5265
    Koszonom szepen.De honnan tudtad?
  • csomi83
    #5264
    Hellósztok!

    Na végre elszántam én is magam arra, hogy irjak a fórumba.Én is egy "nagy" CMesnek vallom magam. Eddig a 2001-2002es CMel nyomtam, kerek 61 év a játékban, egy azon csapattal Iszonyatosan jó játék! Megvolt a CM4is, azt most tettem fel, de nekem picit lassúnak tűnik (lehethogy a gép miatt van )Szóval egy tanácsot kérnék tőletek:a CM4ben vagy a CM2003/2004ben az adatbázis méretét mire állitsátok? (Kicsi,normál,nagy) Mi a különbség? Nem fog olyan sok játékost megjeleniteni a játékban?És egyébként is mennyi bajnokságot ajánlotok kiválasztásra (és mi az, hogy teljes a bajnokság kiválasztásánál), hogy a játék sebessége ne nagyon csökkenjen le. Másik probléma: nekem iszonyat nehéznek tünik a CM03/04. Magyar bajnokságot nyomok. De valószinü azért, mert rossz edzéseket alkalmazok. Szóval szeretnék kérni tőletek valamilyen edzséstervet, hogy a játékosaim a lehető legjobban fejlődhessenek. A taktikám: 4-1-3-2 a két szélső védő felfutó, +3 középpályás is. Passz:rövid,Szerelés:Kemény,Mentalitás:Támadó.. A 2001/2002esben 61évig nem tudtak kirúgni:)Előre is köszi a válaszokat.

    Üdv Csomi
  • gazo
    #5263
    Boldog szülinapot!
  • DONGUBA
    #5262
    Ezt a hulye fasz ficeget.Egesz nap konyorog hogy jaccunk azt mikor mondom jaccunk akko 5 perc utan o megy aludni.MICSODA LÁMER.
  • BlackHawks
    #5261
    Bakker, nagy nehezen bejutok másodszorra a BL csoportba a Vidivel (4-3 összesítéssel vertük ki a Panathinaikos-t (remélem jól írtam) ), erre a köv. csoportba kerültem:

    Inter
    Arsenal
    Benfica

    Na itt sem a pontokért kapott pénzen gazdagszom meg


    Ha valaki kispénzű csapattal kezd, és jó támadó középpályást keres:

    Zoran Pavlovic

    másodosztályból igazoltam külföldről, kemény 3e euro-ért, azóta a vállára vette a csapatot, ja és kemény 1.200 euro/hét a fizetése.

    Na yoccakát!
  • zaki
    #5260
    ok, te tudod... :)
  • RemX
    #5259
    :)))))) Hát ha egyszer eddig jobbak voltak nála?!?!? :) Ott volt Terry, Lucio, Barry, Melchiot, Gallas a belső védő posztokra... Viszont mint mondtam Terry elég silány volt tavaly szal most a Lucio - Johnson belső van
  • zaki
    #5258
    lol, tarcsiban a Johnson, gratula
  • RemX
    #5257
    köszi robo! megnézem magamnak :)
  • robotnyk
    #5256
    Mexés?
  • RemX
    #5255
    Neste már öreg... valami fiatal... én Chivura gondoltam, bár most vettem észre hogy van egy igen jó 20 éves srác a tarcsiban a Johnson... lehet ő lesz a megoldás mindenesetre a hátralévő tétnélküli meccsekre a B csapat játszik és figyelek :)))
  • akoska
    #5254
    Nesta :PPPP
  • akoska
    #5253
    és 2004.1 havában mer le is igazolhatod csak hogy később jön el ez minden játékkezdésnél benne van.
  • RemX
    #5252
    Nah 4 meccs van vissza és megvédtem bajnoki címem... idén még egy Liga-kupa elsőség is társult, de a BL megint nem úgy ment ahogy kellett volna... idén a negyeddöntőben a Shaktar nyomott ki 2-1-es összesítéssel... tuti volt valami ukrán fejlesztő a játékban mert nagyon jó ez a szaktyar... :)
    Ingyen jön hozzám jövőre Tacchinardi úgyhogy a védekező közép kicsit megerősödik, de igazából nem tudom min javítsak most... talán Terry helyett kéne egy megbízhatóbb belső védő... kit javasoltok Lucio mellé?
  • RemX
    #5251
    Köszi szépen!!!

    Amúgy érdekesség képpen...
    Én most nyomom a második szezont a Chelsea-vel...
    4-4-2 VA-ban nyomulok a következő felállásban:
    Cudicini - Gallas, Lúcio, Terry, Babayaro - Gronkjaer, Verón, Geremi, Duff - Mutu, Henry.... cserék: J.Cole, Crespo, Melchiot...
    Nem mellékesen Henryt tök ingyen szereztem meg, mert lejárt a szerződése.... most 40 millát ajánlanak érte... :)))
  • robotnyk
    #5250
    Tessék
  • RemX
    #5249
    Sziasztok!!! Tud nekem valaki olyan oldalt mondnai ahonnan leszedhetem a peccseket?
  • donpedro
    #5248
    Van egy megoldás, ami nagyon sokszor bejön. Tenni kell egy ajánlatot, ami kb. 10%-al több, mint a játékos értéke, de úgy, hogy 1/3-adát készpénzben, a többit 12 havi részletekben, illetve mellé még 10%-ot a játékos későbbi eladásának hasznából. Ezt általában nem fogadják el egyből, de tesznek egy új ajánlatot, ami alig magasabb, mint az előző. Ha mégis elutasítják, akkor kicsit emelni kell az eredeti összegeken.

    Ez a megoldás nálam az esetek 90%-ában bevált, szóval érdemes megpróbálni, ráadásul van egy plusz előnye is. Ilyen vásárlásnál csak a készpénzben megadott összeget vonják le azonnal a játékosvásárlásra szánt keretből, a többit csak részletekben, így az átigazolási időszakban akár 3-4-szer annyit is el lehet költeni, mint amennyit megadnak.
  • bödön ödön
    #5247
    cmscout micsinál? képességekről ad felvilágosítást? (ability/potential?)
    régen én is használtam hasonlót, de meguntam mert úgy nem volt kihívás...rábízom a rendes scoutokra meg a megérzésemre, hogy kit igazolok, meg persze arra hogy milyen volt az átlaga :)
  • Grusi
    #5246
    Ja, es az mar alap, hogy ha egy jatekos nincs atadoslistan, az ertekenek minimum ketszereset kell kifizetni ahhoz, hogy egyaltalan TARGYALJANAK rola, míg ha en kerek erteken felul, elkuldenek az anyamba. Ilyenkor erzem ugy, hogy egyaltalan nem csalas egy CMScout vagy egy add manager... Felreertes ne essek, eddig nem eltem ez utobbival (előbbivel igen), de nem ertem, hogy pl. miert nem szukebb az igazolasi keret, rogton nem lenne ilyen idegesito a dolog...
  • Grusi
    #5245
    bödön ödön: ja, mondom, ha előtte nem adták volna el 600 ezerért, nem szurna a szemem... Volt mar olyan is, hogy en tettem ajanlatot egy jatekosert, nem fogadtak el, majd jott egy napra ra a hir: TIZEDANNYIERT elfogadtak a schalke bid-jét, es mar szerzodest is ajanlottak neki.
    Hat kosz.
  • akoska
    #5244
    Mennyi pénzedc van Zaki gondolom megint bl-t nyertél és megint 5 világklasszis 17 éves jött fel.
  • zaki
    #5243
    nekem is olyan ajánlatok jöttek néhány játékosért, hogy csak néztem... de mivel nekem már szerencsére nem a pénzen múlik a dolog, megtartom az összes pótolhatatlan játékosomat
  • bödön ödön
    #5242
    ez miért lenne csalás? a klubnak nem kell a pénz, a srác tehetséges, megtartják és majd kihozzák belőle ami benne van. ha neked lenne ilyen játékosod, eladnád?!? hülye lennél :)
  • Matthewpamer
    #5241
    te meg már jöhetnél managerezni,isti is ott van már!
  • Grusi
    #5240
    Ezt a Tim Janssent még 8 millio euroert sem adjak... Pedig 500 ezret ér :D A gep persze elozo idenyben 400ezerért vette meg, egyetlen meccsen nem jatszott, ezt a csalast gyulolom a CM-ben...
  • Takezó
    #5239
    horvát 1. osztály
  • zaki
    #5238
    az meg milyen csapat? :)
  • Takezó
    #5237
    Játszottam most egy darabig a Kamen Ingraddal és a "3-4-1-2 Takezó" taktikámmal hazai pályán 20 forduló után 10 győzelem, idegenben 10 vereség :( ki kell találni egy idegenbeli taktikát!