11900
  • zaki
    #5316
    bazzeg, én még az életemben ilyet nem láttam: elkezdtem a 14. szezonomat 13 meccs 13 győzelem. aztán ezek az eredmények jönnek:

    Piacenza-Roma 4-1
    Roma-Torino 0-0
    Lazio-Roma 2-2
    Roma-Ajax 5-0 (jeee )
    Roma-Milan 3-3 (3-1-re is vezettem már...)
    Roma-Inter 0-1
    Atalanta-Roma 1-1
    Preston-ROma 2-0
    Roma-Bologna 0-1
    Inter-Roma 3-0

    nem is emkézszer ilyen sorozatra... ja és az inter ellen az 1ik csatárom Cerci 2-est (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) kapott. hát ilyen a mesében nincs. na mind1, 1 meccs van még hátra az őszi szezonból, ezt még lenyomom, és remélem az újévben már kilábalok ebből a sorozatból
  • Grusi
    #5315
    Egy icipicit off: hallottatok, hogy Fradinal harom argentin jatekos van probajatekon? ;] Ebbol ketto Boca Juniors-neveles, nem semmi ;]
    Ha iden nem is, jovore remelhetoleg ok lesznek a bajnokok, hiszen kell vegre egy magyar BL-resztvevő ;]
    Iden legyen bajnok a Loki, es minden rendben lesz ;]
  • Takezó
    #5314
    bárcsak lenne 1 ilyen magyar csatár is :D
  • DONGUBA
    #5313
    Engem meg mindig zavar zaki hogy hozzam se szolsz.DE MIERT NEM?Jo lenne ha valaszolnál.
  • DONGUBA
    #5312
    Cerci nalam is isten csak en amc-n jatszatom mert robinho es adriano mellett nem fer be.A valogatottban viszont tobbet rugott mint amit jatszott.Nalam most a 2010-11-es szezonban csak 7 golt rugott a bajnoksagban de viszont 12-ot a valogatottban es igy a valogatottban 57/72 golnal jar.
  • zaki
    #5311
    és ezt nem a bajnokságban csak, hanem összesen, szal beleszámítva asz összes kupameccset. igaz azokon nem sokat játszanak, mert nem bírnak évente 40-45 meccsnél többet, és ha olyan évem van, akkor megesik, hogy 60 meccs is van a versenynaptáramban, szal rotációs rendszert haszánlok keményen. pl a bl csoportmeccsein csak "félcsapattal" állok ki
  • DONGUBA
    #5310
    JO de miert nem beszelgetsz velem zaki?En a sajat szememmel lattam azt az embert akinek szaz golt rugott az egyik embere.....ja es ott meg robotnyk is jatszott velunk.
  • zaki
    #5309
    az még ok. én nem fogok ilyenen vitatkozni. Simonetta nálam évente 40 gólokat rúg, Cerci is. na ON
  • DONGUBA
    #5308
    Azt nem az en jatekosom rugta zaki.Es nem mondtam hogy hulye vagy.
  • Rudee
    #5307
    Aha, edzőmecseket otthon jáccom. Most is volt egy, Los Palacios - Bergantinos 0-0. Kölcsönbe van egy csatár, 4 meccsen lőtt 5 gólt, meg kéne venni csak nincs pénz rá. Ráadásul összesen van 4 csatár a keretbe, abból 3 kell a kezdőbe. Nemtom mi lesz ha vmelyik megsérül, nincs tartalékcsapat se hogy onnan hívjak vkit.
  • Takezó
    #5306
    Nekem is volt olyan, hogy 1 db több, mint ötvenet rúgott, szal megeshet...
  • zaki
    #5305
    OFF lol, van ill volt itt egy-két kép, ahol 2 játékos vmi 150 gólt rúgott a bajnokságban stb... no comment. tudod: mert hülye azért nem vagyok! erről ennyit. ON
  • DONGUBA
    #5304
    Hat igen mert azert lehet vele ertelmesen is beszelni.
    Csak amiota a kepeimet fikazta azota harag van.
  • Takezó
    #5303
    :D nagy baj?
  • DONGUBA
    #5302
    Ez igaz csak ő egyaltalan nem szol hozzam.
  • Takezó
    #5301
    Ok, értem, de hagyjad már, ő se szól be mostmár ilyeneket...
  • DONGUBA
    #5300
    Szerintem ő erti.
    Amugy azert irtam ezt mert baszik valaszolni.Csak mert mindig neki van igaza.Meg mindenki csal stb.....
  • Takezó
    #5299
    Nah az jó! mindegyik hazai pályán volt?
  • Rudee
    #5298
    Az első 2 edzőmeccsen mindenki lehetőséget kapott:
    Los Palacios - Roquetas 0-2
    Los Palacios - Loja 2-3

    Következő meccsekre meg kialakult egy kezdő csapat:
    Los Palacios - La Baneza 4-1
    Los Palacios - Béjar Ind. 5-1
  • Takezó
    #5297
    ezt a Zakisat nem értettem
  • DONGUBA
    #5296
    Mondjuk ennyi kupa mellett nem csodalkozok:)))))

  • DONGUBA
    #5295
    Azert ez nem rossz mi?Megy vajon feljebb az ambiciom?

  • Rudee
    #5294
    Kössz, bár még a legkisebb csapat se akar kölcsönadni játékost, így nemtom mi lesz
  • zaki
    #5293
    sok szerencsét :P
  • DONGUBA
    #5292
    Valaki rakja mar be azt a linket ahova a kepeket kell feltolteni.
  • DONGUBA
    #5291
    Robot nem leszunk joban.:))))))
    Miert nem jossz mircre?
  • Rudee
    #5290
    Na elkezdtem újra jáccani, most a világverő UD Los Palacios (spanyol 2. liga B/4) csapatával. Egyenlőre mennek az edzőmeccsek, de nemsoká bajnoki rajt, az elvárás hogy a csapat lelkesen küzdjön a kiesés ellen
  • robotnyk
    #5289
    majd egyszer :D
  • DONGUBA
    #5288
    Zaki=ovodas kisgyerek.
    ROBO mikor jaccunk?
  • robotnyk
    #5287
    egy ugyanolyan gépen kb 'cm4 full database=cm 0304 medium database' sebességben.
  • zaki
    #5286
    ja, és small database
  • zaki
    #5285
    nálám az
    angol 1., és 2.
    francia 1.
    német 1.
    olasz 1., és 2.
    spanyol 1, és 2.
    brazil 1. osztály van kijelölve.

    kb 15 óra alatt nyomok le 1 szezont, csak nyáron, amikor a köv. évet generálja be gép, onnantól a szezon elejéig b*szottul lelassul a game. 2100-as cerkám van, 640 sdram (gef3 ti200-as a videjókari de ez nem fontos)
  • zaki
    #5284
    és essig összesen 12 napot és 5 órát nyomtam a gameval
  • zaki
    #5283
    hát én nekem most lesz ez a romaval a 14. idényem, és már 260 mega az elmentésem...
  • Takezó
    #5282
    :D hát ahogy gondolod... nekem idáig nem volt gondom vele.
  • DONGUBA
    #5281
    Jatszal te smallon.Alig van benne jatekos.
  • Takezó
    #5280
    850 Duron, 512 SD, Gef2MX400 lazán visz 8 bajnokságot smallon...
  • csomi83
    #5279
    Ja sajna az az 1 ország a realitás:( Mondjuk egy nap alatt le lehet nyomni egy magyar bajnoki idényt. És még mit javasoltok, hogy fejlődjenek a játékosok egy NB1/B-s csapatnál?(Kevés pénz+hirnév a klubnak)
  • csomi83
    #5278
    61év:2002szeptembere óta, 1 bajnokság (olasz), 1 csapat (Parma) az össz játékidő több napokat tesz ki és a mentett file 220mega fölött van. Szóval durva, de még most is játszok vele:)
  • DONGUBA
    #5277
    Zaki befejezhetned már végre ezt az ovodas viselkedest.TUDOD HOGY NEM VALASZOLSZ!!!!!!!!!