11900
  • Csacsi
    #5558
    Erről az Édersonról, tudsz képet belinkelni?
  • Takezó
    #5557
    ilyen egy igazi klasszis :D
    Szal továbbjutottam a csoportból, bármi is lesz az utsó 2 fordulóban ;)
  • Takezó
    #5556
    Ehh, vazz... erről képet is berakok: 88, 90, 90 el se akartam hinni :D
  • Takezó
    #5555
    Szűcs - Brabec, Choi Jin-Chul, Kiss - Zováth, Károlyi, Kapic, Leandro - Éderson - Torales, Rungratsamee
    Cserék: Szántai, Balog, James Dens, Bolanos, Martínez, Welton Silva, Tököli
    ez a csapat :D
  • Takezó
    #5554
    Nah 2006: Fradival újra BL-ben (mint idáig minden évben ;))
    FTC - PSV 0:0
    Arsenal - PAO 2:1
    PAO - FTC 3:5
    PSV - Arsenal 2:1
    FTC - Arsenal 4:2
    PSV - PAO 2:0
    1. Ferencváros 3-2-1-0, 9:5, 7p
    2. PSV 3-2-1-0, 4:1, 7p
    3. Arsenal 3-1-0-2, 5:7, 3p
    4. PAO 3-0-0-3, 4:9, 0p
    Szal egyelőre így alakult. Akit nem érdekel attól bocs, én személyszerint szeretem a kiscsapatok jó eredményeinek alakulását böngészgetni ;)
  • Rudee
    #5553
    Ebbe a szezonba 13 (bajnoki) meccsen kaptam 7et és lőttem 18at.
  • zaki
    #5552
    jujj... én még ilyen taktikát nem igen láttam... rúgott ill kapott gólokkal hogy állsz?
  • Rudee
    #5551
    Otthon meg idegenbe is ezt jáccottam.
  • Rudee
    #5550
  • Rudee
    #5549
    Minnyá berakok egy képet hogy a Tatabányával milyen taktikával jáccottam.
  • csomi83
    #5548
    Srácok! Lécci idegenben egy taktikát, mert képtelen vagyok nyarni! Váccal vagyok NBI/B, vagy pedig egy jó kis edzésprogramot gyenge edzőkkel, mert ez egy kis költségvetésű klub. Előre is köszi!
  • Rudee
    #5547
    Minnyá fölmegyek.
  • robotnyk
    #5546
    felgyühetnél ICQra egy pöttyet!
  • Rudee
    #5545
    A keretből 21 játékosból 3 magyar van, a többiek a tartalékban meg az U19ben jáccogatnak.
  • zaki
    #5544
    szép kis nemzetközi csapat :P
  • Rudee
    #5543
    Megin igazoltam a tartalék csapatba pár embert (moldáv védő, bolgár védő, marokkói védő, bosnyák csatár), meg kezdenek beérni az U19esek is . A felnőtt kerethez meg jött egy örmény cstár. Fölhoztam a tartalékból is egy csatárt, ő trinidad és tobagó-i (7 válogatott meccs/5 gól)
    Megvolt a Szuper kupa döntő is, a Dunaújváros ellen 3-1. Egyik mali védőm iránt meg a Marseille érdeklődik
  • gazo
    #5542
    PL. bajnokság szünetben mért ne lehetne
  • colomano
    #5541
    a Football Manager 2005 várható megjelenése a szerző(k) szavait ídézve: "It's too early for us to set a specific date, but the plan is to release Football Manager 2005 before Christmas 2004 and we are well on course to achieve this. Fans should keep a close on the SI website, which is likely to be where the date is first announced. The demo will be released once the game has 'gone gold'. The release date will be about three weeks after the game has gone gold..." hmmm
  • ricsi1
    #5540
    barátságos?hmmm..(iner-juve)
  • Rudee
    #5539
    Csak a magyar 1. és 2. osztály.
  • zaki
    #5538
    elég sokáig elvitted már te is. hány liga van kijelölve a játékodban?
  • Rudee
    #5537
    Hosszú idő után folytattam a pécsi "menetelést". Afrikából igazolgatok legtöbbször, de van 1-2 közép-amerikai játékosom is. Most 2 nigériait akar tőlem elvinni az Osasuna és a Man. City, de nem kapják meg őket, mer megtaláltam a megfelelő helyüket a csapatban
    most fejeztem be a 2015-16os idényt, közepes bajnoki év mellé Magyar Kupa győzelem
    Mindenki elégedett, minden tulajdonságom 20as, következő idényre célba vettem a bajnoki aranyat, remélem lesz is belőle vmi
    Gép néha nagyon pöcs tud lenni, a Fradi is bejelentkezett a nigériai csatárért és felkínált 300.000.000 forintot (a játékos ára ~70 millió). Egyből megörültem, aztán megnéztem mégis hogy kivánják kifizetni az összeget... Akartak adni 20 milliót, majd 24 hónapon belül még 40et. Emellé poénból beírta hogy kapok 260 milliót ha az ember lő 50 gólt...
  • zaki
    #5536
    nálam is mindig ugyanaz
  • Takezó
    #5535
    mindig ugyanaz... mert lusta vagyok :D
  • Matthewpamer
    #5534
    mindig ugyanazzal..
  • Csacsi
    #5533
    Egyébként ti folyamatosan egy taktikával játszotok, vagy attól függően, hogy otthon, avgy idegenben, vagy esetleg erős csapat ellen játszotok?

    Mert én nekem van egy taktikám, amit otthon játszok, és van egy amit idegenben. És néha, ha erős csapat ellen játsszok otthon, akkor is az idegenbeli taktikát alkalmazom. Ti hogy csináljátok?
  • Csacsi
    #5532
    Kösz Grusi, ha hazaérek lecsekkolom őket.
  • zaki
    #5531
    Said? az nem vmi egyiptomi gyerek? bariban nyomta/nyomja igaz?
  • Grusi
    #5530
    Kozeppalyasnak Sunday Oliseh, DMC de attacking poszton is remek, valamint kis csapatokhoz is lehet szerződtetni (a játék kezdetén asszem lejár a szerződése)
    Kozepso vedonek Ibrahim Said vagy Török Tibor.
  • Csacsi
    #5529
    Nah, ahogy látom kicsit elszabadultak az indulatok, és nagyon nem a játékról esik szó.

    Akkor kérdeznék.

    Tudtok ajánlani nekem, egy jó irányító középpályást, aki védekező, és sima középpályásként is bevethető. Ha lehet legyen fiatal, és olcsó, és akarján nálam játszani.

    A másik aki kell szintén fiatal, olcsó, az pedig egy jó középső védő, emberfogásra.

    Köszi előre is.
  • DONGUBA
    #5528
    Ficege ha te igy gondolod akko jo.JA ES EZENTUL EDES ANYUKÁDDAL CM-EZZEL.NEM TUDOM MEG ANNO KI BUKOTT LE CSALÁSSAL????NA DE MIND1 NE ITT VALASZOLJÁL MERT NEM AKAROK ITT VESZEKEDNI.HA AKARSZ MEG TALALSZ MIRCEN.
  • Matthewpamer
    #5527
    jó ez az editor,mert gyors.
    Guba:mér kérdezed hogy mi az?már rájöttem hogy azzal húzod fel az embereid tulaját.
  • Matthewpamer
    #5526
    na az interrel barátságos mérkőzésen inter-juve 5:0
    iagz a mentés nincs meg.
  • robotnyk
    #5525
    te vagy a hülye gyerek kispajtás
  • ricsi1
    #5524
    hülyegyerek,ha te vmit nem tudsz,akkor nem kérdezed meg?
  • Takezó
    #5523
    ehh nem csalás nem te tehetsz róla...
    takezó taktik
  • Csacsi
    #5522
    Ezt nem hiszem el, nem engedett visszalépni a játékba, és újraindult a gépem. Az elmentésem eltűnt. Illetve megvan, csak nem tölti be.

    Bazz kezdhetem elölről a második szezonomat. még szerencs, hogy minden évkezdésnél csinálok egy külön mentést. Most nem tudom, hogy tudnám reprodukálni ugyanazokat az eredményeket, mert ez így csalás, ha már most az újj taktikát alkalmazom.
  • Csacsi
    #5521
    Takezó: Előre is köszi. Bár most szöszmötöltem Vele 3 órát, és most egész jó kis takitkát sikerült összeállítanom, már csak az idegenbeli felálláson kéne vmennyit módosítanom. Úgy látszik ez az év, a tanulás éve lesz, és jövőre újjúlt erővel vetem bele magam a Seria A küzdelmeibe. Eddig a board nagyon elégedett a 8. helyemmel.
  • Takezó
    #5520
    ok majd belinkelem a taktikot
  • DONGUBA
    #5519
    Mi van veled robot?