11900
  • robotnyk
    #6358
    és hogy kell betenni?
  • Rudee
    #6357
    Itt van.
  • zaki
    #6356
    nekem netszképpem van, de azért nyomjad
  • zaki
    #6355
    én biztos vagyok benne, hogy ezt Tokióban lőtte :)
  • robotnyk
    #6354
    nekem kell!
    :)
  • DONGUBA
    #6353
    Ja
  • Rudee
    #6352
    Kell egy olyan izé, ami egy oldal töltésekor az explorer jobb fölső sarkába a Real logót forgatja?
  • Rudee
    #6351
    Ezt a Tenerife ellen lőtte, nekem legalábbis azzal a filenévvel van meg. Meg van egy jó régi Real gólom, a Frankfurt elleni BL döntő egyik gólja. Mondanom se kell, hogy Puskás nevéhez fűződik
  • zaki
    #6350
    ÁÁÁ ez nagyon komoly, erre emléxem, ez asszem az 2000-es interkontinentális kupán lőtt gólja volt a Boca ellen :)
  • robotnyk
    #6349
    khm :)
  • Rudee
    #6348
    Ezaz
  • Toerpe
    #6347
    Szép yo reggelt :-))) Szerintem az a gól volt a legszebb amelyik bement :-))))
  • Rudee
    #6346
    Szerintem az volt a legszebb gólja, amit szinte az alapvonalról lőtt a hosszú fölsőbe.
  • zaki
    #6345
    reméelm nem a Bartheznek lőtt szabadrúgásgólja a 97-es konföderációs kupáról, mert azt vagy ezerszer láttam :)
  • robotnyk
    #6344
    Tessék megnézni! :D
  • robotnyk
    #6343
    mindjárt linkelek egy szép RC gólt. régebbi, de eszméletlen, az egyik kedvencem :)
  • Rudee
    #6342
    Lehet legközelebb megpályázom a Blatter posztját
  • Rudee
    #6341
    És nem azért mert az a Demiakárki olyan hú de jó védő lenne aki mellett nem lehet elvinni a labdát, csak ha egyesetet elbírálnak, akkor azt megfelelően tegyék.
  • zaki
    #6340
    ott a pont
  • Rudee
    #6339
    Jogosnak jogos, de a legjogosabb az lett volna ha a történtekkor mindekettőjüket kiállítja a bíró, aztán a videofelvételek alapján súlyosbíthatott volna UEFA.
  • robotnyk
    #6338
    mondjuk jogos az eltiltás, de azért demicsélisz is kaphatott volna valamit (még egyet a pofájába )
  • zaki
    #6337
  • Rudee
    #6336
    RC kapott is 2 meccses eltiltást a drága UEFAtól, a kötsög védő meg jácchat nyugodtan. Remélem 3 fele törik a lába a következő ilyen belépőjénél.
  • robotnyk
    #6335
    Károly Róbert
  • zaki
    #6334
    Karcsi :DDD
  • robotnyk
    #6333
    nem beszólt, hanem elég alattomosan lépett be, aztán föl kapta a vizet a Karcsi :)
  • zaki
    #6332
    van néhány jó meccse, de semmi. én nem csípom. Gutit sem kedvelem annyira, mert ő is minden, csak nem sportszerű. bárcsak minden játékos olyan felfogásban játszana, mint Roberto Carlos. igaz, most csinált egy hülyeséget, de a retek argentín biztos beszólt neki vmikor.
  • robotnyk
    #6331
    Milan kiesett az olasz kupából, nem? ezért léptünk vissza a helyünkre
  • DONGUBA
    #6330
    Na es ezt mivel magyarazzatok..........Az IFFHS legfrissebb világranglistáján a Real Madrid vette át a vezetést az AC Milantól. A harmadik helyet továbbra is a brazil Santos foglalja el, míg a negyedik a Juventus gárdája.
    1. (2.) Real Madrid (spanyol) 317 pont
    2. (1.) Milan (olasz) 296
    3. (3.) Santos (brazil) 278
    4. (6.) Juventus (olasz) 270
    5. (5.) Porto (portugál) 267,5
    6. (7.) Celtic Glasgow (skót) 264
    7. (8.) Arsenal (angol) 262
    8. (11.) Cruzeiro (brazil) 258
    9. (4.) Boca Juniors (argentin) 250
    10. (10.) Lazio (olasz) 245
  • robotnyk
    #6329
    idén többnyire okkal fekszik. nem is az a baj hogy fekszik, mert a szélsőknek az a sorsa hogy felbasszák őket. de tavaly szinte folyamatosan reklamált, akkor is ha esetleg szabadot kapott az ellenfél, ne adj isten sárgát is, és ez idegesített. de idén már nem csinálja ezt, nem alibizik, hanem játszik. Celta ellen 3 gólunkba benne volt pl... (1 gól, 2 gólpassz)
  • DONGUBA
    #6328
    Figo egy kurva.
  • robotnyk
    #6327
  • zaki
    #6326
    LOL :DDD

    ez a hozzámérnek fexem stílus készít ki engem. ezt csinálja minde meccsen. következő mérkőzésen rohadjak meg, megszámolom hányszor borul. elő is veszem majd a számológépem
  • DONGUBA
    #6325
  • zaki
    #6324
    én csak egyet mondok:



    Zizou az isten
  • robotnyk
    #6323
    magyaros real kezdő:
    iker-karcsi-iván-ferenc-miki-bex-guti-kopasz-lajos-r7-dagi

    figo jó idén, sokkal jobb mint tavaly, a hozzámérnek-fekszem stílus tavaly volt jellemző.
  • DONGUBA
    #6322
    Ezt vulcanius baratom irta csak meg nincs kesz a regje.

    [10:43:33] -<@TPM|Vulca^CMH>- Szerintem Hasselbaink és Grönkjaer fog el[10:43:45] -<@TPM|Vulca^CMH>- És Gudjohnsenben sem vagyok biztos, hogy marad....menni
  • DONGUBA
    #6321
    Lajos mehetne igazan el.
  • zaki
    #6320
    neem? hát sztem meg igen.
  • Rudee
    #6319
    Még szerencse hogy sokan mostanság is bedőlnek a fáradt cseleinek.