11900
  • zaki
    #6318
    R9 a legjobb. bajnokságban simán meglövi a 30-at
  • robotnyk
    #6317
    szerintem idén pont nem
  • zaki
    #6316
    Lajos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • robotnyk
    #6315
    mi ebben a szmájli? valóban az...
  • zaki
    #6314
    istnem de jó lenne. annyira mozgássérült lett az utóbbi időben Figo, hogy rossz nézni a buzi átlépős cseleit. ha hozzáérnek, akkor meg már fexik, mint vmi fürdősqrva
  • robotnyk
    #6313
    ez szar mert én szeretném ha jönne Joaquín, de nem akarom hogy elmenjen a Lajos. még legalább 1 évet maradhatna :( én bízom benne.
  • DONGUBA
    #6312
    Hoákin nagyon jo jatekos:))))))))))
  • DONGUBA
    #6311
    Jaja.
  • Rudee
    #6310
    Hajnalba olvastam egyik fórumon, hogy Figo lehet megy el tőlünk, helyére meg jön Joaquín.
  • robotnyk
    #6309
    dagadt marad, a dagit szeretjük, a dagi nem megy sehova, és a dagi az isten :)
  • Rudee
    #6308
    Azért Mutu, Crespo, Hasselbaink, Duff és Gudjohnsen a jobbak közé tartozik. Gronkjaer már jóval gyengébb. Oliveira meg a jövő reménysége.
  • zaki
    #6307
    Rivaldot kellene leigazolniuk. most úgyis otthagyta a Cruzeirot
  • DONGUBA
    #6306
    Allitolag capello-ranieri csere lesz ev vegen.A masik amit nem ertek hogy minek vettek ev elejen 2 szar kapust meg???
  • zaki
    #6305
    na meg Forssell :)
  • Rudee
    #6304
    Verónt tuti megvenné vmelyik arab olajbuzi.
  • zaki
    #6303
    jaja, és még ott van Cole is
  • DONGUBA
    #6302
    De nem minosegi csatarok.Ez a baj manchesterben is van 2 jo csatar meg solkskjaer meg a forlan gyerek.
  • robotnyk
    #6301
    ja és az első aki év végén repülni fog, az Ranieri :)
  • zaki
    #6300
    Geremi sztem marad. a többiek mennek, és még Ambrosio is menni fog
  • DONGUBA
    #6299
    Hat robot cole biztos nem repul erre a fejemet teszem Ő a jovo jatekosa.Veront meg a kutya se veszi majd meg akarcsak a cm-ben.
  • Rudee
    #6298
    Van 7 csatár a keretükbe, elég az.
  • robotnyk
    #6297
    ja és Crespo tűnt a legnagyobb vásárnak, de ő is elég halovány
  • robotnyk
    #6296
    akik nem elég jól játszanak :) eddig Veronra, Joe Colera nem lehet azt mondani pl hogy tartósan jól játszanának.
  • Rudee
    #6295
    Stanic, Geremi, Petit, Babayaro, Melchiot, Cudicini.
  • DONGUBA
    #6294
    Meg azert kellene egy jo csatar nekik mert crespo hol serult vagy szarul jaccik.Mehetne oda a dagadt.Csak kar hogy hosszabitott.
  • DONGUBA
    #6293
    De vajon ki repul??????????
  • robotnyk
    #6292
    szerintem még épül ez a csapat. idén év elején vásároltak közül szerintem páran rövidesen repülnek.
  • DONGUBA
    #6291
    Ja a parker gyerek se rossz.A chelsea most azt csinalja amit en csinaltam egy idoben a cm-ben.Minden nagy nevet felvasaroltam aztan meg lazadoztak.
  • DONGUBA
    #6290
    Gronkjaer jobb balszelso is.
  • zaki
    #6289
    igen, és most vették meg pár hete Parker-t
  • robotnyk
    #6288
    veron nem fiatal, most van egy komoly sérülése, ráadásul nem volt jó irányítónak. joe cole meg hol játszik, hol nem, és csak ritkán jól. a középpályán a két jó és biztos játékosuk szvsz Lampard és Makelele.

    Gronkjaer szerintem jobbszél, nem?
  • DONGUBA
    #6287
    Vennenek normalis kozepso vedot ezek is mint a menchester.Marmint nekik is kellene.
  • DONGUBA
    #6286
    Ja de gronkjaer jobbszelso is.
  • DONGUBA
    #6285
    A masik meg hogy minek meg iranyito oda????Veron joe cole cole raadasul egy isten.
  • zaki
    #6284
    sztem jó gyerek. ott van Gronkjear balszélsőnek még
  • DONGUBA
    #6283
    De ugyse fog elmenni nedved.
  • robotnyk
    #6282
    Zenden amúgy sem egy nagy éresztés szvsz
  • robotnyk
    #6281
    Nedvedre azt mondta Abramovics, hogy ad 30at, mire a Juve azt mondta 40ért viheti
  • DONGUBA
    #6280
    Aszittem nem tudod bocsanat.
  • Rudee
    #6279
    Zenden a Middlesbrough-ba jáccik.