11900
  • DONGUBA
    #6799
    Hu de azarok rá.
  • Matthewpamer
    #6798
    húú de ideges vagyok,előzö játékomban,amikor elkezdtem az atletico madriddal,leigazoltam lúciot,most meg az inter igazolta le :(
  • Matthewpamer
    #6797
    ezt ismeritek?

  • Matthewpamer
    #6796
    rohadt életbe,elveszett az összes mentésem mert lekellett formatálni a winyót :((((((((((((((
  • zaki
    #6795
    hát ez nem semmi. 44 éves már Ricardo, és még mindig nagyon jól véd. és játszik. állandó kezdő, nem az, hogy évente játszik 4-5 meccset csereként, mióta túllépte a 40-et. és edzőnek is nagyon jó



  • BlackHawks
    #6794
    Ha valakit érdekelne, no cd patch a 4.1.5-höz a gamecopyworld oldalán!!!!!!!!!
  • Rudee
    #6793
    Szivesen
  • Doma #6792
    Hálás köszönet!!!! Az az igazság hogy nem gondoltam volna hogy már a régebbiekhez is volt magyarítás, ez nagyon meglepett :) De legalább tanultam némi angolt :)
    Köc mégeccer!!
  • Rudee
    #6791
    Itt megtalálod.
  • Doma #6790
    Sziasztok!!!

    Meg tudná mondani valaki, hogyan tudok magyar nyelvet letölteni a jétékhoz, mert sajna alapból nem találtam. Vagy elrontottam valamit és benne van alapból is a játékban vagy csak én voltam láma??? Előre is köcönet!!!
  • Matthewpamer
    #6789
    elkezdtem az atletico madriddal,17 millerjük van.nagyon zsír.
  • DONGUBA
    #6788
    Te meg azt mondod hogy nem is csodalod?Mindent el hiszel egy xarosnak?Nemtom honnan szedte.
  • Rudee
    #6787
    Izgalmas lehet.
  • Matthewpamer
    #6786
    ilyenné feljődtek? :))
  • DONGUBA
    #6784
    En se de befejezhetned az ilyen smajlik beszurasat.
  • Matthewpamer
    #6783
    hát én nemtudom...
  • DONGUBA
    #6782
    Honnan lenne ismeros?
  • Matthewpamer
    #6781
  • zaki
    #6780
    aha
  • Matthewpamer
    #6779
    ezt nézzétek milyen játékost találtam.GUBA,ismerős?



  • donpedro
    #6778
    Próbáltad, hogy helyet cserélnek a csatárok? Nekem az segített anno, pl Supat nálam csak a baloldalon szórta a gólokat, a másik oldalon az istennek nem akart betalálni.

    A másik lehetőség, hogy a játékosok egyéni utasításait állítsd a taktikán belül. Valahol olvastam, hogy erre a problémára ez is lehet a megoldás.
  • Matthewpamer
    #6777
    játszatod ronaldot?
  • BlackHawks
    #6776
    RemX: vedd + a Tsigalkot vagy a kis thaiföldi Supat gyereket
  • Rudee
    #6775
    03-04
  • DONGUBA
    #6774
    Eladjam buffont 68milla kp-ert +allidiere-ert?
  • RemX
    #6773
    Zaki! immáron kb 12 meccse tart ez a "balszerencse..." :))
  • zaki
    #6772
    balszerencse. ennyi
  • RemX
    #6771
    Figyuka!!! én tudom hogy nem mehet be minden de azért ez már egy kicsit túlzás nem??? Komolyan nincsen ötletetek hogy mit csinálok rosszul??? az edzésre gondoltam még de azt most átadtam az ASS managernek hátha.... várom az ötleteket...
  • DONGUBA
    #6770

  • DONGUBA
    #6769
    Igen.cm4?cm0304?
  • Rudee
    #6768
    Vhol az edzésnél át lehet állítani a posztot.
  • DONGUBA
    #6767
    Es a rungratsame-s kep az milyen???
  • DONGUBA
    #6766
    Ez sem rossz.
  • DONGUBA
    #6765
    Ez melyik skin zaki?
  • zaki
    #6764
    lol, ez még nagyon tetszik

  • DONGUBA
    #6763
    De halistennek megoldottam csak gondolkodni kellett es az nem az erossegem zaki.
  • zaki
    #6762
    tényleg szép, meg minden, de én már annyira visszaszoktam az eredeti cm4-es skin-hez, hogy inkább maradok nála...
  • DONGUBA
    #6761
    Igen mert szoptam az egyik palyan egy kiba nagy krokodillal egy harapas voltam es mar untam.
  • Grusi
    #6760
    RemX nem lehet berugatni a helyzeteket, sajnos ez van... Van, amikor minden bemegy, van amikor semmi...
  • DONGUBA
    #6759
    Ez melyik skin zaki?