11900
  • zaki
    #6919
    nem nem tom. de nem is érdekel. 1 biztos: én addig hozzá nem szólok ehhez a témához, ameddig ti itt vagytok.
  • DONGUBA
    #6918
    Kosz zaki.De jo hogy neked lehet nekem meg nem....nemtom tod-e mit?
  • zaki
    #6917
    amit neked, és ficegének köszönhetünk. ez már rég nem fórum.
  • DONGUBA
    #6916
    Lassan kihal a forum.
  • robotnyk
    #6915
    vegyél halflifeot bótba, 1600 ftból megvan ha a nagyfaluban laksz
  • DONGUBA
    #6914
    Ja szerda ota nem alltam már ket labon.
  • Grusi
    #6913
    Nem is az, hogy lemegy, hanem ha nem jarsz, elsatnyul ugye.. . ;] Még anno a szalagavatos tancpartneremnek szakadtak el a terdszalagjai harom honappal a neves unnepely elott, de halisten rendbejott idoben :)
  • Takezó
    #6912
    Váááá, nincs valakinek egy kibaszhott CD-keye CS-hez? :S kéne nagyon.... mással nem osztanám meg!!!
  • DONGUBA
    #6911
    Kosz de sehogy sem akar lemenni a duzzanat.
  • Grusi
    #6910
    Lesz még a fele is a masiknak, ne félj ;DD
    jobbulast!
  • Terminátor14
    #6909
    2.2 millió forintot kap hetente (2x annyi, mint Tököli). És 190 Millió Ft-ért engedték el (úgy, hogy ''első opcióval'' igazoltam le. Eladtam miatta Vukmirt és Kiss-
  • DONGUBA
    #6908
    Amugy a labam retekul faj es duplaja a masiknak.
  • DONGUBA
    #6907
    Koszi megegyszer.Tegnap nem nagyon jatszottam cm-el mert leszedtem a farcry-t es azzal nyomultam.Meg a havert vartuk hogy elkezdjuk az angol div 1-es jatekot.De nem jott.
  • Toerpe
    #6906
    Hali

    A lábad hogy van? már egy nap eltelt a hétböl és szeretném tudni hogy tegnap mit csináltál és milyen eredményeket értél el (szoval egy kis élménybeszámolot tarthatnál)

    még mindig yobbulást
  • Matthewpamer
    #6905
    jaja,én így voltam,olyan gyors lesz hogy csak na.
  • Takezó
    #6904
    Nah vettem új gépet végre, azé nem voltam két napig :) 2,5 Barton, 512 DDR, alán ezzel jobb lesz a gém is
  • BlackHawks
    #6903
    Oops, bocs a sok hejjesírási hibáért, de sietek most installálom a Fry Cry-t, kb. 2 napot pihenhet a csapat, azt újult erővel...
  • BlackHawks
    #6902
    Terminátor14: csak 1 kérdés: Tsigalko-t, hogy sikerült leigazolnod?
    Én 4x kkezdtem a Vidivel a szezont, mindíg 2009/10-ben hagytam abba, mert vagy új patch jött ki, vagy új adatbázis (ilyenkor tiszta lappal újra indulok), de mág soha nem sikerült leigazolnom. Az elején még nincs annyi zsém, ill. nem engedik el, később meg nem akar eljönni, pedig már 7500 euró/hét fizut is ajánlottam neki, szart a fejemre. Na de most majd továáb játszom. Fel a BL csúcsára!
  • Matthewpamer
    #6901
    melyik csapattal vagy?
  • csomi83
    #6900
    nah srácok, találtam egy igeretes tehetséget, most fűzöm, hogy jöjjön el hozzám:)
  • Matthewpamer
    #6899
    mer?és aki a milanba?
  • DONGUBA
    #6898
    Ja
  • Matthewpamer
    #6897
    kössz.szerintem jó.
  • Rudee
    #6896
    Neki jó az :D
  • DONGUBA
    #6895
    xar.......alig olvashato
  • Matthewpamer
    #6894
    na?mijan a logom?:D
    robotnak köszönhetően
  • Terminátor14
    #6893
    bamm+....azt akartam írni, hogy majdnem az alap csapattal játszottam :)
  • Terminátor14
    #6892
    elég rossz lehet....szerencsére velem ilyen még nem történt...
  • Terminátor14
    #6891
    ez természetes! Ilyen Bl-győzelmem is van, igaz a Mu ellen 11-kel dőlt el :) Akkor majdnem az alap csapat játszott :)
  • DONGUBA
    #6890
    Nagyon szenvedek nem hittem hogy ennyire faj.Amikor volt az a vitank ficgecivel.
  • Rudee
    #6889
    Szép-szép, de próbálj meg olyan játékosok nélkül jáccani, akikről tudod hogy jók (Tsigalko és társai).
    Szerintem úgy sokkal jobb, meg a sikerélmény is nagyobb.
  • Terminátor14
    #6888
    mikor is? :) Amúgy köszi....ja és jobbulást! ;-)
  • DONGUBA
    #6887
    Gratula.Bar multkor nagyon leugattal.
  • DONGUBA
    #6886
    Na ma kezdunk egy uj jatekot az angol div-1-ben tok jo lesz remelem.3-an vagyunk.
  • Terminátor14
    #6885
    huhh gyerekek....a 2006/2007-es szezonban járok, amikor is a BL-döntő:


    A helyzetkihasználás sem semmi :) Egyébként, Gera lőtt 3 gólt (egyet büntetőből), Kristjansson 4-et (!!), Tsigalko pedig 1-et...Éderson (Tsigalko lecserélése után) az elő nagycspatbeli meccsén 3 gólpasszt adott....
    Ilyen különbséggel még egyetlen csapattal sem nyertem BL-t...

    ui: Lehet, hgoy csalásnak tűnhet, de nem az :) (ha kell teszek be a gólszerzőkről képet)
  • DONGUBA
    #6884
    Ki az a hulye aki meg elmegy az interbe????Annyian avannak mint az oroszok.
  • Matthewpamer
    #6883
    de még nem biztos,mert csak azért írták mert milano mellett vett hazat,lehet hogy az INTERÉ lesz!
  • DONGUBA
    #6882
    Koszi szepen.
  • Matthewpamer
    #6881
    ne mennyen :)
  • csomi83
    #6880
    ja-ja, jobbulást! Nekem is volt párszor, hát nem kellemes az tuti...