11900
  • Grusi
    #7369
    Kiválasztott ország válogatottját mindig lehet, de az igazi az, ha kineveznek. ;]
  • zaki
    #7368
    vagy pedig kezdésnél ránymosz az egyik csapatra, aztán az 1ik játékosra, utána a nemzetiségre, és a jobb alsó sarkoban lévő take control-ra, és akkor máris a válogtott csapattal kezdhetsz. d enem minden válogatottat lehet irányítani, de elég sokat lehet
  • zaki
    #7367
    ha üres a poszt, vagyis kirúgták a szövetségi kapitányt, akkor a jobb olsó sarokban lesz egy take control asszem, arra rányomsz, és várni kell 1-2 hetet, mígy kijelölik az új edzőt. ha mákod van, felvesznek
  • shevy
    #7366
    valaki megtudná mondani hogy válogatottat hogy lehet irányítani?
  • Grusi
    #7365
    Szélmalomharc.
  • DONGUBA
    #7364
    Most nem ertem mi a baj velem....egy hozzaszolassal koszontem egyel mondtam hogy uj netem van azt ennyi.Nem hiszem hogy velem van a baj.
  • zaki
    #7363
    olyan istenkirály hogy míg nem voltál itt donguba, minden ok volt, állítom, még kisficege is normállis volt, most meg kezdődik minden előlről
  • DONGUBA
    #7362
    Vicces gyerek vagy.
  • Matthewpamer
    #7361
    hisz te mákos guba vagy
  • Matthewpamer
    #7360
    mákos.nekem 384 :(
  • DONGUBA
    #7359
    512 adsl
  • Takezó
    #7358
    jah, vágom... milyen net? T3? :DD
  • DONGUBA
    #7357
    Most kotottek be az uj lakasba a netet.
  • Takezó
    #7356
    Csá! Jó az új logód :D
  • Matthewpamer
    #7355
    hol voltál eddig?
  • DONGUBA
    #7354
    Sziasztok
  • Matthewpamer
    #7353
    na,újra vagyok(sok ember örömére)Lan party volt az utcába 3 napig,mindenki battlfieldezett ,én szomszédommal managereztem :)
  • Tono34
    #7352
    26 forduló után a helyzetem a következő:U.Las Palmas
    19gy 7d 0v 69-15 gólarány
    Bejutottam a Spanyol Kupa döntőjébe, ellenfél Barca
    Nagyon szerencsés sorsolás volt.
    Az első 3 forduló másodosztályú csapatot hozott (alsó részéből), majd 2 alsóbb osztályú ellenfél (egyik a csoportomban van, sima 4:0-ra gyertem ellene, kupameccset is beleszámítva 4gy 16:3 a gólarány ellene).
    Majd írom mi volt a döntőn.
  • zaki
    #7351
    végülis ez a lényeg
  • Rudee
    #7350
    Az, de ha beállítom fél órára akkor általában gólt is lő.
  • zaki
    #7349
    LOL!
  • zaki
    #7348
    hát elég tré játékos így ránézésre
  • Rudee
    #7347
    A nevem azé lett Zsuninnyó, mer pont a Lyon meccs ment a tvben mikor elkezdtem jáccani. Juninhonál volt a labda...
  • Rudee
    #7346
    Na véget ért az 1. ferencvárosi szezonom, az eredmény:

    Szezon elején ugye igen komoly bajnokságot jelöltem be, onnan igazolgattam. Ez az ember eleinte nem sokat csinált, de cserének jó volt. Aztán eljött az utolsó 4 meccs, gyorsan lőtt 6 gólt:
  • csomi83
    #7345
    Nem hiszem
  • gazo
    #7344
    EZ bunda.....
  • Tono34
    #7343
    19 forduló után veretlenül vagyok első, bár elég döcögősen indult. 13gy 6d ~56-8 gólarány. Kupában bejutottam a 3. körbe.
    Előző szezonban megnyertem a bajnokságot, most meg olyan hírt ad, hogy a fogadóirodák meglepődtek, hogy első a csapatom.
  • Rudee
    #7342
    Énis meguntam a pécsi menetelést (24 év), aztán más csapatokkal kicsit már unalmas volt, majd most egy utolsó nekifutás jön :D
  • Rudee
    #7341
    Aha
  • zaki
    #7340
    na ne, komoly? :)
  • zaki
    #7339
    hát nem tudom, én 20 évt lenyomtam a Romaval, folytatni már ninc nagyon kedvem, új játékot sincs kedvem meg erőm kezdeni, asszem most egy kicsit szüneteltetem a gamet
  • Rudee
    #7338
    Bejelöltem a legerősebb bajnokságokat is (Dél-Korea, Hong Kong, India, Indonézia és Szingapúr)
  • Rudee
    #7337
    Elkezdek egy szezont asszem a Fradival, hátha sikerül nyerni vmit
  • csomi83
    #7336
    erre meg Bindzi kijelenti, hogy nem tud letelebedni a környéken...
  • csomi83
    #7335
    ezután jött csak a csattanó!
    BLben
    Arsenal-Vác 0-2!!!
    Tudni kell, hogy 2 héttel előtte sima 3-0ra kikaptom otthon tőlük...
  • csomi83
    #7334
    Nos az előző meccsemen megjavitottam a rekordkülönbségű győzelmemet:
    Vasas-Vác 0-7 (kupa)
    ...
    a mostanin pedig továbbjavitottam
  • Grusi
    #7333
    Felvagjak? Nem, nem azért irtam, csupan örömömet akartam statálni ;]
    Amúgy kint volt mind az indexen, origon, nb1.hu-n, nemzetisporton, foci.hu-n az irasommal egy idoben, szal ha megengeded, nem kérek bocsánatot...
  • robotnyk
    #7332
    ja amúgy én is elb@sztam, mert határozottan úgy emlékeztem hogy csatárt írtam
    de mindegy, már megnyugodtam. :)
  • Takezó
    #7331
    :D
  • A Mágus
    #7330
    Jajj a kicsiket megzavartam volna? Ne haragudjatok mar!