11900
  • Matthewpamer
    #7529
    "Amúgy BL-döntős vagyok a Germinal Beerschottal, mindenkinek ajnálnom Victort a csapatból, 120 meccsen 120 golt lott, valamint a KVSK-nak van egy egesz elkepeszto csatara. Most jutottak fel masodosztalybol, de elso szezonban a srác 20 meccsen ÖTVEN gólt vágott, többek között az én hálómat is kitömte :) Moke-nak hivjak a csavot, mindenki igazolja le, értékei szarok, de egy vadállat."
    NEM ÉRDEKEL!!!FELTUDOD FOGNI???!!
  • Grusi
    #7528
    DE NEM ERDEKEL MINKET MATTHEWPAMER ERTED? NEM ERDEKEL :D SENKIT, EGYIKUNKET SEM!
    Fejezd be.
    Köszönöm.
    Amúgy BL-döntős vagyok a Germinal Beerschottal, mindenkinek ajnálnom Victort a csapatból, 120 meccsen 120 golt lott, valamint a KVSK-nak van egy egesz elkepeszto csatara. Most jutottak fel masodosztalybol, de elso szezonban a srác 20 meccsen ÖTVEN gólt vágott, többek között az én hálómat is kitömte :) Moke-nak hivjak a csavot, mindenki igazolja le, értékei szarok, de egy vadállat.
  • Matthewpamer
    #7527
    erre ennyit mondok:
  • A Mágus
    #7526
    Anyukadnak meseld erted?
    A N Y U K Á D N A K
    Koszonettel: A Mágus
  • Matthewpamer
    #7525
    na.bajnokságba is véget ért a veretlenségi sorozatom.
    milan-inter 6:5
    de úgy,hogy az első 7 percben már 3:0 volt nekem
  • szoltan
    #7524
    Amúgy ajánlom mindenkinek Anatoli Todorovot, akit akkor igazoltam le mikor a reállal voltam,3 millió euróé. Elég szépen rugdosta a gólokat,bár csak csere volt Raúl és Ronaldo mögött. Az év végén már 20 milliót ért és válogatott volt
  • szoltan
    #7523
    bejutottam a bl csoportkörébe Nyíregyházával
  • Matthewpamer
    #7522
    guba nehezen hiszi el
  • Takezó
    #7521
    :D
  • A Mágus
    #7520
    El is higgyem hogy a Cagliarit 5:1-re verted meg csalas nelkul.
  • Matthewpamer
    #7519
    itt vannak az utolso meccseim:

  • Matthewpamer
    #7518
    és akkor mivan ha olyan meccseket játszok?az mér csalás?
  • DONGUBA
    #7517
    Tudom mindjart jon a kontra ficegetol.
  • DONGUBA
    #7516
    Nem csalsz??EHEM tegnap becsatlakoztam hozzad hat erdekes meccseket jatszottal....veretlen vagy ez az elso akkor 6-1 7-1 meg ilyen eredmenyek majdnem mindenki ellen.NO COMMENT
  • Matthewpamer
    #7515
    már vártalak.köszi a jótanácsokat meg minden,de sajnos maradok :(tudom hogy nagy csalódás ez,de próbáld meg elviselni.az idő minden sebet begyógyít.még1szer bocsi hogy maradok.
  • A Mágus
    #7514
    Persze hogy nem csaltal nem is szoktal en meg meg sosem kaptam ki amiota CMezek nem is ertem masok hogy kapnak ki. Szerencsetlen tunj innen a forumrol Zakival egyutt aki meg min databasevel es Romaval nyomja es fenyez hat ugy meg a macskam is nyerne csak Continue gombot kell nyomogatni meg 11 embert palyara kuldeni, az ellenfel csapatainak nincs is jatekosallomanyuk nemzetkozi szinten de a hazai bajnoksag is nagyon pite.
  • Matthewpamer
    #7513
    engem nem érdekel.én tudom hogy nem csaltam,és ez a lényeg.
  • Takezó
    #7512
    akkor viszont gratula... szép sorozat :)
  • robotnyk
    #7511
    gondolod valaki még elhiszi ezt neked? :)
  • Matthewpamer
    #7510
    öreg,ebbe a játékba nem csaltam.ez nem az amit régen kezdtem.ezt max egy hónapja kezdtem,és nem csaltam.nyugodtan csalhattam volna,kiestem az olasz kupából,és akkor mivan?jövőre majd megnyerem.
  • Grusi
    #7509
    Csalással elért eredményeidre továbbra sem vagyunk kíváncsiak. Mi is baromi jók lennénk, ha editorban minden világsztár szerződését lejáratnánk.
    Tanuld mar meg.
  • Matthewpamer
    #7508
    a bajnokságba 49 meccs óta vagyok veretlen
  • Matthewpamer
    #7507
    faszom!!!!!!34 meccsig veretlen voltam erre a kupába
    juve-inter 4:1 ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    adriano 2 hónapig sérült,diegot pihentettem,erre tessék.
  • DONGUBA
    #7506
    rOGTON AZ ELEJEN
  • szoltan
    #7505
    az kb.100 ezer euró ugye? És melyik évben?
  • DONGUBA
    #7504
    En most igazoltam ajaxba 50 ezer fontert
  • szoltan
    #7503
    mondjuk annyi pénzem úgysincsen
  • DONGUBA
    #7502
    nem valoszinu.....gyorbe is malac hogy elment
  • szoltan
    #7501
    szerintetek nyíregyházába eljönne ez a kolumbiai?
    mennyi fizetést adtál neki?
  • Matthewpamer
    #7500
    szoltan
  • DONGUBA
    #7499
    Szerinted erre ki kivancsi?
  • Matthewpamer
    #7498
    hú,a real bejelntkezett diegoér 40millió fontért.gondolkoztam de elutasítottam.
  • Matthewpamer
    #7497
    én is fontban
  • zaki
    #7496
    német márka, már a cm3 óta
  • Takezó
    #7495
    én is midnig fontban nyomom...
  • robotnyk
    #7494
    sokan játszanak még fontban, páran forintban (persze csak ha magyar ligát nyomnak, különben kilógnak a nullák a képből :))), megint páran dollárban. zaki meg márkában =)
  • DONGUBA
    #7493
    En fontban jaccok...de la cuestat mar en is igazoltam jo kis jatekos.
  • Takezó
    #7492
    mindenki euroban jáccik?
  • robotnyk
    #7491
    LOL! 2009ben ezt a csávót igazoltam le a Realba, 6M €-ért, szóval jól jártál vele sztem =)
  • SmallGreenET
    #7490
    nos, megért 750.000 eurot?