11900
  • csomi83
    #7569
    Hát ilyen nincs srácok:))))
    Folytattam a menetelésemet a BL-ben, még a múltkor beszámoltam, hogy Vác-Milan 4-1 lett.
    Erre jött a visszavágó...
    Félidőben már 3-0 volt oda. Mondom OK, majd 4-0 is...
    Aztán a 83.percben Littlejohn villant és a 86.ban Serrao:)))
    Azt hittem, hogy leesek a székről!
    6-5-tel én jutottam az elődöntőbe!
  • Magic Boy
    #7568
    Szemmel láthatóan fejlődik a csapatom!Tavaj a bukik még 200 az 1-hez adták a bajnoki címrew az esélyemet az idén már 150 az egyhez adják! :)
    Istenem mekkorát fog rajtam kaszálni valaki amikor megnyerem a bajnokságot! :P
  • Magic Boy
    #7567
    Megvenném a gyereket(Moke),de a jelenlegi csapata potom 2 millát! kér érte nekem meg az egész csapatom nemér 2 millát!
  • DONGUBA
    #7566
    De aki mindenhol bevalik es olcso csatar az maxim tsigalko es anatolij todorov.Na meg freddy adu.
  • DONGUBA
    #7565
    Ertettem fonok.
  • Grusi
    #7564
    Arról bizony, Magic Boy ;] Nem egy bombabiztos tipp (értsd: nem mindenhol válik be, nem minden csapatban tud érvényesülni), de ha elkapja a fonalat, nem áll le..
  • Matthewpamer
    #7563
    ja,lehet.
  • Magic Boy
    #7562
    Abba van az igazi poén! :)
  • Magic Boy
    #7561
    A kongói Moke-rol van szó aki 23 éves?
  • Matthewpamer
    #7560
    1szer én is elkezdek egy kiscsapattal!
  • Magic Boy
    #7559
    Eddig TCM-es voltam,de átpártoltam a CM-re a 03/04-el játszom a Leight RMI csapatával!Az első évben a bennmaradás volt a cél!0 fontot kaptam igazolásra,de ingyenigazolással megerősítettem a csapatot(szereztem 10 játékost az év folyamán!!) és 16.lettem a 22-böl a liga valószínüleg legfiatalabb csapatával!!A második évben szintén a bennmaradás a cél!Kaptam 10000 fontot igazolásra még van 9000 és szereztem 7 embert köztük 4 olyat aki kezdő!Az előkészületi meccseken:Leight Wigan(Pl-es csapat(most jutottak fel!)1-3 úgy,hogy végig partiban voltam velük! és Leight-Bury(Division 3)4-2!Még van hátra egy mérkőzés a Wrexham(Division 2)ellen majd jön a bajnokság!Nagyon kíváncsi vagyok,hogy mire lessz képes a 4 poszton megerősített csapatom!
  • Matthewpamer
    #7558
    én nem állítottam be.guba csinálta azt te észlény
  • robotnyk
    #7557
    és most mi lesz A Magussal? :)
  • Konszuela
    #7556
    Hi all!
    MEGVAN A PASSOM.
    Kezdtem uj gamet ugy mint Mattyúpapír es beallitottam minden jatekosom erteket 20asokra aggressiot kiveve es tenyleg fajaaaaaaaaaaaa. Eddig 20bol 20 gyozelem a bajnoksagban persze kupakban is a Tottenhammel, szal KIRALY!
  • Grusi
    #7555
    Szoltan: idő, türelem és parádésan jó igazolások, nomeg egy hatalmas adag szerencse. ;]
    Nagy vállalkozás, de nem lehetetlen!
  • Matthewpamer
    #7554
    én nem vagyok te,hogy 15 éves játékosokat felturbozzak,azt mindene 20-as lesz. #6779
  • Matthewpamer
    #7553
    idő
  • szoltan
    #7552
    Mi a cmben a siker receptje? Hogyan lehet egy másodosztályú magyar csapatot bl győztessé menedzselni?
  • robotnyk
    #7551
    jó lenne ha türtőztetnéd magad te is, és elhagynád a felesleges flegmázást
  • akoska
    #7550
    Ezt nem értem...MInd a 2-en ennyire...
    Ha az egyik hülye ne válaszolj neki!Állandóan csak azt látom hogy ficege nyer valamit Guba ír valami baromságot erre ficege rákontráz és így megy 2-3 órán keresztül 10-15 hozzászóláson át!Lassan ez a topic nem is arról fog szólni hogy kinek milyen élményei vannak hanem ki milyen csaló!!
  • DONGUBA
    #7549
    De jo biztos megnyered....mcm0304:)))
  • Matthewpamer
    #7548
    most írták hogy lesz arany kupa :DDD
  • A Mágus
    #7547
    Hat aszonta csak ev vegen ir ezt most megtette ha megint ir akkor hazug dog lesz.
  • Matthewpamer
    #7546
    hahaha
  • DONGUBA
    #7545
    Akko most egy ideig nem hallunk rolad hala istennek.
  • Matthewpamer
    #7544
    nem fogadom meg a tanácsod
    amúgy év vége van :)
    zsinorban 4-ed szerre lettem bajnok.
    bl döntőt elbuktam inter-newcastle 0:1
    konfördácios kupát elbuktam az elődöntőbe 11-esekkel a franciák ellen
    ennyi
  • DONGUBA
    #7543
    Jaja 5-10 evente eleg fic.
  • A Mágus
    #7542
    ok
  • Matthewpamer
    #7541
    psssz.
  • A Mágus
    #7540
    nem lehetne 10 evente?
  • Matthewpamer
    #7539
    jól van,akkor ezentúl év végén számolok be az eredményekről hogy örüljetek.
  • Matthewpamer
    #7538
    nem csalás volt.aki nálam van,azt ugy vettem vagy volt.adriano az az elejétől kezdve ott volt,mert az update berakta.
  • Grusi
    #7537
    Remélem, "emberi" kéz alatt is tud hasonló eredményeket produkálni ;]
    "Használd" egészséggel ;]
  • robotnyk
    #7536
    Moke-t leigazoltam az AS Cannesba még korábban (francia 3ad oszt.), de még érdemben nem álltam neki annak a mentésnek, remélem nálam is jó lesz :)
  • robotnyk
    #7535
    de bazzeg, nem érted mi a különbség? ő egy egész szezonról leírta a fontosabbakat 3 sorban, te meg chat szobának nézed ezt a nyomorult topicot
  • A Mágus
    #7534
    Nem te vered amikor vegre kitorolheted a hozzaszolasomat? Zaki + Matthewpapír a 2 kisgyerek akik SGn elne.
  • Terminátor14
    #7533
    a csalással elért eredményeidre tényleg büszke lehetsz...
  • Matthewpamer
    #7532
    victornak csak 14-es a befejezése.bár ez nem számít, a 20-asok is ugyanúgy kihaggyák a helyzeteket.
  • Matthewpamer
    #7531
    pedig büszke vagyok az eredményeimre.mágussal meg ne törődj,kit érdekel hogy miket írkál.
  • zaki
    #7530
    engem érdekel. és igaza van Grusi-nak. nem vagyunk kíváncsiak az eredményeidre. ezzel csak hergeled a népet, mágus meg ott veri a f*szát az iyen képekre, és alig várja, hogy beszólhasson