158
ingyé aggyák
  • DonnieBrasco
    #158
    Régi "újdonság" ez, de már akkor se volt igaz amikor ez a topic megnyílt :)

    DB
  • _Atti_
    #157
    azt nem tünik fel nekik hogy nincs pénz account meg van annyi mint a szemét?:D
  • Magnetic
    #156
    Sziasztok!

    A 2. részel foglalkozó fórum a lenti linken.

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094980657
  • Lacc
    #155
    Ha már mmorpg-zni akarsz akkor legalább egy normálisabbatt választhatnál nem egy olyat amivel a kutya se játszik már. Pl. swg.
  • Kérdés
    #154
    Na most kezdem el lehúzni a trialt. Milyen? Miket lehet benne csinálni? Csak harcolni? Plz néhány példá
    t.
  • DobiSoft
    #153
    Hali,

    Újra élesztettem a fél éve halott acc-omat mivel közeledik a BDOY kiadása.

    Keresek aktív magyarokat a Saturn szerveren...

    DobiSoft
  • Stotoo
    #152
    2k havonta, de sztem megéri:P
  • sanyiiiii
    #151
    akkor inkabb ryzom beta
    utans meg WoW:)
  • Hunnenkoenig
    #150
    van hozza ingyenes trial asszem, de akkor is meg kell adnod a bankkartya szamot. Nem ingyenes, csak kiprobalhatod!
  • sanyiiiii
    #149
    teh ez tényleg ingyenes??
  • Hunnenkoenig
    #148
    Bazeg kiakasztasz!
  • TBC
    #147
    Sziasztok!
    Létrehoztam egy fórumot Drakula 2. Van egy kis problémám:Segítsetek!!! A 2. cd-ben megvan a lovag kersztje, a temetőben a piros körök eltűntek, be tudtam menni a sakkszobába, ahol a papírt alátettem a táblának. Nemtok kijutni abból az egyész helyiségből, vaygis a temetőbe. MIt tegyek? Van Valami kód? HELP!!!
  • Hunnenkoenig
    #146
    Ja, azt a visa electront nem tudom probalni, mivel nincs olyanom es nem is lesz, de az szerintem hülyeseg, hogy angol fontban fizethetsz csak!
    Semmi ertelme...

    Na mindegy, majus elsejetöl biztos sok minden fog valtozni ezen a teren is :-)
  • Hunnenkoenig
    #145
    En az SWG-t GlobalCollect-el fizetem, de az meg nincs Magyarorszagon. En ausztriabol fizetem.
    Azert itt van ni egy masik lehetöseg:

    Postai atutalas.


    By Money Order:

    Send your money order or personal check to:
    Internet Payment Solutions
    2020 Avon Court, Suite 2
    Charlottesville, VA 22902

    International Customers (Customers living outside the U.S.): We accept bank/cashier's cheques or postal service money orders. Unfortunately, we cannot yet accept personal cheques from customers outside the U.S.. Please have your postal or bank cheque made out in U.S. dollars! Send it to the address above, making sure you add "United States" at the bottom of the address

    Ez dollarban van, de azt a bank atszamolja neked es annyit von le FORINTBAN a szamladrol.
    Ugyanezt a posta is megteszi!
    Megmondod hany dollart akarsz atutalni es ök napi arfolyam szerint atszamoljak neked es azt fizeted a kasszanal.

    ----------------------

    vagy ez meg jobb:

    https://secure.paybycash.com/orders/international.asp?sn=NE

    Kivalaszthatod magyarorszagot.
    Postai atutalassal megoldhato.
    Pontosan nem tudom, mert nem csinaltam ugye tovabb, mert nem akarok ra elöfizetni.

    Persze arra szamits, hogy postan atutalva eltart egy darabig, mivel az ugye lassu, szoval mindig nehany nappal elöbb kell feladnod.

    Tiz nap ingyenjatekod van a free trial-lal. Szoval ha most regisztralsz, jatszol 10 napot es ha mar most feladod, akkor addigra pont odaer, mire be kell fizetni.

    Egyebkent ha Angol fontban fizeted az is mindegy, mert ugye azt is atszamoljak forintra, mikor feladod :-)

    Nem kell dollaros meg ilyen-olyan szamla. Azok az idök mar elmultak!
  • DonnieBrasco
    #144
    Próbáltál már előfizetni? Én megnéztem, és GBP-ben lehet egyedül fizetni VISA ELECTRON (azaz nem dombornyomott) kártyával. Dollárban és Euróban csak a szokásos Visa/Mastercard kártyákról megy.
    Ha nem hiszed, nézz utána :)

    DB
  • Hunnenkoenig
    #143
    Hat ezt nagyon elnezted, mert nemet a jatek es biztos euroban fizethetsz. Miert kene font-ban fizetni?
  • DonnieBrasco
    #142
    Nem, és korábban se volt ingyen, csak elnézte valaki :)
  • Ryleh
    #141
    öööööö...a játék...tehát él még ez a "free" megoldás?
  • Ryleh
    #140
    Hi...én sajna csak most olvastam ezt a topicot.....műxik még?
  • DonnieBrasco
    #139
    Én előfizetek próbaképpen egy hónapra (most, hogy Visa Electronnal is lehet!) Igaz, angol fontban (???) megy csak, de mit bánom én :)

    DB
  • And5
    #138
    úgy néz ki ...
  • DonnieBrasco
    #136
    Ha ingyen akartok MMOPRG-zni, hasonló jellegű, csak fantasy univerzumú világban, gyertek sebesen a horizons topicba!
    Van olyan jó (sajna nem cyber :() a világ, és a béta még eltart egy ideig!

    DB
  • Gumbo
    #133
    hát még énse tudom....
    aszongyák hogy lejár, aztán lejár, mégse megy ingyé
  • Jonny87
    #132
    Nemtom, eza 10 nap nemteccik nekem. Hogy müxik ez ?
  • Gumbo
    #131
    hát épp ez az, hogy én sem ismerem... segítség kéne nekem is az elkezdéshez...
  • Jonny87
    #130
    Gumbo megkérhetlek, hogy irj 1 picit a játékról ? 1 olyan 15-20 mondatot, kételkedem benne, hogy mennyire élvezhetö, szal irj plz róla, ha teccik, akkor megyek pár hawerral, de igazat irj plz :P És negativumok ugyanúgy érdekelnek, mint a pozitivumok. Elöre is thx
  • Gumbo
    #129
    up
  • Gumbo
    #128
    van ICQ-m, de inkább MSN-ezm
    olyanod nincs?
  • Gumbo
    #125
    figy tudnál nekem segíten abban, hogy hogyan induljak el?
  • Gumbo
    #124
    hát ja... lejárt és kéne fizetni
  • Gumbo
    #122
    up
  • Gumbo
    #121
    up
  • Gumbo
    #120
    ja, és melyik frakcó a legjobba, vagy melyikbe érdemes kapcsolódni, vagy csak melyikbe vagytok, meg klán kéne, meg egymás segítése meg minden
  • Gumbo
    #119
    Ma végeztem a telepítéssel, és próbáltam jáccani....
    háááát ónak tűnik, de kevés élő embert (1-et) találtam, és nem is nagyon értem az egészet.
    Ha nem nagy kérés írnál egy kis segítséget, hogy hogyan kezdjem el
  • Daoine
    #115
    Hát a screenshotok alapján szépnek tünik, talán a karakterek kidolgozottságán lehetett volna még dolgozni. Kicsit neccesnek tünk ez a Mastercardos történet de kitudja. Én a barátaimmal épp Asheron Call-ozunk és ott aztán téyleg csak bámulunk milyen szép a játék. Ha van kedve valakinek jöjjön játszani. Van 14 napos trial. A Dawsong szerveren csak szoljon nekem (Daoine) és segitek a kezdeti lépésekben...

    Üdv
    Daoine
  • Hmuda
    #114
    Ohajod paracs...
  • Lazarus
    #113
    Ok, el van fogadva hogy neked nem tetszik a játék. Ilyenkor az emberek általában benyőgnek valamit a fórumba és soha nem jönnek vissza, tedd te is ezt.
  • Hmuda
    #112
    Az egy meber. Én is egy ember vagyok. Két embernek különböző véleménye is lehet, de mint üzeneteidből kiderül, te ezt nem vagy képes elfogadni.
  • Lazarus
    #111
    Akkor nézd meg ennek a topiknak az alcímét. Ezekszerint volt olyan ember aki meg volt elégedve a grafikával.
  • Hmuda
    #110
    Nem írom le mert emgint megsértődsz. Tudom, hogy egy éves, de tisztán emlészek, mikor több mint egy éve kipróbáltam a demó, hogy a grafika akkor is siralmas volt. Mellesleg a szidásról alkotott véleményedet is újítani kellene. Tudod mi a szidás? Ez:

    "Fú de sz*r, olyag f*s, ritka egy okádék hulladék!"

    Nálam ez aszidás, nem pedig az, hogy:

    "Nekem alaból ingyen adott házat. A kezdőrésznél bementem vmi teleport kütyübe és rögtön a házamhoz teleportált. De ne várj sokat ritka bénán van kialakítva."

    "Hát nem egy swg de még csak nem is daoc."

    Ez szidás? Őszintén...

    Nem fogom itt nézni, ahogy flémelsz, mert nem tudod elviselni, hogy van akinek nem teteszik a "csodajátékod", mert ingyen van.