4097
  • MEDIC!
    #1857
    A mozgó reflektorok fényében menj, mert a snipernek éjjellátója van és a fény elvakítja.
  • antijedi
    #1856
    amradj a fényszórók fénykörében akkor nem lát meg a manus és igy átjuthatsz a szemközti oldalra...
  • Black krisz
    #1855
    Szevasztok! Kéne egy kis help! Én még nagyon az elején vagyok, már most elakadtam! Ugye a játék elején látott videón van a villa/nyaraló, Na most én már bejutottam kiszabadítottam a hapsit, most lenn vagyok az alsó szinten és ott van egy kis fás, füves rész ahol reflektorokkal van megvilágítva, és fellülről figyelnek az erkélyen! Namost gondolom fel kéne mászni az erkélyre(mer egy pillanatra mutatta) , csak az a baj hogy mindig észrevesznek és lelőnek! Please segítsetek!
  • rezsofiz
    #1854
    Ja meg meg lehet LAN-ban is jatszani csak ugy megjegyzem. :)
  • Adam5
    #1853
    akkor jó :)
  • rezsofiz
    #1852
    Ja... :)
  • antijedi
    #1851
    multi demoval cask azt lehet.... :)
  • Adam5
    #1850
    oops
    nezetni=netezni
  • rezsofiz
    #1849
    Én fenntvagyok!:)
  • hykao #1848
    "nezetni"??? az mi??? LOL
  • Adam5
    #1847
    A Multyplayer demóval nezetni is lehet?
  • balcooo
    #1846
    egy nap alatt??? Hát aki 15 órát játszik naponta annak talán lehet.. :p
  • Jack_x
    #1845
    Nos még1×!

    Csati : irc.quakenet.org #scpt.hu

    Mar bent vagyok,de sehol senki :(
  • Vukodlav
    #1844
    Az unreal ezen motorja eléggé érzékeny mindenféle húzásra, főleg a memóriák tuningolásánál jöttek elő ilyen gondok. Tehát ha magasabb órajelen megy bármi a gépben, próbáld meg visszavenni és úgy kipróbálni csinálja-e.
  • hykao #1843
    Egyéni probléma lehet, nálam sem csinált ilyet se a demó, se a teljes.
  • schoma
    #1842
    Nekem pl. az sem...
  • bazza
    #1841
    DE azt mondja meg valaki, hogy miért lép ki néha a progi Critical error üzenettel..?Csak a demo csinál ilyet?
  • hykao #1840
    Szünetel a dolog!
    Jelenleg azt az infót kaptam, hogy egy nagy költségvetésű hivatalos magyarítás várható, profi színészek szinkronjával.
    Ez, ha tényleg így lesz, nagyon üdvözlendő, mert eddig (UT-t kivéve) én még bizony nem találkoztam profi szinkronos magyarítással.

    Ha meg mégse jönne ki magyarul, akkor folytatódnak a munkálatok...
  • hykao #1839
    SPOILER!
    Ha már detektáltad Soth-ékat, menj a liftekhez, az egyik már működni fog...
  • TneX
    #1838
    Szerintem semmi különös..:)
  • Sephi
    #1837
    Aszem en meg nem lattam reg olyan jatek introt ami ennyire fasza lett volna mint ennek :)
  • Jack_x
    #1836
    Naja,az első rész is tokjo volt....
    Én most asszem multizni fogok,majd utána végig nyomom,ha lesz magyaritás.Mivel volt hogy ugy nyomtam végig jatekot,hogy nemnagyon értettem,pedig nagyon fasza volt,erre kijott a magyaritás,és ujra végignyomtam.Csak akkor mar nemvolt olyan jo,végig tudtam mit kell csinalni
  • Jack_x
    #1835
    Phuuuu,már bezsongtam a multitol,hogy tegnap mégis sikerult.Mar alig varom,hogy nyomassuk,lehet hogy jonne az egyik haverom is.
    AKkor 3 után ott leszek #sctp.hu -ba!
  • nagykispeter
    #1834
    Szia Hykao!
    Akkor végleg abbahagytad a magyarítást?!Kár lenne mert az első rész is nagyon faszán sikerült!
  • genRob
    #1833
    Ok. Köszi!
    De máris van más:-) A reptéren vagyok lent áll a 3 tag (hőképpel látom). Ki kell őket nyírni. De hogyan? Olyan 1 órát rohangaltám de már unom.
  • hykao #1832
    ...nem tűnt az el...LOL...csak sajnos a program nem feliratozik minden párbeszédet!!!
  • genRob
    #1831
    Sziasztok!
    Eltünt a párbeszédeknél a bal felső sarokban látszódó ablak. Az amiben a szöveg megy. Biztos kikapcsoltam vhogy. Hogy kell visszahozni? Előre is kösz.
  • Lacc
    #1830
    Na azért végre csak sikerült összehozni a multit. Majd holnap toljuk remélem keményen :)
  • hykao #1829
    aproneten van dögivel.
    a múltkor már 10e-ért is láttam.
  • The Garrett
    #1828
    az lesz csak azt már sehol nem kapni.. majd megpróbálok valahonnan :/
  • hykao #1827
    ...de ja, cseréld le a kártyát.
    ...egy 8500-ra alig kéne ráfizetned.
  • hykao #1826
    The Garrett: kevés az esély, hogy elindul, bár volt aki el tudta indítani valamelyik detonator driverrel, win98 alatt...
  • hykao #1825
    "Singlet mar mindenki ki is tolta vagy mivanma'"

    sajnos elég rövid az egyjátékos (csakúgy mint az első rész), így egy nap alatt végigtolható.
  • balcooo
    #1824
    prince, splinta, pandora, XIII, farcry... ubi pooowaaa
  • balcooo
    #1823
    ezt a multi hype-ot, készen vagytok:) Singlet mar mindenki ki is tolta vagy mivanma'? :O Basszus nem lehet abbahagyni ezta a game-t, má egyhuzamban a harmadik helyszínt csinalom.. (TGV-s mission powa, az valami kész ahogy a vagon oldalan kapaszkodva hirtelen elzug melletted a szembe járat...aszittem befosok)
  • antijedi
    #1822
    kb... :/
  • hykao #1821
    ...iiigen, kicsit olyan a fíling, mint egy jobbfajta konzolos átirat esetében...
  • antijedi
    #1820
    na pl az iylenek idegesitenek még a progiban, iylenekre szánjanak inkább időt ne a tetves védelmükre amit valahogy ugyis ki lehet jáccani...
  • hykao #1819
    jah, marad a félmegoldás.
  • antijedi
    #1818
    szvsz nekem ugy néz ki hogyha nem totál kilövöd a progit a memből akor bemegy a menübe gyk a kilépés végére odabigyeszteték a menu emghivokodjat...