4097
  • antijedi
    #1937
    crack a patchez: itt
  • antijedi
    #1936
    lehet... #1869
    és gyere fel ircre és ott tudunk egyeztetni :)
  • soldier
    #1935
    nemtom több is van?
    Szerintem az ujabb
  • BlackShadow
    #1934
    lehet tört gameval vhogy multizni?:)
  • dikki*yysw
    #1933
    Újat próbáltad vagy az elsőt?
  • soldier
    #1932
    Hey.Még csak a multi demót próbáltam de nem indul el.Amikor be akarok lépni visszadob a desktopra.Van erre vbalami megoldás?Mert amig nem indul el a multi demó se addig le se merem szedni a teljest.
  • Bucser
    #1931
    Mi az hykao, nem tudsz megmaradni egyetlen logonál?:))))
  • BlackShadow
    #1930
    ja és kösz :)
  • BlackShadow
    #1929
    azt hogy eltünt azt nem én csináltam, csak akkor rontottam rajta amikor már alapbol se találta :)
    az a baj nálam hogy a játék soxor kékhalállal végződik v fatal errorral :D
  • hykao #1928
    Tessék itt egy (majdnem) közvetlen link a level unlocker-hez: level unlocker mirrors
  • hykao #1927
    ..akkor mégse az öcséd volt...
  • hykao #1926
    Sudano??? LOL. Suhadi Sadono...kicsit összevontad...
    Nem kell újrakezdened. Ha a pályakimentések is elvesztek, akkor töltsd le az összespályaelérhető csítet!

    megagames vagy gamecopyworld

    (egyébként, ha nem te voltál, akkor az öcséd törölte ki a profilodat...magától nem tűnik el)
  • BlackShadow
    #1925
    most néztem meg jobban a profil fájlt és láttam hogy több is van benne mint a profil neve ezért szoptam mert a sajátomat teljesen átírtam :\ valaki átküldené nekem az ő profilmappáját? Ha lehet olyan aki már elkapta Sudanot !!! NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM!!!
    email: [email protected]
  • BlackShadow
    #1924
    Van egy nagy problémám a játékkal! Ma gondoltam folytatom a játékot (már a végénél tartottam amikor elfogtam Sudano -t azután) és megdöbbenve láttam h a Profiles- nál eltűnt a profilom! Ezután megnéztem a SAVE(S) könyvtárban ahol minden úgy van ahogy kell, de nem hajlandó betölteni a profilfile-om. Az öcsém profiljához betettem a mentésemet és aztírta nembírja betölteni, utánna profilt cseréltem, hogy az én profilfileom legyen az ő mappájában, akkor egy profilt sem látott. Ugyanezt megcsináltam fordítva és akkor is semmi. :\
    Elölről viszont semmi kedvem kezdeni ezért ha lehet valaki légyszi segítsen!
  • antijedi
    #1923
    igen, megy is vele rendesen de nem tudni mit javitott :)
  • dikki*yysw
    #1922
    Paccsot próbálta már valaki?
  • antijedi
    #1921
    ok majd összedobjuk
    végülis nem bonyi mert képekkel megvan az összes beállitás ami bonyibb csak egy két magyarázó szöveg kéne hozzá majd, de aztis megoldjuk :)
  • dikki*yysw
    #1920
    Hááát... a fórum úgymond nem határolódik el ;D
    ha van kedved dobd össze, nekem nemcsak hogy nincs rá időm, de azt sem tudtam eddig hogy lehet multizni (na jó, olvastam vmit , de hogy mivel mit hogyan..?)
  • antijedi
    #1919
    dikki figy, menyire határolodik el a lapotok a tört dolgoktol? :) mert ha beleférne fel lehetne dobni egy pontos használati utasitást a multi részhez, hogy fullal hogy hogyan lehet töröttel jáccani..
  • antijedi
    #1918
    azóta már megoldva... :)
  • dikki*yysw
    #1917
    Szerezz inkább egy Radeon8500/9000/9100/9200 darabot, csak ne SE verziókat. Használtan 10-től már találni.
  • dikki*yysw
    #1916
    Lassan, de megy.
  • bulis
    #1915
    Na útólag csak kiderítettem a baját. Geforce 2 MX 440:( Geforce FX5200-el megy a játék?
  • bulis
    #1914
    Sziasztok!
    Bocs lehet, hogy már elhangzó kérdést teszek fel, de nincs időm elolvasni az egész topikot.
    Feltelepítettem a játékot, majd felraktam a crackfix-et is. A játék el is indul de amikor tölti be az első pályát kilép az egészből. Kihagytam valamit? Lentebb említettek valami nocd patch-et is. Azt hol lehet beszerezni?
    Köszi!
  • Jack_x
    #1913
    Szerintem is az adsl-el lehet gond,lehet csak a jateknak nemtetszik,bár pl a demoban simán tudtam csinalni....
    Nekem van tuzfalam,de engedélyezve van minden.Akármit tudok creálni,tudnak hozzám csatlakozni.És tuzfallal persze tudok csatlakozni mashoz.Szoval tuzfalhiba azért is kizárva,mert a szervert mar látjuk,csak belépni nemtudunk.A kérdés már csak az : MIERT ????
  • antijedi
    #1912
    mivel nincs tüzfalam...
  • rezsofiz
    #1911
    Emléxel lol, hogy amikor egyszer akartal hozzam csatlakozni ugyanez volt? Nem lehet hogy tuzfal a baja?
  • antijedi
    #1910
    bárki aki kábeles vagy hasonlo tud hostolni de adsl-el még egyszer se sikerült, ha más nem akkor azt tobja ki hogy már nem létezik a server amikor az ember kapcsolodna...
  • antijedi
    #1909
    nem senkit se érdekel sajna..., nem a gitel van a baj hanem az hogy fullal adsl-ről nem elhet hostolni szerintem...
  • Lacc
    #1908
    Ehh, szóval akkor ezzel a GIT-el is problémák vannak? Pedig azt hittem ezzel nem lesz gond.

    Viszont sosem vagyunk elegen, ahoányszor benézek irc-re, 2-3-an tengenek ott, azt hittem ennél azért több embert érdekel a multi :(
  • antijedi
    #1907
    mongyuk full-al nekem még midnig ezt dobta hostolasnal...
  • antijedi
    #1906
    gyere ircre pls
  • antijedi
    #1905
    nah szal menne ez csak valamiért ha én hostolok vagy jack azt irja ki csatlakozásnál hogy the game session is no longer avaible? mi a fasztól van ez? :/
  • HoTDoG
    #1904
    A fórum nem arra van h mindent a szádba rágjanak!Mitgondolsz itt fogsz megtanulni programozni?...
    Most nem fogom neked azt leírni h kell letölteni az mIRC-t, h kell feltelepíteni, meg beírni a szerver nevét és csatlakozni.
    Ha olvasnál 1 kis leírást esetleg....
  • Jack_x
    #1903
    LOL :-)
  • antijedi
    #1902
    szivesen máskoris
  • grebber
    #1901
    KÖSZÖNÖM A semmit mindenkinek!
  • Jack_x
    #1900
    Sajna nekunk nem mukodott.Majd gyere irc-re,és ott megdumaljuk!
  • antijedi
    #1899
    hát énse sok különbséget vettem észre, szvsz ez az "ambient AI" csak egy ügyes reklámszöveg...
  • antijedi
    #1898
    igen uyganugy lanba, oylan mint blan csak ez éppen használható is... :)