4097
  • zsakosfrodo2
    #3977
    Sajna már régen játszottam vele, ennél konkrétabbat nem tudok... sry.
  • crazyclone
    #3976
    hmmmm hát itt semmi siccsen van egy kis csorgo folyik a viz az oreg ott all nez le a lepcson egy meredek fal alatta sok épulet ha leszokok meghalok szetneztem a kornyeken de sehoosem kapom egy konkrét helyet nemtudnáál mondani???
  • crazyclone
    #3975
    szal ahova elvisz hogy a fegyvert kiprobajjam megprobalom kossssssz!!!
  • zsakosfrodo2
    #3974
    Hát... Először is a mondataid egy kicsit furák :D de tudom mi a gondod. Daliah Tal, egy személy, nem tudod felvenni. Meg kell keresni egy árust, akit két ember éppen meg akar ölni asszem, és utána elvezet egy másik részhez... Ott akciózol, és vhol ott kell lennie egy nőnek. A nő neve Daliah Tal. Remélem segítettem.
  • crazyclone
    #3973
    HEEEELP!!!!
    a jeruzsalemi palyan sehoosekapon daliah tal -t olvastam vegigjaccast de ott asztirja a templomon felmaszni az ereszen egy kotelen atcsuszni s leereszkedve ottlessz daliah de én au orménytemplom ereszén feemásztam a tetején volt egy koto egybőő arramászott átcsoszott s az ablakboo nézett egy emberke akko erre leszoktem de sehoose voot daliah tovabbmentem a pajan egesz talan a vegeig ahol ket or megy egy nagy epulet korul ahol az epulet szelen lehet menni de ott nemvoot semmi csak ien tvuzlet v mi a fa**om
    nemtom hooova plííz heeelp!!!!
  • ibrik
    #3972
    Csak egy nagyon kicsit kellen visszaolvasnod...

    (Mondjuk a lentebb említett magyar szinkronos változat hangjait nem fogod megtalálni, mert a kiszedhető leszinkronizált hangok és videók összesen egy CD-t töltenének meg.)
  • biomage
    #3971
    lol magyarositás minek az neked? megcsinálták a magyar szinkront a pandorára,
    elmész egy pc játék áruló boltban és megláttod hogy van
  • Örm
    #3970
    Hello!
    Magyarítás van a játékhoz? Ha van akkor honnan lehet letölteni?
  • Legendás
    #3969
    Sziasztok!

    A pandora-t lehet pc-n gamepaddal irányítani? Ha igen, hol tudom beállítani?
    Köszönöm előre is.
  • kolibrinyelv
    #3968
    Ok.Kösz.
  • hykao #3967
    Sztem igen. :)
  • kolibrinyelv
    #3966
    Szerintetek a Splinter cell Pandora Tomorrow után érdemes megvenni az 1-et? Me a Pandora megvan, a háromra meg nincs pénzem, az egyre van. Előre is kösz.
  • rokika
    #3965
    A második pályán hogy lehet elintézni az őröket a teremben, mikor lejövünk a lépcsőn?
  • rokika
    #3964
    Köszike!
  • SonicBoom
    #3963
    A móló végén van egy kötél, alá állsz és ugrasz.
  • rokika
    #3962
    Sziasztok! Mit kell csinálni az oktató utáni pályán? Fölmegyek a létrán, de nem tudok sehova bejutni! Please help!
  • Zenty
    #3961
    Nah ez is megvan tök király ez a magyar szinkronos :D
    Elöször elég gázul hangzik és kicsit mese filinget ad igy neki,de meg lehet szokni és szerintem jobb mint az angol jobb filing :)

    Kár hogy 3 -ba nem csinálták meg :(
    mondjuk ott felirat probléma is van :(
  • talpas
    #3960
  • hykao #3959
    Szép sorban mindegyiket...de komolyan! :)
  • tritonkirály
    #3958
    császtok szerintetek melyik slinter cell játékot érdemes megvenni ha még nem játszottam egyikkel sem???
    kérlek irjatok , köszi előre is!!!!:)
  • ibrik
    #3957
    Te most csak nézel, de nem látsz???
    Mondtam már, NEM fogok kínlódni 1 CD-nyi anyag felkínlódásával.
    Elégedj meg a szöveges résszel. Ha több kell, akkor vedd meg.

    Amúgy a DVD Galaxis-nál 4990Ft-ba kerül.
  • talpas
    #3956
    de úgy nemlehet hogy csinálsz egy tárhely szolgáltatót?
    pl.: az atw-n és oda feltölteni???
  • talpas
    #3955
    Ok
    és nemtudjátok hogy mennyi a mostani ára ??
  • ibrik
    #3954
    A szinkronra (illetve a "szinkronizált" videókra) ne számíts, nem fogok egy teljes CD-nyi anyag feltöltésével kínlódni.
  • ibrik
    #3953
    Már tavaly voltak próbálkozások a teljes nyelvi rész valahová feltöltögetésére, de az ingyenes tárhelyszolgáltatók mindig törölték - érthető okokból.

    De azért a szöveges részt (és a betöltő "screen"-eket) ki lehet menteni belőle - már időtlen idők óta fentvan nálam és többször is belinkeltem ide:
    http://users.atw.hu/ibrik/forum/scpthutext.zip
  • hykao #3952
    Inkább vedd meg szerintem, már csak párezer forint, megéri.
  • talpas
    #3951
    csá!
    Nem tud valaki nekem adni egy linekt ahonan lelehet szedni a magyar szinkronokat illetve a magyarositást??
  • Crazy Mate
    #3950
    Már megy.
  • Crazy Mate
    #3949
    Légyszi mondjatok egy jó nvidia drivert,mert felraktam ami a cd-n volt,és mostmár nem megy a játék.
  • Crazy Mate
    #3948
    Nem az a baj,kipróbáltam úgy is,hogy egy haverom is keresett szervereket,és neki egy csomót talált,tuti azért,mert meg van osztva a netem.
  • Muki100
    #3947
    Vagy csak nincs egy se. Próbáld meg estefele, akkor vannak fent a legtöbben ( meg ugye az amcsik).
  • Crazy Mate
    #3946
    All seeing eye?Nálam valamiért nem talál szervereket,talán a netmegosztás miatt...
  • Muki100
    #3945
    Miért nem fogod az ASE-t és csinálod magadnak? Ha jól emlékszek támogatja..legalábbis CT-t igen.
  • Crazy Mate
    #3944
    Meg tudná mondani vki. egy szerver ip címét?
  • jpwadkan
    #3943
    felmászol az őrtoronyba és ott a dróton szépen lecsúszol
  • ibrik
    #3942
    Tőlem.
    Már nem emlékszem, honna szereztem, de tessék, ittvan:
    http://users.atw.hu/ibrik/forum/scptwt.zip
  • Desert
    #3941
    Sziasztok!
    Végigjátszás merre található ehez a játékhoz?
  • Rolcsa0203
    #3940
    amikor kimész a szellőzőbe akkor ott van ilyen fehér valami ami sebez téged asszem abba az irányba kell lőni vagy ilyesmi és akkor eláll aztán arra eltudsz menni
  • Rolcsa0203
    #3939
    hi all én a nem tom hanyadik pályán járok de azon amikor sadono repülőjére bombát kell rakni nah ezt már megtettem most azt kell hogy bejussak a faluba és most ott vagyok ahol van egy ilyen magasles féleség meg két őr nah azokat leszedtem de nem tudom tovább hogy merre kell menni a kapun lakat van a sorompónál ég egy kocsi és másfelé nem tok menni pls HELP
  • gabesz752
    #3938
    Sziasztok. A második pályán amikor megkaptam a telefont pingvin képével és be vagyunk zárva. Akkor hogyan lehet kijutni???