4097
  • Tailor123
    #3937
    Köszi!
    Működik, és mégegyszer köszi.
  • ati2002
    #3936
    Here we go, to Tailor:

    A Commander /beállítások /általános beállítások/ tömörítő-nél állítsd be külső tömörítőnek a WinRar-t, szedd ki a pipát a "ha lehet használja..." elől és utána Alt-F9 a "rar" fájlon.
  • Tailor123
    #3935
    Hali!
    Nincs kedvem végigolvasni az egész fórumot ezért segítségeteket kérem.
    Letöltöttem ma a Splinter Cell Pandora Tomorrow-t. És az a gáz hogy ki kéne ugye csomagolni a fájlokat, de se a winrar se a total commander se más nem ismeri fel, azt írja ki hogy ismeretlen alkalmazás. IMMERSON verzió van meg.
    Segítsetek pls!!!
  • Vakeraka
    #3934
    mi a fenét kell csinálni a tengeralattjáró kiemelős pályán nem tudok sehova menni
  • sorrow
    #3933

    Segítséget kérek

    Nem tudjátok honnan lehet letölteni a SC-pandorra tomorrow-hoz a magyar szinkron fájlokat? (vagy külün nem lehet bebásolni, és felülírni az angolt?)

    Köszönöm.
  • rekettyes
    #3932
    Az van aha,megprobalom, kosz a segitseget.
    Nem tudtam hogy hoerzekelos.
  • Amse
    #3931
    gondolkozz.má nemtom, de asszem van flare gránát.
  • rekettyes
    #3930
    Koszi, de mivel tudom becsapni?
    Kikerulni nem lehet egy szuk folyoson vagyok.
  • Amse
    #3929
    csapd be a hőérzékelőjét vagy kerüld ki és deaktiváld.
  • rekettyes
    #3928
    Nem tudjatok az automata geppuska ellen mi a megoldas?
    Arrol van szo amit deaktivalni lehet.
    Hogyan lehet kikerulni hogy ne lojjon le?
  • andriska
    #3927
    Én is így jártam,de egy winfoscsere megoldotta!
  • lwb
    #3926
    ha törött verziód van, akkor egyszerű, ne tegyél rá cracket. simán installáld fel, majd rá a magyarítás és hajrá.
    nekem megy (bár elég gyenge lett a szinkron... hiába michael ironside hangját nehéz pótolni).
  • vinko
    #3925
    Hello ! Nekem eredeti játékom van / magyar verzió /, de telepités után kiirja,hogy töröljem a CD/DVD emuláló szoftvereket.De hiába törlöm a Daemont és az alcoholt,utána is ezt irja ki és nem lehet játszani.Aki tud segitsen!Köszi
  • ibrik
    #3924
    Szinte minden játékhoz kiadott crack-et vírusosnak jeleznek a víruskeresők.
    Nem kell fo$ni...
  • pilsner
    #3923
    valaki tudna linkelni egy sc pt crack-et??az összes amire rákerestem,vírusos
    thx!!!
  • rekettyes
    #3922
    Egyebkent mi vilagit a csavo fejen, elol meg hatul?
    Csak azert van , hogy mi lassuk?
  • hykao #3921
    Az első kérdésedre nem tudom a választ, én megvettem eredetiben, nem kellett 5. cd-ről felrakni a magyar szövegrészeket...
    A második kérdésedre nemrég válaszoltam másnak itt...ez a kérdés már sokszor felmerült a topikban, talán már magam sem először válaszoltam rá...olvass vissza és/vagy használd alul a keresőt...
  • francois
    #3920
    Örülnék neki ha az én kérdéseimre is válaszolnátok

    Meg kicsit már unom naponta 100szor nekiállni a dzsungeles résznek mert a camerás részt senki nem tudja normálisan leírni

  • hykao #3919
    Punkbuster + (talán a többi nyelvi fájlok...) ...szal számodra semmi érdekes...
  • GregSB
    #3918
    THX, leszedtem egy újabb krekket, ezzel már működik.

    A 4.CD mire jó? Érdekel ha már letöltöttem ;)
  • francois
    #3917
    Amúgy én már löttem mindenhova a stickí-t a dzsungelesnél és sehol nem jó. pajtából már kidekoráltam a fél udvart de mindíg elbukja.
  • francois
    #3916
    Ja és nem a 3.cd-n lévő cracket használtam hanem egy javítottat.
  • francois
    #3915
    Hello, egy olyan problémám lenne h leszedtem a 5 cd-s változatot, az 5. a magyar szinkron. Feltettem (magyar verzió nélkül) elindítom, műcik rendben, utána rátolom a magyar szinkronozást és critical error-al kidob. Reinstall, marad angol és így működik. Van esetleg valami javítás v crack amivel használható a magyar szinkronozás?


  • hykao #3914
    Ha az első részre gondolsz, akkor a válasz: NEM.
  • SASboy
    #3913
    Ehhez kell a sima Spilnter Cell?
  • hykao #3912
    4. cd-vel ne foglalkozz...inkább szedj le egy újabb krekket...
  • GregSB
    #3911
    Sziasztok!

    Installhoz kérek szépen helpet. LEtöltöttem a 4CD-t, de installnál csak az első 3at kéri. A 3.-on volt egy crackelt exe(SplinterCell2.exe), ezt bemásoltam az offline/systembe (ahol volt az eredeti). Így ha el akarom indítani a játékot kilép hibaüzenettel.

    Mi lehet a megoldás? Mire való a 4. CD? Köszi előre is a segítséget.
  • neménvoltam
    #3910
    Hi! egy kis problem. Játék előtt megnéztem ezt a config tesztet, mindegyiknél pipa, kivéve egynél: Non power-of-two render target support
    Na ez micsoda?
  • hykao #3909
    nm
  • peter31
    #3908
    köszönöm, hogy segítettél
    valóban.
  • hykao #3907
    Igen, emlékeim szerint föntről kell a lábához lőni...de való igaz, hogy ki lehet futni az időből.
    Amiket felvettél kamerákat, azokat mind a fegyverrel lehet kilőni, (ki kell választani a ctrl lenyomása után, majd az alternatív tüzelés gombbal lehet kilőni) csakúgy mint a kábító gumigyűrűt vagy a kilőhető sokkolót)
  • peter31
    #3906
    Azért nem értem mert a fegyverhez is van minikamera meg valami öntapadós kamerát is felvettem útközben 2x is vagy az ugyanaz?
  • peter31
    #3905
    azt hogy elhalasztottad a lehetőséget

    Szal a pukával kell a lábához lőni szerinted?
  • hykao #3904
    Hát pedig fölülről kell odalőni...mit ír miért van vége a küldetésnek? Lehet, hogy kiszúrnak vagy megtalálnak egy hullát...
  • peter31
    #3903
    igen de a közelébe nem jutok. Kinyírtam az előző udvaron két őrt meg egy kutyát. Ez az az udvar ahol van körben egy gang vagy erkély. Ha bentről megyek át a másik udvarra küldetésnek vége, ha fentről mászok át szintén. Kicsit elakadtam edddig minden olyan sima volt
  • hykao #3902
    Hát ha arról a részről van szó, amikor Sadono elmondja a kódot, akkor valahová a lába elé...de kicsit bővebben is kifejthetted volna...
  • peter31
    #3901
    sziasztok!
    Hova a bánatba kell tenni a ragacsos kamerát az indonéz pályán?
    thx
    p
  • biomage
    #3900
    én jó vagyok a netes játékban csak szólj és jövök segiteni
  • Duddits
    #3899


    Én is mennék valamikor netre.
  • hykao #3898
    Ehh, már látom, hogy ez nekem szólt! :) Priviben válaszoltam!