341
kinek hogy tetszik?
  • flegmahdog
    #341
    Sziasztok!
    Valaki tudna küldeni egy torrent linket ahonnét letudnám tölteni a játékot?
  • Tass
    #340
    fbl.jatekok.hu/nhl

    Dolgozunk egy külön 2OO4-es ligát inditani. A Flyermania mod-al. Nagyon pöpec.
  • Morrow
    #339
    Sajnos ez az NHL 2004 egyik nagy hibája, mintha a játékosaink direkt félrekoriznának az üresen hagyott korongról, én még nem tudtam sehogy se átállítani, de egy jó hír: NHL 2005-ben már nincs ilyen, viszont van benne más hiba bőven. Nyugi, azért én játszom vele, akár a 2004-el is
  • ChevyG #338
    nézzetek ide!
  • KeKKSZike
    #337
    OKs, már oda is megírtam a kérdésem! :)
  • joe69
    #336
    talan ha atfaradnal az NHL2005 topicba
  • KeKKSZike
    #335
    De azért ha valaki válaszolna, annak azért örülnék... ;)
  • KeKKSZike
    #334
    Nah, jó!! Feladom!
  • KeKKSZike
    #333
    TOPIC UP!
  • KeKKSZike
    #332
    Jövő héten jelenik meg a 2005? Csak azért kérdezem, mert ez a 2004 nagyon nem tetszik! De arra még mindig nem kaptam választ, hogy nem lehet vhogy beállítani, hogy a játékosaimmal ide-oda tudjak menni?! Mert nagyon idegesítő, amikor 2mre van mellettem a korong és nem tudok érte menni, mert nem megy arra fele a játékos?! ;(
  • M.A.D.
    #331
    A jövő héten! Mert?

    De, én várok vele pár hetet, patch miatt. Ezért nem rombolom le az EA NHL nimbuszt magamban. :)

  • KeKKSZike
    #330
    Nem hiszem el, hogy már annyira nem érdekli senkit se ez a játék! :) A 2005 mikor jelenik meg?
  • KeKKSZike
    #329
    Nem lehet ezt vhogy beállítani, hogy a játékosaim oda mehessenek, ahogyan én akarom? Mert nagyon idegesítő, hogy a korong ott van két méterre mellettem és egyszerűen nem tudok érte menni! ;((
  • KeKKSZike
    #328
    TOPIC UP!
  • KeKKSZike
    #327
    Mit csináltak ezzel a játékkal?! Egyszerűen irányíthatatlan, kezelhetetlen! Nem értem, hogy a játékosaim egy bizonyos irányba NEM haladnak, nem mennek ez nagyon nem tetszik nekem! Most ez másnál is így van, vagy csak nálam?
  • G.Freeman
    #326
    http://www.nhl.hu
  • ricsi1
    #325
    ja,arra van de nem jön be!
    azért köszi
  • Rudee
    #324
    A beállításoknál nézd meg hogy mire van állítva a FIGHT. Alapból F ha jól emléxem. Akkor kell megnyomni, mikor meccs közbe kiírja.
  • ricsi1
    #323
    van egy-kettő!de egyikre sem jön be!(DSAQE)
  • Rudee
    #322
    Azt a gombot nyomd, ami a fight-nak be van állítva.
  • ricsi1
    #321
    hello!
    hogy lehet bunyózni?mert nekem cak kiírja.Azt tudom,hogy vmit kell nyomni,de hogy mit...
  • Mikice
    #320
    Akik szeretnének még online ligában részt venni, itt tudnak jelentkezni:
    http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9100359&uq=59772
  • G.Freeman
    #319


    Akinek van kedve online ligában játszani nézzen el az nhl.hu -ra
  • GmorpH
    #318
    És itt a javított is:

    Patch v1.03
  • GmorpH
    #317
    Ez hülyeség. Itt van:

    NHL Online patch

    Bár sokat nem ér, mert tele van hibákkal.
  • M.A.D.
    #314
    kijött a crack az official patch-hez v1.2. viszont, az official patch még az EA hivatalos FTP-jén sincs. ki érti ezt???
  • Vanek
    #311
    kösz. Valaki megmondja,hogy hogy kell használni a careert? (5éves szart). És hogy mért vették külön a gombokat? pl 2001ben automatikusan vágta,hogy mikor kell becsúszni,mikor pucsítani,most meg minden külön gomb... amúgy nekem nem védekezik box közben... ??? éd az advenced control menüben melyik mire való?
  • zaki
    #310
    6T22-8L62-6666-8666-6666
  • Vanek
    #309
    vki írja le az nhl kódját!!! please
  • FiReBoY
    #307
    : - DDD
  • Ruffi
    #306
    fogalmazás rulez
  • Imremagdi
    #305
    létezik a 2004-hez magyar csapatok ?
  • GoatHunter
    #304
    héj, srácok!
    a saját zenéket hogyan lehet bemaszítani a játékba. Át vannak konvertálva meg minden, de nem tudom hova kell tenne.
    Köszi, hello
  • Takigabi
    #303
    elég láma kérdés de csak egyfajta lövésgomb van nem
    és hogy lehet fonákot lőni ?
  • Ramore
    #302
    Nekem a 2003-as verzió jobban bejött.
  • Petya777
    #301
    KÖSZI!!!
  • donpedro
    #300
    Van egy nagyon egyszerű megoldás, amivel breakawayből gólt lehet ütni. Nem kell cselezgetni, semmi flikk-flakk, egyszerűen csak vezesd rá a kapusra, de ne pont szemből, hanem egy kicsit oldalt, aztán amikor már egész közel vagy fordulj be, és korcsolyázz el éppen a kapus orra előtt, és amikor pont előtte jársz, akkor csapj rá a lövés gombra. Ne nyomd hosszan, épp csak gyorsan nyomd le. Ja, fordulás közben ne nyomd a sprintet.

    Ez 10-ből 8-szor gól. Főleg, ha fonákkal ütöd, valamiért azok jobban bemennek. Ez teljesen független attól, hogy te irányítod a lövést, vagy automatán van, így is, úgy is be lehet lőni.

    (Egyébként sokszor a védőket el lehet küldeni azzal, hogy körbe korcsolyázol a kapu mögött, majd keresztbe a kapus előtt, és ugyanígy lőve kvázi ziccergólt lehet szerezni, de ha van érkező, akkor a kapáslövések közül is rendre beakad néhány ilyen kapu mögötti korcsolyázás után.)
  • Petya777
    #299
    Csá!!!

    Én azt nem tudom, hogy lehet a lövéseimet irányítani? Egyszerűen breakwayből lehetetlen gólt ütni!!! bármit csinálok, mindig belelövi a kapusba! Ja és a gép is mindig kihagyja! Illetve csak egy csel van? Én ha nyomom a cselgombot mindig ugyanazt csinálja (kivéve ha nyomom hozzá a modifiedert, akkor lefordulás)!

    help!
  • neménvoltam
    #297
    Kérdeznék valamit: a free agents játékosokat hogy tudom beküldeni a keretbe? megszereztem de nem tudom őket berakni. Tudtok segíteni?
  • bizkit
    #295
    Kösz! Nem tudom mi lehet akkor a baj!