34735
  • rebekakocsis
    #34495
    Üdv. Mitől lehet az , hogy a böngészőben megy, betudok lépni a steambe, de az asztalról nem indul és így a játékok sem. Help.
  • Scooter
    #34494
    Visszakerülni magától nem fog. Maximum ahogy írják a vitafórumon steam-en, hogy létrehoznak talán egy oldalt, ahol az alap Agony-t birtoklók igényelhetnek ingyen kódot. Persze én nem hiszek bennük. A lófasz fogja megvenni fillérekért is (amennyi most a steam-en) azt amiért már egyszer fizettem. Ettől a tetű bandától se fogok venni semmit, ha nem adják vissza!
    Pedig azt írták anno, hogy aki megveszi az alapot, az az idők végezetéig ingyen megkapja az UNRATED-et. Oké, én a bundle-ben vettem meg 1$-ért, de amúgy se ér többet!
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2022.03.01. 14:56:12
  • MerlinW
    #34493
  • IMYke2.0.0.0
    #34492
    Pedig csak így működik.
    Képet lősz - feltöltöd saját képeid közé - publikusan - és akkor ott lesz a Community Hub - Screenshots szekcióban (is):

    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1526201075


  • Plata
    #34491
    Megnéztem telóról,de ez nem segített semmit,eleve így töltöttem fel a képeimet,még sincsenek ott.
  • Plata
    #34490
    Erről.
    De nem vagyok gépközelben.
    A sivatagban kergetem a porördögöket és mobilról írok. XD
  • IMYke2.0.0.0
    #34489
    Erről beszélünk?



    Mert akkor: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=181142704
  • Plata
    #34488
    Sziasztok.
    Volna egy kérdésem.
    De ciki.
    Valaki meg tudná hogyan kell steammel készített képet feltenni a közösségközpontba?
    Régóta van steamem de sosem töltöttem oda fel képet.
    Most elérhető a Pharaoh remaster demó és csináltam képet.Egyiket fel tenném,úgysincs még kép feltöltve.
  • Anonymusxx
    #34487
    https://hu.ign.com/agony/74795/news/eltunt-az-agony-unrated-verzioja-a-jatekosok-steam-konyvtarabol-es-a-fejlesztoknek-is-csak-sejtesuk



    Remélem visszakerül..
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2022.02.21. 11:08:35
  • xymano
    #34486
    Köszi
    Tegnap megvettem ea play én keresztül csak egy 10 es volt az ultimate verzió.
  • Norbertboy
    #34485
    Inkább ezek közül vásárolj

    Olcsóbb és megbízhatóbb oldalak vannak itt.
  • xymano
    #34484
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem, hogy innen esetleg vásárolt már valaki?
    codeguru
  • TomStorm
    #34483
    Üdv.
    VR képernyő tükrözést ki lehet kapcsolni?
  • PetruZ
    #34482
    A saját oldalukon nem közzétett, de a sajtónak már kiküldött előzetes Sztím Szél dátumok nyárig:

    - Next Fest: February 21-28
    - Remote Play Together (co-op games): February 28 - March 7
    - JRPG: March 14-21
    - SimFest - Hobby Edition (For "games that make hard work into fun".): March 28 - April 4
    - Die-a-lot (Roguelikes, roguelites, Metroidvanias, etc. Name subject to change): May 2-9
    - Racing: May 23-30
    - Next Fest: June, 2022
    - Summer Sale: June 23 - July 7
    - Survival: July 18-25
  • attika1979
    #34481
    Van 2 :Kiemelkedően történetgazdag játék (Játékkártya) ,nem engedi eladni az összes többit igen,találkozott valaki ilyen hibával?
  • MerlinW
    #34480
    Lehet rájött az algoritmus hogy az account RatBaG alt-ja :)
  • RatBaG #34479
    alt accomról próbáltam a kártyákat átdobni, mint minden évben, de ez fogad. gugliztam, de nem sokra jutottam.
    valami ötlet?

  • JonasSandor
    #34478
    Ready or Not
    Csapassátok a bétáját.
  • Anonymusxx
    #34477
    kicsit off de elfér szerintem:

    A Red Dead 2 ha megvan az online akkor csak 1600 ft a rockstarban...
    Epicen megveszed az online-t akcióban kb 2000 ft - de tudod refundolni itt: https://www.epicgames.com/account/transactions?lang=en-US

    Elindítod a játékot, majd a játékon belül megveszed kb 1600-ért. ha kész uninstall majd rakd újra a rockstaros klienssel.
    D Persze benne van hogy visszaveszik, mert valaki $@!% valamit…

  • RoboKutya78
    #34476
    Srácok holt tudok olyat beálítani a steamen hogy pl a kínai nyelvű játékokat ne listázza ki nekem ?
  • vizes
    #34475
    Köszönöm! A dlc annyira nem is fontos, ez csak úgy eszembe jutott. A két fiókom össze van kapcsolva, így talán össze is jön, a játékban létrehoztam egy saját szobát, akkor elvileg már nem is kell szórakoznom a fiókokkal.

  • PiszkosFred
    #34474
    A legtobb jatek kozosen kezeli a PC-s platformot/jatekosokat, akar steames akar epices, szerintem itt is (bar van kivetel, de az is csak ideiglenes korlatozas a legtobb esetben). Maximum az ingame friend listet kell hasznalnod, nem a steamest, ha partyba akarsz lepni vele.

    Viszont a DLC-ket mar nem, ott szerintem eselyes, hogy az Epic es a Steam kulon kezeli a dlcs jogosultsagokat, igy ha csak nincs szinkronizalva a ket account egy kozos, harmadik accountban (lasd 2k, bethesda, rockstar, stb. accountok), akkor szerintem nem fog menni az atjaras, ott kell megvenned a dlct, ahol megvan a jatek. De, itt is vannak kivetelek, erdemes utanaolvasni. Nem ismerem a jatekot, igy nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.12.08. 15:06:23
  • vizes
    #34473
    Sziasztok!

    Lehet, hogy kérdezték már, nem olvastam nagyon vissza.
    Barátaim Steam-en vették meg a Huntert.
    Én viszont Epicen jutottam hozzá (ingyé vót).
    Kérdés, hogy tudok multizni a steames barátokkal? Illetve, ez lehet, hogy hülye kérdés, Epic-es a játék, steamról megvett dlc működik hozzá?
    Bár ez utóbbi inkább érdekességből, inkább a multi lenne fontosabb.
  • IMYke2.0.0.0
    #34472
    Ironman2:

    Én is a kevéske hajam szoktam tépni a patch-ek méretét, és a peccselések idejét látva (utóbbi ugye nyilván, és elsősorban a júzer PC-jétől (is) függ(het)).
    Egy naprakész, bivaly erős hardverekkel felszerelt gépen simán lefolyhat a dolog másodpercek, néhány perc alatt [manapság nem ritka a 7000+ MB/s olvasásra/írásra képes SSD sem], de többen vagyunk, akiknek ilyen nincs a gépében :(
  • Ironman2
    #34471
    Imyke,azért nevetséges az egész,hogy 35 megás frissítésre egy órát kell várni,míg betelepíti a játék mappájába.Egyébként az Icarus First Cohort játékról van szó.
  • IMYke2.0.0.0
    #34470
    Ironman2:
    Sajnos, ez ilyen marad már -- ugye a hardver-fejlődésre is fogható lesz lassan, meg az archívum fájlok mérete sem kicsi, itt a 4/8K korszak stb. --, sőt, romlani fog a helyzet.
    Szerintem.
  • Ironman2
    #34469
    Régi játékfrissítések mintha jobbak lettek volna,most 35 mb patch-ért is lepásztáz egy 48 gigás játékot újra a steam,ami nem kis idő.Ezen lehet változtatni?
  • Crasher99
    #34468
    Látod-látod. A nagy melldöngetés helyett csak jobban szét kellett volna nézni. De hát ilyen ez, az emberek mindig csak kifogásokat keresik ahelyett, hogy tennének is valamit.
  • 3Error #34467
  • RoboKutya78
    #34466
    Köszi
    Na ezt az oldalt a sok hibás vagy elérhetetlen találat után már nem is találtam meg :) köszi meglesem hogy lehet letölteni rólla a dolgokat
  • MerlinW
    #34465
    Tessék google első találat.
  • VJP
    #34464
    Találtam!
    Két T-vel írják, hogy Putt Putt.
  • RoboKutya78
    #34463
    Köszi az ötletet megpróbálom megfejteni ezt a játékmegosztásos dolgot :)
  • RoboKutya78
    #34462
    Na ha ekkora okos vagy akkor találj nekemegy 40 éves játékról használható letölthető verziót amúgy meg figyelmetlenül olvastad a bejegyzésem nem nem találtam hanem nem találtam olyan forrást ahonan ezt le tudtam volna tölteni.
    Na de úgy látom vannak még beszólásingerrel ellátott posztoló emberkék.
    Ha torrenten találsz Put Put csomagot oszd meg velem.! Hajrá. Ha még rarbg-n se találok akkor nincs feltöltve sőtt torrentkeresőt is használtam hozzá hogy megnyugtassalak.
  • Crasher99
    #34461
    Rém ciki, hogy lassan 2022 van és te nem tudsz beszerezni magadtól egy virágbolti verziót, hogy ne kelljen a Steam-el ökörködnöd. Pár év múlva a gyerek köröket fog futni körülötted ezen a téren.
  • RJoco
    #34460
    Van arra mód, hogy játékot adj kölcsön másnak. Leválasztani vagy a könyvtáradból eltávolítani úgy, hogy más aktiválhassa, tudtommal nem lehetséges.
    De a kölcsön adás megoldhatja a gondod.
    Kell még egy steam acc, akinek kölcsönadod a játékot.
    Amíg az illető használja, addig te nem játszhatsz vele. De mással viszont igen.
    Ha jól emlékszem, akkor be lehet állítani, ha te akarsz vele játszani, akkor a másikat kiléptesse. De ez nálad ugye nem kell.
    A lényeg, hogy megoldható, hogy mind a ketten tudjatok játszani más-más játékkal.
    A részleteknek nézz utána, én már nem emlékszem rá, hogy csináltam. Nem volt bonyolult.

    Hogy a következő kérdésedre is válaszoljak: Öt éves gyereket nem ültetek vezérlő elé. Nézheti más játékát, esetleg beledumálhat, ennyi.
    De mindenki másképp neveli a gyerekét.

    Ha mindenképp odaültetitek, akkor érdemes lehet a kontrollert (Xbox, PS és utánzataik) fixen rögzíteni, hogy neki ne kelljen tartani, csak a kart húzogatni.
    Illetve úgy beállítani a játékot, hogy az egyik karral kanyarodjon jobbra-balra, a másikkal meg előre/hátra menjen.
  • RoboKutya78
    #34459
    áá az még sok neki Wii-vel próbáltuk a nyáron nem sok eséllyel :)
  • Botond #34458
    Kontroller. :)
  • RoboKutya78
    #34457
    Tényleg srácok akinek van hasonló korú gyerköce az milyen módszerrel tanítja a klaviatúra használatára?
    Nálunk pl egyenlőre még gondot okoz a 2 gomb egyszerre való használata pl autós játékoknál nem tudja összehangolni az irányítást a fel és a jobra balra gombok egyszere használata probléma még :) épp ezért próbálok olyan autós játékot kergetni amiben nem baj ha nem tud kanyarodni :) Illetve eléggé hasfájást okoz hogy mivel lehet játszani hagyni egy ilyen korú kölyköt :) hamár rákapot erre a szarra :) Egérrel már operál :)
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2021.11.23. 08:56:31
  • RoboKutya78
    #34456
    Srácok fura kérdésem lenne.
    Van egy 5 éves unkatesóm aki nagyon rákapott a Pup Put játékokra tudjátok a kicsi lila kisautó történeteire.Annó 10 en évessen én is imádtam a Dos-os verziójukat.
    Az a helyzet hogy pár darabot sikerült megvennem és feltettem a fiókomra de ha jön és szeretne vele játszani akkor ugye nekem esélyem sincs a steames dolgaimat használni. 4-5 órán át :) hétvégenként
    Valaki esetleg talált véletlenül valami alternatív forrást ezekhez a játékokhoz? Mert én sajna torrenten nem :( tudom nemég elérhető volt humbin talán a teljes sorozat. sajna jelenleg munka nélkül vagyok így nem tudtam szert tenni rá. Ha valaki tudja esetleg hogy lehet ezeket a játékokat valahogy leválasztani a steamról hogy önnálóan létezzenek vagy esetleg virágbólti elérést tud hozzájuk örülnék.
    Azt nem kérem hogy ha van e esetleg valakinek kulcsa hozzá, mert most hírtelen nem is tudnék mit adni értük cserébe valami elfekvő cserekulcsaim lennének de hírtelen nem tudom mik.