34735
  • PiszkosFred
    #34575
    >> Nem tudom, hogy mért nem elérhető a DLC -k egy része.

    Elérhetőek azok továbbra is. Lehetséges - de csak tippelek -, hogy amikor elhagyta az Early Accesst a játék, a régi ingyenes (és néhol félkész) térképek bekerültek az aktuális season passbam, előbb a simába, majd a Genesis 1-esbe, majd a Genesis 2-esbe (ami most már "csak" Genesis). Anno és megvettem az alapjátékhoz érkezett SP-t és mai napig elérhetőek az alapjátékhoz érkezett térképek. Gen1-2-t már nem vettem meg, addigra abbahagytam a játékot, azokért most 18 eurót kér a Steam az "upgrade csomag" részeként. De mondom, csak tippelek az alapján, hogy eltűnt sok korábbi season pass és már csak egyet lehet venni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #34574
    Csak, gondolom, magát a letöltést is elkezdi ilyenkor - 200-300 giga - szóval, meg is kell szakítani a letöltést, törölni a cache-elt fájlokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #34573
    "Beklikkelgettem őket, rögtön 328.49 GB lett a helyigény. :O"

    Aztarohadt, az kemény!
  • PLaci #34572
    Jelenleg egy rakás DLC ingyenes. Beklikkelgettem őket, rögtön 328.49 GB lett a helyigény. :O



    N/A = Not available = nem elérhető
    Nem tudom, hogy mért nem elérhető a DLC -k egy része.
  • Anonymusxx
    #34571
    Próbálgattam, érdekes hogy ha csak simán rámegyek h letöltés, és kinyomom a telepítést, nem adja hozzá a licencekhez , ide:

    https://store.steampowered.com/account/licenses/

    arra kell nyomni h letöltés + igen, telepítve van a steam, és így egyből hozzáadódik..
    Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2022.06.13. 23:10:06
  • IMYke2.0.0.0
    #34570
    Fizetosek.
    Csak a soundtrackek ingyenesek.
    3x8,2 euro, 1x25 euro a 4 DLC alapara.
  • Anonymusxx
    #34569
    A dlc-k alapból ingyenesek?
  • PiszkosFred
    #34568
    En csak az Island meg a primitive+ dlct hasznaltam anno az elejen, az is boven 100+ felett volt mar. Pedig a napokban vissza akartam nezni, hardver is jobb mar azota, de nincs az az isten, hogy leszedjek 300+ gigat :) Szo szerint nincs.
  • Kissssss0 #34567
    valami 325 GB-ra emlékszem az ingyenes cuccokkal együtt most, fizetős dlc-kel lehet 350 felett is.
  • RelakS
    #34566
    kól of duty black ops cold war mappám jelenleg úgy 180 giga, hogy játszani még nem játszottam vele
  • IMYke2.0.0.0
    #34565
    A játék teljes mérete ~300 GB.

    //szerk: https://www.xfire.com/biggest-video-games-ever-install-size/

    //szerk.2: rumor, hogy az új Call of Duty túl is karcolja majd a 300 gigát.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2022.06.13. 17:21:36
  • PLaci #34564
    Ingyen van jelenleg az ARK: Survival Evolved!


    Szerk.: Aztaq, majdnem dobtam egy hátast! :D


    #34563:
    Steam hibának tűnik, remélem nem maradtál le róla.
    Ilyenkor általában vagy a Steam beépített böngészőjében, esetleg annak a gyorsítótárazásában van a hiba, vagy túlterhelt épp a Steam.
    1.) Próbáld meg pár óra múlva.
    2.) Indítsd újra a Steam -et, ha nem segít indítsd újra a gépet.
    3.) Nem tudom (fejből), hogy a Steam gyorsítótárát hogy lehet üríteni. :P
    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2022.06.13. 16:53:25
  • gunji
    #34563
    Köszi :)
    Szerk: Illetve csak hibaüzenetet ad:
    'Hiba történt a kérésed feldolgozása közben: Probléma adódott e termék fiókodhoz adása közben.'
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.05.25. 21:45:38
  • PLaci #34562
    Ingyen van jelenleg a Bomber Crew!
  • Papa01 #34561
    Igen, ez a része érdekelne. :)

    Nálam napok óta nagyon lassan töltött le a Steam néhány száz kb/s.
    Átállítottam a letöltési régiót Németország - Berlinre és egyből helyre állt a rend.

    Ennek mi az oka?
    Ti jártatok már így?

    Köszi a válaszokat! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2022.05.07. 11:46:45
  • MerlinW
    #34560
    Tudtommal csak a steam-es akciókat számolja.
  • PiszkosFred
    #34559
    Mondjuk siman benne van a pakliban, hogy csak a steames akciokat nezi, mert hat megis csak onnan szedi az infokat. Ehhez mar nem ertek, csak tippelgetek :)
  • PiszkosFred
    #34558
    G2A es hasonlo piacokat nem hiszem, hogy szamolja, viszont a viszonteladok (lasd Humbli) benne lehetnek a kalkulatorban. Az, hogy a Humbli havi csomagjat vagy a tobbi tier1-2-3as csomagot hogyan szamolja - ha szamolja -, azt nem tudom, de gondolom valahol megjelenik tenyezokent a vegso ar osszeallitasakor ez is.

    Ha csak egy jatekod van a fiokodon, amit 60 euroert vettel 0day, de idokozben mar kaphato volt 20 euroert is hivatalos kiadoi viszonteladoknal, akkor ez a mutato nalad 20-60 lesz. Aztan ahogy no a jatekok szama, ugy valtozik ez is ertelemszeruen. A maximum ertek a konnyebb, szinte csak a 40-60-80 eurokkal kell szamolni, azok kb mindig allandoak, a minimalis ertek az, ami naprol napra valtozhat. Rengeteg jatekot huztam be bundlekbol (humbi, indigala, bundle stars/fanatical, steames csomagok, stb), ahogy mindenki mas is, igy a realis koltes az inkabb az alacsonyabb ar felett van mondjuk 20-30%-kal, mert abba belefer par tucatnyi teljesaru preorder/0day vasarlas is. En legalabbis igy szamolnek a sajat esetemben.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.06. 14:45:10
  • RJoco
    #34557
    Akkor már értem. Szóval a kiadott pénz mennyiségét mutatja. Ha jól értem.
    Vagyis, ha a Humble Choice-ból behúzom mind a 10 vagy 12 játékot, akkor az tízenpár eurót fog érni, míg a teljes érték lehet 2-400 euró is.
    És, ha megvettem g2a-n mondjuk 40 euróért a 60 eurósat és onnan aktiválom a kódot, akkor azt is tudni fogja, hogy csak 40-et adtam ki érte.
    Jól értem?
  • PiszkosFred
    #34556
    Ha csak nem mindent teljesen aron veszel meg (ami kizart), akkor az az ertek az, ami inkabb kozelit a valosaghoz, mert hiaba van 60 euros cimke egy jatekon, ha az 1 dollaros bundleben is elerheto es behuzhato. Ezt jelzi a ket ertek, egyik az osszes jatek teljes aru beszerzese, a masik ugyanez akciosan/bundlekbol beszerezve.
  • RJoco
    #34555
    Megy ám a méregetés.
    Amúgy mi az, hogy Lowest Price? Számomra ez értelmezhetetlen. Mintha nullával akarnék osztani. Vagy volt olyan lehetőség, hogy úgy csináljon az ember acc-ot, hogy eleve tele van játékkal? Nem értem. Illetve, de, értem. Parasztvakítás/agymosás.
  • RelakS
    #34554
    457/1875 euró, és tele vagyok olyan játékkal, amiket fel sem telepítettem O_o
  • PiszkosFred
    #34553
    Sok hulyeseget csinaltam eddig az eletemben es biztos, hogy is fogok meg. De majd ha veget er a foldi karrierem es fel kell ideznem a leggazabb, legcikibb dolgot, ami velem kapcsolatos, az kerlek a "XX out of ZZ games played: Y%" mutató lesz, amely olyan alacsony, hogy emiatt a kovetkezo húsz életemben is egni fog a pofam. Nem akarom ujrakezden XB-n, mert sose lesz vege :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.05. 20:43:53
  • Botond #34552
    Engem a több platformos felhő mentés meg multi elvitt az ms ökoszisztéma felé, így amikor utazok elég az xboxot vinni és jön velem a játék és a mentés is felhőben, amit pc-n elkezdtem elég sok esetben.
    128 telepített steam játékom van, azokat akarom még letudni vmikor. :D
  • RoboKutya78
    #34551
    ha valaha lesz 500 euróm kidobnivaló tutti beszerválok egy Steam Deck cucott :) és dobom a gépemet
    na jó nem de lehet nem játszani fogok rajta :) ezen cucc kedvéért még megtanulom a kontroller használatát is :)
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2022.05.05. 20:42:22
  • PiszkosFred
    #34550
    En maradtam a steamen, Skyrimmal kezdodott es a mai napig tart. A konzol es a GP a csalade, ugy dontottem nem harcolok feleslegesen, behuztam egy 3060-ast es maradtam a steamnel (vagy nagy ritkan Origin/Epic) :)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.05. 20:34:09
  • RoboKutya78
    #34549
    Szia
    elég régen csináltam ilyenre a profilt a steam forumán ha elböngészgetsz találsz rá megoldásokat.
    Pl a Larás nyilas kép az ezen megoldások valamelyikével készült kicsit meg is szenvedtem mire a nyilra eszkábáltam a tüzet :)
    How to Upload Animated Screenshots

    How to Upload Long Images for Showcases [Featured works]
    Steam AP Background Cropper

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2022.05.05. 20:35:38
  • Botond #34548
    Nekem 900-4800 eur. Vagy 5-6 éve felhagytam a steames vásárlásokkal, ami addig összegyűlt, arra se lesz időm sose végigjátszani. :D
    Mondjuk nem is játszok steamen 3-4 éve. Többi pc kliens játékai pörögnek vagy az xbox gamepassos cuccok.
  • Gary
    #34547
    Merlin, RoboKutya: Mer', nekem csak 7,5 éves a fiókom! (1018€ - 4681€)
    Amúgy, gratula! Szép gyűjteménnyel rendelkeztek!
  • PiszkosFred
    #34546
    Nem csak mintha, hanem az tenyleg ket kep. De ez mar tulmutat az en kazuar steam ismereteimen, biztos van valami script vagy mokolas, amivel ezt (is) meg lehet oldani.
  • Papa01 #34545
    Köszi a segítséget! :) De a képpel semmi tennivaló nincs? Pl, miért van két téglalap rész? Mintha ketté lenne vágva a kép.
  • PiszkosFred
    #34544
    A profilod szerkesztese kozben a vitrineknel valaszd ki a kepernyomentesek vitrint es kesz is!
  • Papa01 #34543
    Szia!

    Ilyen nagy méretű képet hogyan kell csinálni képernyőmentésekből? Mint pl Lara, vagy a Borderlands 2 a profilodon?

    Köszönöm a választ!
  • RoboKutya78
    #34542

    :)
  • MerlinW
    #34541
    Én kicsit túllőttem a 4000-en xD

  • Gary
    #34540
    Nekem is lopták már el, pár éve a "trash" Steam fiókomat. Tulajdonképpen, nem lett volna nagy veszteség, mert csak ingyen beszerezhető, vagy más forrásból, giveaway kulcsok voltak hozzá aktiválva.
    Ráadásul, úgy, hogy teljesen az én hibám volt, mert harmadik félnél adtam meg a Steam fiók hozzáférését és még csak kétlépcsős azonosításom sem volt.
    Valami olyan oldal volt, ahol Steam account-tal kellett belépni és nyerni lehetett AAA játékot. Messziről bűzlik, hogy átverés...
    Belépésem után, már meg is változtatták az e-mail címet, jelszót.
    Már nem emlékszem pontosan, miket kért a Steam Help, de elküldtem a barátlistán keresztül terjedő/terjesztett felhívást és jeleztem, hogy saját hülye húzás okán, ellopták a fiókomat. Talán az e-mailcímet és a legutolsó jelszót, 1-2 fiókon lévő játékot kértek... Majd, rövidesen vissza is kaptam.
    A fő fiókomon, már régóta ott a Steam Guard. Amennyi macerát okoz, annyit bőven megér. Pláne, hogy a SteamDB.info szerint, már kb. €4000 a fiókom értéke. :Đ
  • RoboKutya78
    #34539
    Remélem Crasher99 annyira profin tolja az internetet maga mögött hogy mindenben profi remélem ha valami furcsaság éri a fiókját jön majd ide ő is kuncsorogni ötletekért információkért.

    Köszi a segítségeteket
    A háttérben történt levelezésekről nem tudok mit is kapott az ismerős, de annyi kiderült hogy DC-s megkeresés áldozata lett mint mi pár hónappal ezelött valami hasonlóba tapicskolt bele és persze megilyedt és első körben nem a "barátját" kérdezte meg hanem az ismerősét hogy járt e így és tudok e segíteni neki.Ha jól kaptam az infót tölle mindenhol kétlépcsőse van és telós bejelentkezése is van.
    A lényeg volt olyan nagyfiú és sikeresen megkereste a supportot és lecsekkolta neki a dolgokat visszakapta a bejelentkezési lehetőségét.
    Én javasoltam neki azonnal hogy léptesse ki a fiókját minden lehetséges belépés miatt a beálításokban lévő link segítségével és változtasson jelszavat.
  • MerlinW
    #34538
    34 hozzászólásod van a fórumon és mind kivétel nélkül negatív, személyeskedő, tudálékos, lekezelő, vagy trash komment. Rövid életed lesz itt, ha így folytatod. Ez nem reddit.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.05.04. 11:46:30
  • RJoco
    #34537
    Lehet, hogy az ismerősödnél a google keresőt is feltörték?
    Elkezdtem beírni, hogy "feltörték a st" és már ki is egészítette "eam accountom" szöveggel.
    Az első nem videós találat mindjárt a steam oldalára visz. És itt el is kezdheti a visszaszerzést.

    Mivel nekem nem törték fel és a jelszóra is emlékszem, így nem megyek végig a procedúrán.
    Azt viszont felettébb érdekes dolognak tartom, hogy a jelszó változásáról nem kapott levelet az ismerősöd.
    Jobb oldalak küldenek legalább egy levelet, aminek az alján ott van, hogy mi a teendő, ha nem te voltál.
    Sőt, 2013-tól már van lehetőség (vagy kényszer) a két lépcsős azonosításra. Legalábbis nekem akkor van az első e-mail-em a megerősítő kóddal, mert új készülékről léptem be.
    De azt is megfigyeltem, ha a steam nem tud automatikusan bejelentkezni a windows indulása után (mert nincs net akkor) és utána rányomok a bejelentkezésre, szintén azonosítást kér. Nem elég a felhasználónév/jelszó páros.

    Sok sikert az ismerősödnek a visszaszerzéshez!
    Majd írd meg azért a fejleményeket. Meg, ha van még egyéb részlet az eltulajdonítással kapcsolatban, az is érdekel.
  • PiszkosFred
    #34536
    Ellentetben a kollega rendkivul ostoba ezelotti javaslataval, mindenkeppen erdemes hasznalni a tobblepcsos azonositast mind a steam fiokon (lehetoleg applikacioval es/vagy telefonos sms-sel) es a steam fiokhoz tartozo email cimen is. Email cim esetben, ha nincs 2FA/MFA a szolgaltatonal, akkor erdemes olyan magan emailt (szolgaltatot) hasznalni, amely szolgaltatonak van 2FA/MFA rendszere es ha lehet valasztani, akkor nincs kozismert, mindenki szamara elerheto publikus webes login felulete.

    Emellett jol tud jonni egy-egy elrakott/elmentett/archivalt tranzakcios bizonylat, amellyel tudod igazolni, hogy ezen a napon, ekkor vetted/aktivaltad ezt a jatekot (vagy annak kulcsat), amelyet te vettel, ezekkel az adatokkal, ennyiert, innen, stb. Akar fizikai peldany kulcsarol van szo, akar digitalis kulcsrol, van nyoma ezeknek mindig - ha nem steames vasarlas volt, hanem kulso oldalrol vettel kulcsot, akkor ird melle magadnak fel valahova, hogy mikor aktivaltad azt a steamen (utolag is meg tudod nezni az opciok kozott, onnan is ki tudod gyujteni, de ha feltorik az accodat es ahhoz nem fersz majd hozza, akkor legalabb lesz mihez nyulnod).

    Es persze ne add meg sehol, ne lepj be steames autentikacioval semmilyen mas weboldalon, amelyrol nem tudod mi az (nyeremenyjatekok, stb.) es nem vagy benne biztos, hogy biztonsagos, de ezek egyertelmu dolgok.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.04. 09:57:24