34735
  • Kissssss0 #34615
    "Oroszok hozzáfértek a fő STEAM fiókom e-mailjéhez"

    üdv a klubban.

    " ha jelszót változtatok arra az emailre küldi a dolgokat, amit elloptak?"

    röviden igen, steam jelszó váltásnak a visszaigazolása arra az emailra megy ami hozzá van kötve a steam fiókodhoz, magyarul a tolvaj látni fogja az automatikus visszaigazoló steam levelet az email fiókban amikor te jelszót cserélnél... de többet nem tud vele mit kezdeni, még ha tudja is a steam fiókodnak a jelszavát valahogy, a kétlépcsős mobilos azonosítás akkor is megakadályozná mivel ugye más országból/kontinensről akarnak bejelentkezni a fiókra.

    kérdés az hogy mobilos e a kétlépcsős azonosítás? mert ha csak emailes akkor maradj bejelentkezve és lépj kapcsolatba steam supportal.

    azt hogy az emailt hogyan tudnád visszaszerezni, passz, e téren még nem volt tapasztalatom... szerencsére.
    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2022.08.28. 22:03:35
  • IMYke2.0.0.0
    #34614
    Gyerekek!

    2 lépcsős azonosításom van

    Oroszok hozzáfértek a fő STEAM fiókom e-mailjéhez, de még be tudtam lépni (STEAM kliensbe) - ha jelszót változtatok arra az emailre küldi a dolgokat, amit elloptak?
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2022.08.28. 19:24:09
  • 3Error #34613
    Azért magyarok is használják.
  • PiszkosFred
    #34612
    Az itteni valaszokbol is ez jon le, hogy tenyleg nem sokan hasznaljak, ennek ellenere a Steam valamiert tolja bele az anyagot, vagyis valakik valahol csak hasznaljak, vagy van piaca. Nem a magyar kozosseg tartja fenn ezt a valamit, az biztos :)
  • Kancsalborz
    #34611
    Én meg még életemben nem használtam, de elhiszem ha mondod, nem bántásból írtam. ;)

    Csak tényleg sosem hallottam meg senkitől hogy érdekelte volna a steam ezen része.
  • RatBaG #34610
    Félreértetted, ezt próbálja mindenki elmagyarázni.
  • Papa01 #34609
    Szerintem inkább volt degradáló, de mindegy is, a lényeg, hogy megkaptam a választ a kérdésemre, amit még egyszer köszönök! :)
  • PiszkosFred
    #34608
    Ketsegtelen, hogy engem is hidegen hagy a dolog es szerintem evek ota nem nyultam a szerkesztes gombhoz...

    ...de a Steam maskent lat(hat)ja, mert rengeteg energiat feccolnek az ujabb hatterekbe, izgo-mozgo baromsagokba, szezonalis kituzokbe, avatarokba, stb. vagyis csak van akkora celkozonsege ennek, hogy foglalkozzanak vele. Lasd a Pontbolt ficsort, amelyet par eve hoztak letre es azota is folyamatosan toltik felfele, kvazi minden jatekmegjeleneshez kapcsolodik valami vasarolhato lom.
  • Kancsalborz
    #34607
    Nem akarom ezt fokozni, de én még rajtad kívül nem találkoztam senkivel, akit érdekekt volna a másik steam profilja, meg ezek "szerkesztgetése"...XD

    Biztos van ilyen is, mert a funkció ott van, de nem is tudom ezt nelyik fórumon erdemes megkérdezned...XD
  • PiszkosFred
    #34606
    > Játékot is kb ötöt, azt sem tudom miért.

    Lehet vmelyik steam salehez kapcsolódó kártyás feladatban :)
  • MerlinW
    #34605
    Joco azt próbálta - erős szubjektív körítéssel - megfogalmazni, hogy attól, hogy téged érdeke a profil téma, a többséget nem. És ha mások nem, vagy kevésbé foglalkoznak vele, nem fognak értékelni, meg egyéb steam social funkciókkal pepecselni. Én sem értékeltem semmit és senkit az elmúlt 12 évben. Játékot is kb ötöt, azt sem tudom miért.
  • RJoco
    #34604
    Látom megragadtad a lényeget.
    Arra próbáltam rávilágítani, hogy miért nem "tetszett" senkinek a profilod.
    De ahogy érzed.
  • Papa01 #34603
    Ez egy roppant hasznos HSZ volt, látom sikerült megragadnod a lényeget.
    Az hogy Téged nem érdekel a Steam profilod, az a Te dolgod. Az, hogy engem meg érdekel a sajátom, az meg az enyém.
    Egyébként meg nem hiszem, hogy azzal is képben lennél, hogy mivel mennyit játszom. De ez sem a Te dolgod.
  • RJoco
    #34602
    Vannak akiket biztos, hogy nagyon izgat a dolog és az is biztos, hogy engem nem.
    Én nem profilokat nézegetni tartom a steam-et. A saját profilommal sem foglalkozom.
    Ez egy muszáj alkalmazás, ha játszani szeretnék azokkal a játékokkal, amelyekkel játszom.
    Teljesen jól meglennék nélküle is.
    Lehet, hogy az ismerőseid sem profilokat nézegetni tartják a programot.
  • Papa01 #34601
    Köszi a felvilágosítást, így már világos! :) Eddig akkor rajtam kívül senkinek sem tetszett a profilom... :D
  • MerlinW
    #34600
    Automatikusan ott jelennek, ha valaki a profilodat díjazza. A kommentek, guide-ok,stb díjjai meg a vitrinbe kerülnek. Két külön dolog.
  • Papa01 #34599
    Sziasztok!

    Azt tudja valaki, hogyan lehet kitenni a jobb oldali menüsávba a Díj-vitrint? A kitűzők alatt szoktam látni másoknál.
    Voltaképpen, oldalt a Profildíjakra gondoltam. Vitrinként (középső rész, ott Díj-vitrin néven jelenik meg), be tudom kapcsolni, de itt jobb oldalt nem tudom hogyan lehet megjeleníteni. Például.


    Köszi a válaszokat! :)
  • MerlinW
    #34598
    Droidnál nem tudom, iPhone esetében nem kell csinálni semmit, csak bejelentkezni az appba az új telefonon.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.07.19. 23:11:02
  • RJoco
    #34597
    Épp most voltam kénytelen telefont cserélni, mert a réginek a kijelző alsó negyedén nem működik az érintőfelület. Szerencsére egérrel használható.
    Az új telóra áttoltam az app-okat. SIM kártyát is átraktam a régiből.
    Annyira gyorsan ment a dolog, hogy így leírni is nehéz most.
    Ha jól emlékszem, akkor küldött egy kódot SMS-ben, amit be kellett írnom bejelentkezést követően. Több dolgot is aktiválni kellett, így kicsit összemosódnak a dolgok.
    Az biztos, hogy kérte a Steam Guard kódot. Ez ugye minden bejelentkezés után kell, kivétel az automatikus bejelentkezést. Vagyis kellett a régi telón az app, internet hozzáféréssel.
    Meg is kapta az új a kódot, működött.
    A menü rész SteamGuard részén az új telón nem lehetett aktiválni a Guard-ot, mert a régin még élt. Így ott deaktiváltam. Újra menü és Guard, majd aktiválás. Kaptam új helyreállító kódot is.

    Lehet, hogy a google küldte az sms-t, nem a steam. Sőt, biztos,. De ott csak ennyi volt. Meg jött pár levél, hogy bejelentkezés történt.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.07.18. 21:21:30
  • PetruZ
    #34596
    Igen, nagyjából így, annyi különbséggel, hogy ha mindkét teló meg van még, akkor a hitelesítés egyszerűbben áthelyezhető. Steam Help
  • xido
    #34595
    Srácok...ha telefonon fent van az app és a kétlépcsős is be van állítva...ha telefont cserélnék előtte deaktiválni célszerű a kétlépcsőst és lecsatlakoztatni a tel.számról..és aztán az új telóra csak simán letöltöm újra és aktiválom?

    Ugyanez a kérdés egy füst alatt azon oldalakra is,amik a google hitelesítőt használják..előbb mindenhol deaktiváljam a kétlépcsőst,töröljem őket a hitelesítőből,majd új telóra újra qr fotózzam be őket?
    Utoljára szerkesztette: xido, 2022.07.18. 14:16:37
  • Scooter
    #34594
    A keresővel sajnos nem működik, ha meg is találod. Clorthax oldalán kell a legalján a nyom keresésére kattintani, és amikor behozza az akciókat, a legkelendőbbeknél kell lapozni, hogy "több mutatása", és 1x csak lesz ott majd az ár helyett egy TH.4X-es találat, és akkor fogadja el, ha rákattintasz a játékra.
  • PiszkosFred
    #34593
    Hja ok, ez megvolt ott, azt hittem valami mast (esetleg eladhatot) neztem el. Koszonom.
  • Kissssss0 #34592
    ad még egy bónusz kacatot amolyan búcsúzás képen miután végeztél mind a 10 nyavalyával, csak le kell görgetni "free fun here" ablak legaljára ahol a rejtvényeket adta.

    ezt fogja majd ki írni.

    "Csinos, mi? Így egy különleges Steam profillal emlékezhetsz az együtt töltött időnkre. Mindenesetre remek munkát végeztünk! Neked van egy rakat digitális kacatod, én híres vagyok, a jövő pedig... hát az eléggé tönkre lett vágva. A jövő nem tönkretétele célzásokkal nem egzakt tudomány. Nem tudom, melyik rejtvény volt a fordulópont. Talán a szellentős. Na mindegy, az én időgépemmel és a te matricagyűjteményeddel biztos vagyok benne, hogy jövőre rendbe tudjuk hozni."
  • PiszkosFred
    #34591
    Hat nekem csak aktivalta a profilomon az uj avatart, hatteret, anyamkinjat, alig tudtam az elozot visszaallitani. Azon felul is van meg valami?
  • Kissssss0 #34590
    8. a tizedik "rejtvény" után még utoljára meglehet látogatni az "ingyenes móka" oldalt és a legalján bezsebelni az utolsó jutalmat.

  • Flamer
    #34589
    ah nice. thx boys :)
  • Piko888
    #34588
    Egy "kis" segítség
  • PiszkosFred
    #34587
    1. steam fooldal
    2. ingyenes moka erre - kattints
    3. ott latod, hogy hol tartasz a 10 nyombol, kattints az aljan a "kovetkezo nyom"-ra majd kapsz egy ajanlatokkal teli oldalt/listat
    4. ott nezz szet, lapozd jobbra-balra az egyes kategoriakat addig, amig a kamu jatekot meg nem talalod
    5. ha megvan - a Kiss altal elobb leirt kamu arcedula is segithet - akkor kattins a jatekra es kesz is egy nyom
    6. goto 2.
    7. Ha megvan a 10, kapsz egy rakas steames lomot, amibol szerintem semmit sem fogsz hasznalni, de legalabb ez is le lett tudva.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.24. 17:04:25
  • Flamer
    #34586
    nem vagom. hol es merre? :o
    beirtam pl store keresobe amit irtal "Hold In Your Farts" <- pl. kiviszi a game oldalara, de nem tortenik semmi. semmi progress vagy vmi. :o
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2022.06.24. 16:50:26
  • MerlinW
    #34585
    401Ft az euró. Nem létezik jó szél :)
  • Kissssss0 #34584
    fake játékokat kell keresni.

    Guitar Billionaire
    Custard Castle Small Claims Court
    Bass Ain't Bitin' 2022 - click casual tab at top
    Dead Seagull Zoo Magnate
    Actually... Frankenstein's Monster Edition
    It's Probably Fine
    Help The King Get To The Toilet
    The Consecration Of Esthme
    Pro Poker Amateur
    Hold In Your Farts

    de egyszerűbb és gyorsabb ha csak az árakat nézed, ha az ár helyett ezt látod " TH.4X" akkor találtál egyet.
  • IMYke2.0.0.0
    #34583
    Kár, hogy közben csak maguk a jó ajánlatok maradnak el...

    //Igen, tudom, hogy nem a Valve lövi be a játékok árait. Épp ezért is csalódás ezeknek a 'széleknek' a sora, már évek óta.
  • PetruZ
    #34582
    Sztím szél, számör szél...

    Most valami nyomozós, játékkeresős minigame van.
  • 3Error #34581
    Nem rossz ötlet, csak akinek szutyok nete van annak kellemetlen. Bár szerencsére volt elég apró "játék".
  • PetruZ
    #34580
    Elindult az idei Next Fest. Most egy kitűzőt is lehet szerezni és fejleszteni demók kipróbálásával (már ha erre mozdul rá valaki, egyébként nem hülye ötlet).
  • IMYke2.0.0.0
    #34579
    Sosem késő :)
  • Anonymusxx
    #34578
    Jókor tudom meg, kb 20 év steam használat után... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #34577
    Saját tapasztalat: az évek során mindkettőre volt példa.

    Azaz, volt olyan cím, amit nem volt hajlandó másképp a fiókhoz adni, csak telepítéssel (ill. annak megszakításával).
    Illetve (ebből van több) az is jellemző, hogy szimplán a zöld gombra klikkelve fiókra kerül, kötelező letöltés (imitálás) nélkül.
  • Anonymusxx
    #34576
    Meg, de nem úgy volt eddig, hogy elég simán a letöltésre kattintani, hogy hozzáadódjon az acchoz?