34735
  • Carmang
    #33810
    Mások hogy csinálják? Vagy kérdezd meg a fejlesztőket hogyan kell viselkedni ilyen esetben.
  • PiszkosFred
    #33809
    Huh, ma reggel nekem atvaltott a Steam a "konyvtar" nezetre es hat lesz mit megszokni :)
  • wollnerd #33808
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Egy zárt bétában veszek részt éppen.
    Ugyebár szeretném bug-okat a megadott zárt csoportban közzétenni, altémánként, ezt értem. De azt nem hogy szúrhatok be képet (képernyőmentés a Steam képernyőelkapó funkciójával) a bugról a steam fórumba? Linkként vagy képelőnézet alapján. Mivel NDA-nak megfelelően nem tölthetek fel public-ra képet. Azt nem tudom hogy ha rejtettként töltöm fel a felhőbe, akkor azt linkként sem láthatja senki, még a zárt csopiból sem?
    Mi a legegyszerűbb járható út? (Próbáltam a google-t, nem volt valami jó barát)

    Köszi!
  • RelakS
    #33807
    Valami program van a sale keretében? Van szép forgatható házikó, de ennyit látok.
  • Scooter
    #33806
    Mégiscsak tegnap indult. Tegnap nem volt a főoldalon semmi Halloween sale kép. Most már van.
  • NEOreg3
    #33805
    nincs semmi
  • Papa01 #33804
    Sziasztok!

    Kártya, illetve kitűző van a Halloween Sale-en?
    Köszi a válaszokat! :)

  • xido
    #33803
    sima hétfőhöz képest amúgy rengeteg akciót kaptam be a bő lére eresztett listámban...
  • Scooter
    #33802
    Hopp, mégse ma indult. Soha hétfői akciók. Akkor mégiscsak jó a whenisthenextsteamsale.com!
    Viszont a Destiny 2: Forsaken egész tűrhető akciósan. Vártam, hogy hátha kap -50%-ot, de csak -40%-ot kapott. Még így is erősen megfontolandó. Nem nagyon hiszem, hogy egyhamar ettől nagyobb akciót kapna.
  • PetruZ
    #33801
    A Steam úgy beállt, hogy már az outage.report oldala is lehalt. :D Nem igazán értem, csak egy sz*ros Halloween Sale, azért ilyeneket bőven ki szokott bírni.
  • akyyy
    #33800
    benéztem hogy mi van a steammel, ki van lépve, aztán ránéztem a dátumra.. :D
  • PiszkosFred
    #33799
    Oraatallitas miatt 18:00 utan mar aktiv volt, horror jatekokat listazott mindenfele kategoriaban, es ennyi. 3 napig tart ha jol emlekszem, es jatekot nem lattam, csak a discovery queue uj feluletet neztem meg. Aztan behalt az egesz :)
  • Scooter
    #33798
    Akkor a whenisthenextsteamsale.com is elmehet a picsába. Ott még mindig visszaszámol, hogy holnap este 7-kor indul.
  • PiszkosFred
    #33797
    Igen, el. Jatek nincs ezuttal.
  • Scooter
    #33796
    Szerintem ma indult. Eddig a Destiny 2-ben voltam, de nem jön be a store főoldala. Tuti, hogy elindult.
  • 3Error #33795
    Én megtippelem, hogy lesz!
  • Scooter
    #33794
    Én mára tippelek, mert hétfőn szoktak akciók indulni. Bár ezt se lehet megmondani, mert steam-en minden nap szokott lenni valami.
  • Dzsini
    #33793
    Mivel nincs hivatalos bejelentés, minden oldal csak tippelget - az elmúlt évek szokásai alapján elsősorban.
  • Scooter
    #33792
    Akkor végülis mikor indul a Halloween Sale? A hírek szerint ma október 28-án este 19:00-kor. Viszont a whenisthenextsteamsale.com alapján holnap. Fene se érti.
  • legjoe
    #33791
    Kettőt elvittem, köszönöm!
  • Anonymusxx
    #33790
    Találtam egy pár aktiválatlan játékot a humbe bundle fiókomban, hátha kell valakinek:

    Burly Men at Sea: GWVAC-446TP-BNCP2
    Crusader Kings II JVTL5-R7TV3-V65H5
    Tempest: Pirate Action RPG HHG6D-NVLFT-LH9GT
  • 3Error #33789
    Majd később
  • Ryder62
    #33788
    Nekem tetszik az új kinézet, hasznos funkciók is belekerültek. Pl egy kategóriát be lehet állítani, hogy méret szerint rendezze a játékokat, és ki is írja, hogy melyik játék hány GB-ot foglal.

    Engem csak az frissitések sor zavar a könyvtár főoldalán, amit nem lehet eltűntetni. Nem érdekel, hogy a több tucat játékból ami nincs is fönt, melyikhez jött frissítés.

    Bár nem értem miért kelett erre 3/4 évet várni? És ez még csak béta. Kb olyan érzésem van mintha a többiektől lopott volna egy kicsit a Steam. Ez a borító nézet meg gyorsindítás nagyon hasonlít az Originre meg az Uplayre.
  • PetruZ
    #33787
    Erről van szó. El kell olvasni és átgondolni, miről van szó.
  • MerlinW
    #33786
    Hülyeségnek tartom az egész csereberét, főleg a mai bundle világban. Mindenki meg tud venni mindent ha máskor nem később.
  • Xsillione #33785
    Egy francia ítélet (és esetleg annak tisztázására hozott törvény) könnyen lehet EU-s rendelet alapja, ami aztán hamar átvételre kerülhet sokfelé, már az első pontban érvényes mondjuk ránk is,azaz közvetlen érintet leszel, és utána a következmények kihatnak azokra is, ahol még nincs is érvényben a vége az egésznek.

    Egyébként elég nagy duranás lesz, ha végleg marad a koncepció, hogy a digitális termékekekt is lehet majd árulni, ami nemcsak a játékokra hathat ki, hanem minden másra (zenék, filmek, stb.), az elején persze jó lesz, hogy a már nem szimpi játékos és egyebeket eladhatjuk, ám ha ez tömegessé válik, akkor bizony a fejlesztők lépnek, és viharos gyorsasággal minden online előfizetéshez kötötté válhat, ami nem biztos, hogy olyan élvezetes lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #33784
    Bétában részvétel kell hozzá...
  • RelakS
    #33783
    nálam sincs semmi látnivaló
  • lalakov
    #33782
    Nálam nem változott a kinézet.
  • MerlinW
    #33781
    Semmi témázgatás az új könyvtárdesign-ról? Én szeretem:)

  • Dzsini
    #33780
    Egy (több) hasonló per eredménye lett az az általános EU-s irányadás, hogy létezik a jogszerűen megszerzett szoftver licenc (pl. Windows) továbbértékesítésének lehetősége, a gyártó ennek nem állíthat korlátot, ha bizonyított, hogy a szoftver az előző felhasználási helyéről teljes mértékben el lett távolítva.

    Egy (jellemző) UsedSoft nevű svájci cégnek ugrott neki különféle alkalmakkor a Microsoft, az Oracle, az Adobe és az SAP, és a perek az Európai Bíróságig értek. Ennek a persorozatnak lett eredménye az a döntés és irányelv az Európai Bíróságtól, ami szerint az Európai Gazdasági Közösségen belül hiába köti ki a végfelhasználói szerződés, hogy a szoftvert csak licenceli a vásárló, és tiltja meg a továbbértékesítést, az az EU-s jogrend alapján engedélyezett és kész.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.09.20. 17:53:45
  • IMYke2.0.0.0
    #33779
  • PiszkosFred
    #33778
    Hullamokrol beszelt, ahhoz pedig mindig kell egy elso kavics :)
  • CrashBoostZoom
    #33777
    Hülyeségeket ne beszéljünk már, oké? Az, hogy egy francia bíróság mit határoz a saját törvényeiken belül annak csak ott lesz hatása, máshol nem.
  • PetruZ
    #33776
    Egy francia bíróság szerint a Steam felhasználóknak joguk van továbbértékesíteni a megunt játékaikat. Egyelőre fellebbezés alatt van az ügy, de ha ez így marad, az egész EU-ra érvényes lesz és nagyon nagy hullámokat fog vetni (és nem biztos, hogy mindet a jó irányba).
  • Anonymusxx
    #33775
    Valakit érdekelne egy Pacify és egy Butcher a bundleból? Csere is ok
  • PiszkosFred
    #33774
    Eloszor "legyintettem" magamban, hogy hat ez is volt mar vagy otszor. Aztan kiderult, hogy nem, az egy masik dirt volt :) A jovo heti monthly valtasig ra sem neztem volna a HBra, szoval en is koszonom.
  • IMYke2.0.0.0
    #33773
    Köszi!
    Akkor már ezt sem kell megvenni :)
  • RatBaG #33772
    https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally
  • Flamer
    #33771
    nos nalam mar cseszodott oda telefon.. kod jo otlet, meg telo csere elott mikor megvan az uj is, szeddle a regirol az authenticator majd az ujra tedd fel.
    ezzel megkimeled magad egy plusz kortol.
    amugy ha jol emelkszem mindekeppen lesz egy 15nap trial a tradeknel ismet.. :\
    azt en nem tudtam elkerulni cserekor.