998
  • Braveheart
    #312
    Nektek melyik faj tetszik jobban? Ja és sikerült már vkinek multizni a crackes verzióval?
  • Cat #311
    a főlapon cikk, miután már töröltem... :)
  • ollie
    #310
    asszem most is annyi
  • gonosz
    #308
    sima homeworld letoltheto valahonnan nem tudjatok?
  • ollie
    #306
    biztos beragadt a capslock
  • Cat #304
    nagybetus "véleményt" el se olvasok...
  • Cat #302
    ha már ott problémád van, hagyd abba MOST

    a forumot csak most olvastam végig - megnyugtat a tudat, hogy mindenki szop vele
    cheattal nem fogok játszani, akkor már hülyeség az egész
    inkább megvárom etherlords 2t, és DEL :p
  • Braveheart
    #301
    amúgy tetszik a game
  • ollie
    #300
    csak csalás nélkül érdemes....
  • Braveheart
    #299
    A single sztem is túl nehéz, patch várható...
    én mennék multizni, csak mindig kifagy ez a fos
  • Cat #298
    sikeresen felbasztam az agyam a játékon
    ISZONYATOSAN NEHÉZ
  • Lacc
    #297
    Na gyertek, multiba jó kis game ez! Singleben én már a 2. missionnél abbahagytam :DD
  • geenq
    #296
    hehe! mondtam én, hogy csalás nélkül nem érdemes játszani...
    nézz el ide:http://www.actiontrip.com/cheats/homeworld2
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #295
    Ilyen 1 szar köcsög katasztrófa játékot!!Grrrr!Élvezetes lenen meg minden de ez a játék menet!Pfff faszom ki van ha fél percig tökölök már bukom a missiont!Kicsit erőss!CSalódtam benne ,azt hittem jót fogok játszani de így max multiban singli-t elefelejtem level 4nél.
  • Braveheart
    #294
    De most komolyan mi lehet a baja?
  • ollie
    #293
    Biztos azé me lassú az ADSL
  • Braveheart
    #292
    Amd Athlon XP 2000+
    512 mb 400mhz sdram
    Gef3Ti 128 mb
    ADSL 512 MB/sec
    Win XP
    legújabb driverek
    és fagy
  • ollie
    #291
    ésneked?
  • ollie
    #290
    milyen konfig?
  • Braveheart
    #289
    csak éppen a 2 nem akar menni :))
    állandóan lefagy
  • Hmuda
    #288
    Nekem is ment mind a C, mind a H1 winxp-n hardweres modban.
  • Braveheart
    #287
    nekem ment a h:c winxp-n
  • ollie
    #286
    Hát bárki bármit is mond, de a gáma sokkal szebb lett az elsőhöz képest. Tegnap felinstalláltam az egyet egy kis nostztalgia gyanánt, és össze nem lehet hasonlítani a grafixot a kettőével. Maj hozok shotokat is összehasonlításképpen.

    Ja, valakinek sikerült elindítania a Catalysmot XP alatt nem csak szoftveres módban?
  • Tarhonya
    #285
    Abban a misszióban ahol a vaygr-ok kontroll bázisát kell elpuszítani hogyan érdemes nyomni? Ha leállok azoknál az aszteroidáknál elfenekel a gép.
  • geenq
    #284
    jah, a 4. pálya engem is szivatott nem keveset!
    azóta átírtam a *.lua file-ban az RU-k értékét 1600000-re, és tököljön a halál a sok béna resource collectorral!!!
    szvsz is elb@szták 1 kicsit az elsőhöz képest, de így már élvezhetőbb, a vérnyomásom is alacsonyabb, mióta csalok
  • [NST]Cifu
    #283
    Próbáltam a minelaying corvette-t, de nekem nem jön be. Túl sokat kell pepecselni vele, és ebben a jtáékban sajnos idő, az nincs...
  • Zombye
    #282
    Még valami!

    Rendszeresen csinál nekem olyat a gém, hogy elindítás után fekete képernyő, homokóra középen oszt kísz. Se té se tova.

    Van amikor háromszor is újra kell indítani a masinát, hogy végre elinduljon, de ha egyszer is kilépek vissza már nem tudok lépni, ismét marad a restart.

    A játék közben nem fagy, és nem is szaggat (1800+XP,512MB RAM RADEON 9000 PRO 64MB)
  • Zombye
    #281
    Hali mindenkinek!

    Én most a 4. pályán szívok, vagy ötödszörre kezdek neki.

    Most fogom kipróbálni a Marine Fregattokat, hátha el lehet fogni pár HeavyMissle Fregattot, vagy egyéb nagy hajót, mert nagyon jönnek a mocskok.

    A Pulsar Gun Corvett-ek nagyon jók a vadászok ellen, a rakétás fregattokra már kevésbé. De eleinte úgy is vadászok jönnek, arra még jók.

    Apropó! Aknarakó korvettet próbált már valaki? Használhatók valamire? Mármint hatékonyak az aknák?

    A platformokat se próbáltam még ki, de úgy hallottam, azok is hatékony cuccosok.

    Szóval a játék szerintem is nehéz, de ez nem is olyan nagy baj. Bár már kezd őszülni a hajzatom.

    Még arra gondoltam, hogy az ellenfél ResourceCollectorait kéne likvidálni, akkor tán kevesebb píze lenne az ellenfélnek hajókat gyártani.

    Egyelőre ennyit.
  • Lacc
    #280
    Mármint a multi vagy a game?
  • Braveheart
    #279
    lenne, ha nem fagyna véletlenszerűen
  • Lacc
    #278
    Nincs kedve valakinek egy HW2 multi meccshez?
  • ollie
    #277
    Nézd meg a HW:Cataclysm-ot is, az már jóval szebb. De a grafika azért szetrintem is javult valamennyit.
  • Augustus Gigo
    #276
    vagyis védeni nem építeni
  • Augustus Gigo
    #275
    3mdik pályára tud vkli megodlást? amikor egy hajóüzemet kell építenI
  • Teperinke
    #274
    Lejött. Játszom vele.
    A hangulatról és a sztoriról még nem nyilatkoznék, ahhoz keveset játszottam vele.
    De.
    Ki mondta, hogy alig fejlődött a grafika és az irányítás?
    csak annyit mondok, hogy az idő megszépíti az emlékeket.

    ui.:
    2000ben még 800x600ban játszottunk?
    Nem látni a betűket.
  • ollie
    #273
    Részvétem. Én az egyet nem tudtam abbahagyni, éjjel-nappal azt nyomtam (bár ugyan ez igaz a HW:Cataclysm-ra is). És abban a szerencsés helyzetben is vagyok, hogy mindkettő megvan nekem eredetiben.
  • Teperinke
    #272
    bittorrenttel szedem, és 96,7%-on áll már fél napja, nics egy nyomorult seeder..
  • [NST]Cifu
    #271
    Inkább a HW1-et nyomd végig újra :)
  • Teperinke
    #270
    Na jó, meggyőztetek, harmadszorra majd nem játszom végig...
  • Braveheart
    #269
    Nekem nagyon tetszik a game, de gyakran kifagy.