998
  • Braveheart
    #356
    Na kicsit feldobom a topicot :)
    Asszem érhető mi van a képen. Egyszerűen gyönyörűek a heavy cruiserek :)


  • sazsmadar
    #355
    Akkor küld el [email protected] ha nem boldogulsz vele!
  • ulrik
    #354
    384k
  • sazsmadar
    #353
    Hali!
    Én úgy emléxem rá, hogy én addig lőttem a bázis amíg piros nem lett, és utána kijött belőle Soban. Nézd már meg mekkora a mentett állásodnak a mérete, és ha nem oly nagy akkor elküdöd, és megnézem mi a helyzet.
  • ulrik
    #352
    Hello!

    Szóval először amikor már mindenki kihalt a környéken küldtem tengerészgyalogos fregattot az állomásra, azok bemennek majd jelentik az állomás harcképtelen, de semmi nem történik, aztán elkezdtem lőni, majd azt mondja míg soban a fedélzeten van nem pusztíthatom el az állomást jó leállok a lövéssel, megint küldök fregattot, de semmi nem történik, ha szétlövöm az állomást akkor meg mission failed:(
  • sazsmadar
    #351
    Ja most látom. :o) Ha jól emléxem rá akkor el kell kezdeni aprítani az állomást, és egy idő után ki menekül belőle az arc. Mintha én így oldottam volna meg.
  • sazsmadar
    #350
    Hali! Én már 1x végig nyomtam a játékot. Mi is ez a küldetés pontosan? Mit nem tudsz megoldani?
  • ulrik
    #349
    12-es pálya help vki soban mentése
  • ulrik
    #348
    csak annyit írnak, hogy támadjam meg az űrállomást majd mentsem ki soban kapitányt tengerészgyalogos fregatokkal, de max 1 fregattot enged, hogy landoljon, de az se csinál semmit jobban mondva nem hozza ki a kapitányt, mindenkit kinyírtam azt ezzel szívok
  • Braveheart
    #347
    Nemtom melyik pálya az de nézd meg az objectives-t, hogy nem írják-e le ott.
  • ulrik
    #346
    üdv vki tud segíteni, hogy van egyik pályán ki kell szabadítani soban kapitányt az űrállomásról odamegyek tengerészgyalogos fregattokkal átveszem az irányítást de a kapitányt nem hozzák el mért?:(
  • sazsmadar
    #345
    Jaja! Van magyar is. Először az angolra találtam rá, utána pedig a magyarra. És azzal kezdtem el nyomulni. Elég korrekt, de sajna arra a pach nem akar felmenni, és hát ugye a neten sem lehet, hozzá cracket találni. :o(
  • Wanax
    #344
    angol. miért van magyar is? :)
  • sazsmadar
    #343
    te melyikkel játszottál? az angol vagy a magyar verzióval?
  • Wanax
    #342
    jó, csak tölts le hozzá crackot is.
  • sazsmadar
    #341
    Ja és ez jó kobór verz.hoz is?
  • sazsmadar
    #340
    Én a 4.nél akadtam el, mikor a hiperűr gátlókat kellene levadászni az aszteroidáról. 3. pályát én is kb a 20.ra tudtam megcsinálni csak. De akkor már be vontam az anyahajót is a lövöldözésbe. De a4. pálya az már felidegelt teljesen. Akár hogy próbálkozom vele egyre több jön. No megnézem ezt a pach-et. Kösz
  • Wanax
    #339
    beletelt pár napba, pontosan nem tudom... szeggy le hozzá paccsot, mer abban már van egy kis könnyítés, mert helyenként túl nehézre sikeredett... bevallom, eccer nekemis csítelnem kellett, asszem a 3. pályánál, eccerűen 20x próbálkozásra se tuttam annyi hajót csinálni, hogy visszaverjem őket... (amikor én csináltam ezt a pályát akkor még nem volt patch)
  • sazsmadar
    #338
    Csak azért mert úgy kellett ez a topicot előásnom valahonnan.
    Én most kezdtem el vele nyomulni, de folyamatosan beletörik a bicskám. Eddig nem nagyon fogtak ki az ilyesmi stratégiai játékok rajtam, de ezzel eléggé meg szoktam szenvedni. :o(
    Te mennyi idő alatt nyomtad le?
  • Wanax
    #337
    Nem hiszem hogy olyan régi lenne hogy ne jáccana már vele senki... különben mondjuk énis csak addig nyomtam amig nem jáccottam végig...
  • sazsmadar
    #336
    Játszik még ezzel valaki?
  • MX Maximus
    #335
    Tomsolo? Foglalkozól logó készítéssel?

    Egyébként nagyon tetszik a gém! NO cakk. No fagyás.
    A konfigom: AMD Thorougbred 2.200, RADEON 9200 128mb, 512mb RAM
    Csak nehéz. Lassan haladok. Most tartok az 6 misönnél.
  • Instict
    #334
    kiadták magyarul?
  • Braveheart
    #333
    Na végre kijött egy patch, az 1.01 - majdnem 30 mb-s !!!
  • tomsolo
    #332
    "legyaktam 3nap alatt csaknem fog ki rajtam ezis"

    majd rájössz... :D
  • TommyGun
    #331
    Hát bassza meg énmeg lekaptam ezt a razoros vackot erre.......telepíten és az englisSpech.bignél vagy minél I/O hiba miatt nemtudja olvasni :-((((
    Namost lekapom megint hátha megsérült a töltés de csessze meg :-((
    Remélem a gáma jó lessz bár azt írjátok nehéz de a HW1-et is legyaktam 3nap alatt csaknem fog ki rajtam ezis :)ű
    Amúgy a HW1 szerintem üt mindent a red alertes vackokkal együtt mindent mert azok xarok és elcsépeltek :)
  • Lemming
    #330
    Passz... nem tudom... sztem ha IP alapján netes gamét indítasz, nem pedig gamepsyosat, mennie kell...
  • Braveheart
    #329
    hopp, a topic a 100. helyen van, ez nem szeressük...
    lehet vhogy ultizni? nekem mindig a cd-keyt kéri
  • Braveheart
    #328
    Az tény hogy a játék single pléayer része el lett b@szv@...
    ráadásul nálam 10percenként kifagy :(
    de amúgy jó game, jöhetne már egy 100 mb-s patch (critica lrebuild :) )
  • Lemming
    #327
    Izé... multigame? láttam korábban ment... van vmi gyülekező hely?
  • Lemming
    #326
    4. műsün... sikítófrász kerülget...

    Ok, megvédem a bányákat. Ok, szétkapok 2 carriert a kísérettel.
    Majd fetűnik két sereg mikor már 10 perce lövöm a szélsőbbik aszteroidát...
    Egyik hiperszpéjsz gatét befoglalom, de semmi bonusz, védhetem azt is...

    Ha nem baszogatom a kavicsokat, békénhagy?
  • Braveheart
    #322
    A resource collektorok tudnak javítani, ha kifejleszted... nektek nem szokott soha lefagyni?
  • Braveheart
    #320
    Újraraktam a kodekeket, a drivereket mega directx-et, de ugyanúgy lefagy 5percenként :( ...
  • Braveheart
    #319
    Vagy a játékot...
  • Teperinke
    #318
    Szerintem telepítsd újra a winXPt, sp1et, minden hibajavítást, dx9et, videokártyadrivert, stb... ha utána is fagy, cseréld ki a géped
  • Braveheart
    #317
    Detonator, a legújabb
  • ollie
    #316
    Catalyst 3.7 van fennt?
  • Braveheart
    #315
    Nekem rohadt sokszor kifagy a gaeűme, és már nagyon idegesít, mert 5 percenként kell menteni... 5let?
  • ollie
    #314
    Home World 2 experiences poor performance and possible system hangs with CATALYST 3.7. This issue will be resolved in an upcoming CATALSYT™ release.

    Ezt az új 3.8-as catalyst readme-jéből másoltam. Tehát ha valakinek sok problémája van a a HW2-vel, az a driver miatt van és majd ki lesz javítva.
  • ollie
    #313
    Hiigarian

    Amúgy rohadt jó ez a gáma!!! :)