998
  • KranaZoli #436
    No, ez új infó.
    Az anyahajót még nem prószáltam mozgatni.

    Adjam ki neki, hogy védje a kikötőt, vagy csak vigyem oda?

    Köszi a tippeket.

    Bele sem tok képzelni mik lesznek a 10 pálya múla :)

    De látom ezzel a gammával nem 2 hétig fogok játszani :D

    Ami persze jó!
  • Braveheart
    #435
    Igen ,az anyahajtó ugyanúgy lehet mozgatni, mint a többi hajót...
    A kapott "hadihajó" egy carrier, ami mindent tud csak harcolni nem.
    Én rögtön már az elején megtámadta ma bomberekkel az ellenséges carriereket.
    Gondolj bele, hogy a 10 pálya múlva mik lesznek :)
  • KranaZoli #434
    Mármint a Hiigari büszkesége hadihajót?

    Azt hogyan tudom mozdítani?

    (me nem tudtam, hogy azt lehet mozdítani is)

    Vagy a kapott hadihajónak mondjam, hogy védje a kikötőt?

    Ész nélkül nem tudom gyártani, csak akkor amikor már elkezdték likvidálni a flottám :)

    Ebben nem lehet v.hogy megcsinálni azt ami volt a HG-ben, hogy gyártás átirányítása egy adott pontra.

    Szal ha gyártom az újabb bombázókat, akkor azok gyártás utá rögtön dzsaljanak védeni a kikötőt vagy éppen támadni az egyik csatahajót?

    Ez a bombázókkal való gyártó egység szétlövés viszont jó 5letnek tűnik.

    Azé azt nem értem, hogy miért ticcsen könnyű, nehéz fokozat a gammában.

    Ha nem játszottam volna előtte IG2-vel és HG-val, plussz nem lenne hozzá magyarítás asszem már rég töröltem volna.

    Me azé a játék fejlesztők gondolhattak volna az újszülöttekre is
  • Glpetyus
    #433
    Pedig SOHA nem csalok,de ez...pfff...:(
  • Glpetyus
    #432
    Hát bevallom a 3. küldit csak csalással tudtam megcsinálni:((
    De ne félj késöbb lesz még rosszabb is...
    És igen:qrva nehéz:P
  • Braveheart
    #431
    Én úgy csinálta, hogy ész nélkül gyártottam az összes hajókkal az egységeket, majd szép sorjában kilőttem az ellenséges carriereket. Először pl. bomberekkel szétlövöm a gyártóegységeiket, onnantól gyerekjáték. Ja és vidd a csatahajót rögtön a pálya elején a shipyardhoz, mert a kisebb vadászokat ő is leszedni.
  • KranaZoli #430
    Ebben a gammában nem lehet nehézségi szintet állítani?

    3. küldiben vagyok.
    -------------------

    Kitelepítem a mobil finomítot, megvédem, legyőzöm a Vayg'r csatahajót.

    Megjavítom a kikötőt, és elpusztítom a szondákat.

    Utána kis nyugi következik, majd újabb támadások.

    Megtámadják a kikötőt, ami átad nekem egy újabb csatahajót, ami képes fregattokat gyártani.

    Először csak légvédelmi fregattokat, majd később tengerész fregattokat is.

    Na innentől mindig elvérzek a küldiben.

    Elfoglalják a kikötőt és megsemmisítik az átadott csatahajót is.

    Az új csatahajóval jó ha 2 db légvédelmi fregattott tok felhúzni, Hiigari büszkeségemmel meg újabb bombázókat má nem tok gyártani me full-on vagyok.

    Szal csak pulzár ágyúnaszádokat tudok, abból kb. 4-et mire elérkezik a következő ellenséges csapat, amik csak jönnek mint gomba.

    Aszongyák semmisítsem meg a csatahajókat.

    Elméletileg a tengerész gyalogos fregattok jók csatahajók ellen, meg a pulzár ágyúnaszádok is.

    1et sikerült kifüstölnöm, de sorra elbukok :(

    Közben már a küldetés elején gyártottam nyersanyag begyűjtőket is, hogy legyen lé.

    Milyen taktikát kellene választani, milyen hajókat gyártani, stb.

    IG2-t, HG-t végignyomtam (igaz könnyű fokozatban), de nekem ez a gamma egy pöttyet nehéznek tűnik.

    Én vagyok nagyon balfasz, vagy ez tényleg egy keményebb gamma?!

    Várom a 5leteket, javaslatokat, hogy hogyan is tudnám sikerre vinni a küldit!!!

    Köszi: KranaZoli!

  • KranaZoli #429
    Nekem engine.dll crack-es + serial-os változatom van.
    A magyarosítások portálról töltöttem le a magyarítást és tökkéletesen magyar lett minden felirat.
  • Glpetyus
    #428
    Mármint gyárilag magyar...
  • Glpetyus
    #427
    Hmmm...
    Nekem egy P4 2.4,1 giga ram,9600,stb mellett maxon "sirályul" futott...
    Egészen kb. a 8. pályáig amikor(vmi.bug miatt gondolom)kb 5 mp-ként ugrott 1-et a kép...lol

    Szenvedtem még egy darabig,de aztán letöröltem a faszba pedig nagyon jó a gém...:(

    Ja nekem magyar szinkronos verzió van...
  • Kandurex
    #426
  • Kandurex
    #425
    help! :(
  • Kandurex
    #424
    Hmm,....lehúztam a játékot, de rögtön adódott némi probléma. Egy: A játék (2500barton 9600PRO) szaggatt 1024...hát annyira azért nem überszép (tutorial kezdő küldetés). Másik: Lehúztam a magyarítást, de nem magyarítódott :). Annyit tettem, hogy felraktam előtte az 1.1 patchot.
  • Kandurex
    #423
    jobb félni, mint...
  • Braveheart
    #422
    látom Te is félsz az email kereső botoktól...
  • Kandurex
    #421
    Nekem is elküldenéd?

    A címem: kandurex95 kukac freemail pont hu
  • KranaZoli #420
    Még csak most kezdtem el játszani a gammával.

    Aminek örülök, hogy a letölthető magyarítás tökkéletesen és 100%-os!!!

    1.) Ebben a játékban nem lehet v.hogy megállítani az időt?
    (pl. kutatás alatt, vagy ha csak 1xerűen el szeretném olvasni az infókat - építés, kutatás, előzmények, ... -

    2.) Ill. nincsenek olyan kamera nézetek mint a HG-ban, hogy belső, demó, oldalazó, stb ...
  • Ivan Pjodr
    #419
    Akkor viszont lehet beszállnék hozzátok egyszer-kétszer, de inkább gépek ellen, mert más játékos ellen nem játszottam még, és niztos lenyomnátok :)
  • KranaZoli #418
    Mondjuk a IG-k és a Haegemonia is tök király lett volna néma változatban, csakhogy reális legyen ;)
  • KranaZoli #417
    Ill. gondolom hang is van az űrben, amit nem írtál.
    Mápedig azse nem lehetne :)
  • MX Maximus
    #416
    Nekem tettszett a történet meg minden.

    Igaz, eléggé nehéz volt. Sokszor anyáztam. De a végén már örültem annak hogy olyan nehéz volt. Több ideig tartott a gamez kampánya.

    Az tény, hogy az űrcsaták azok kurva profik. De azt furcsállom, hogy a szikrára hat valamilyen gravitáció , és a füst pedig fölfelé száll az űrben.

    De ezek eltörpülnek a gigantikus űrharcok közepette.

    ISTENKIRÁLY JÁTÉK!
  • Braveheart
    #415
    Tapasztalatból mondom, hogy működik ;)
    Igaz csak tcp/ip-n.
  • Ivan Pjodr
    #414
    Én mennék, de nagyon profi nem vagyok, és sajna kalózban van csak meg, aztán ki tudja működik-e...
  • KranaZoli #413
    Hi!

    Ti az angol, vagy a magyar nyelvű HomeWorld2-vel játszatok. Én pár nap múlva fogok hozzájutni az angol verzióhoz, de a magyarosítások portál-on találtam hozzá magyarítást.

    Ti használjátok ezt a magyarítást? (ha igen: milyen?)

    Ha v.ki a magyar nyelvű verzióval játszik és megvan neki és le tudja másolni amit el tudna postázni pénzért az légyszi írjon egy mail-t: [email protected] , vagy írjon egy privát üzit!

    Köszi: KranaZoli!
  • Braveheart
    #412
    Szoktatok multizni a játékkal? Én néha nyomom haverral, igen jól szórakozunk! :) (főleg ha mi kettev vagyunk 2 hard gép vagy 3 standard ellen)
  • Ivan Pjodr
    #411
    Jaja, aztán meg a hadvezér nagy elérzékenyülése miatt pusztul ki a bolygó :)
  • Braveheart
    #410
    Komolyan mondom, ez a leggyönyörűbb pálya :)
    Mikor kel fel a nap, meg sorra csapódnak be a rakéták (ha nem figyelsz) majdnem elérzékenyültem :)
  • Ivan Pjodr
    #409
    Ez tényleg nagyon jó kép, nem is tudtam hogy a rakétabecsapódás is látszik :)
  • Braveheart
    #408
    SPOILER

    Ez a kedvenc képem :) A Sajuuk látható eajta akció közben, a háttérben pedig épp becsapódik egy planetkiller rakéta. (hagytam hogy becsapódjon, mert amúgy elég könnyű kilőni őket)


  • sazsmadar
    #407
    Hali!
    Sajna nekem is az volt a gondom vele. Megpróbálok még azért valamit trükközni vele ma.
  • ulrik
    #406
    Üdv!

    Köszi a próbálkozást, nekem 1.0-verzió van meg, ez a Solon kiszabadítás kikészít, hiába kezdtem, újra semmi se javult, nem akar kijönni az űrállomásról, jól érzi ott magát:)
  • Glpetyus
    #405
  • sazsmadar
    #404
    Pachet szerintem itt az sg is találsz. Crackért pedig dobj egy mélt! [email protected]
  • Glpetyus
    #403

    Megnéztem enyém is 1.0-ás:((

    Ha valaki megmondaná,hogy hol találom a peccset+a krekket hozzá,az nagyon jó lenne...

    THX!!
  • sazsmadar
    #402
    Én a 3. nál tettem fel és utána már játszható volt. :o)
    reálissá tette az erőviszonyokat. Az után is volt egy pár húzós küldetés, volt, hogy egynémelyiket újra kellett kezdeni.
  • Wanax
    #401
    hmm, hát nemtom, én annál a 3. küldinél voltam ugy hogy abbahagyom de aztán, megcsináltam és utána már nem bajlódtam egy küldivel se, minden ment rendesen... lehet az besegített, hogy valahol felraktam a paccsot, csak aztnem melyik küldinél :)
  • Braveheart
    #400
    Nekem pl. az utolsó előtti volt az egyik legnehezebb, meg amikor támadják a hyperspace gatet...
  • [NST]Cifu
    #399
    Szvsz ebben a tekintetben sokkal jobb volt a HW1, kevésbé kellett "rusherkedni", itt ha nem vagy elég gyors, akkor kínszenvedés lesz a jussod. :)

    A 3. küldi amúgy még semmi, jönnek még olyan pályák, hogy csak ihaj! :)
  • Glpetyus
    #398
  • Glpetyus
    #397
    :DD