998
  • Wanax
    #396
    a 3. az húzós volt télleg... szoptam vele énis csöppet... én viszont azt csináltam, hogy megnéztem valamelyik filet, abba ott benne volt hogy mennyi suskát kapok a pálya elején, utána irtam egy nullát, azt valahogy ugy nagy nehezen 3.ra meg tuttad csinálni a pályát... ha a program készitői köcsögölnek, hát akkor énis
  • sazsmadar
    #395
    Szerintem nem csak neked. Én a 20. próbálkozásra is csak odáig jutottam, ahova a többi 19-cel. talán egy kicsit tovább húztam. De végén mindig szétkapták az arcomat.
  • Glpetyus
    #394
    Hát én se vagyok egy nagy csíter,de a 3.meg a 4. pálya nekem idegrohamot okozott....:PP

  • sazsmadar
    #393
    Ja értem! Jó szöveg
    Nem tudom miért szarozhat. Én ilyen trainer-eket soha nem használtam még. Azt se tudom mire való. :o)
  • Glpetyus
    #392
    szted nem a trainer miatt szaraxik??
  • Glpetyus
    #391
    biztonsági másolat
  • sazsmadar
    #390
    hivatalos verzió, vagy kobór? csak azért mert akkor neked is trükközni kell vele, ahogy leírtam.
  • Glpetyus
    #389
    hát az biza megeszi az 5600-t asszem...
  • Glpetyus
    #388
    igen
  • Glpetyus
    #387
    Magyar verzsőn(nem magyarított)
  • sazsmadar
    #386
    Igen, lehet, hogy ott a gond. Én nem vettem észre, hogy olyan jelentősen le csökkent volna a teljesítmény. Pedig nekem egy GF4 Ti4800-asom van.
  • Braveheart
    #385
    Nem én vettem ;)
    És ha veszünk egy 2800+ procit a 2000+ helyébe? Az dobna picit a teljesítményen, nem?
  • Wanax
    #384
    sztem a gond az fxben van... vettél volna inkább videokártyát azhelyett...
  • Braveheart
    #383
    Magadat faszozod le? :)
  • sazsmadar
    #382
    Petyus! Neked milyen nyelvű a progid?
  • Glpetyus
    #381
    Hülye,f.sz csíter!!!!
  • Glpetyus
    #380
    Ja,hogy az utolsó 5-6...SRY
  • Glpetyus
    #379
    Nálam ott no problem...
  • Braveheart
    #378
    Amúgy az utolsó 5-6 pályán már akkora flották csaptak össze hogy volt kb 5 fps (amdathlonxp2000+, 512 ram GefFx5600 winxp)
    Ja és amíg nem volt fönt a patch addig én sem bírtam továbbmennia 4-es pályán...
  • Glpetyus
    #377
    LoL

    mekkora f.sz vagyok,most jut eszembe,hogy a 3.pályának nehézségére való tekintettel,egy trainert használtam amit be kellet másolni a játék valamelyik könyvtárába...
    Na ezt este kitörlöm,sztem emiatt szar...

    Jaj de láma vagyok:((((((((((((
  • sazsmadar
    #376
    Ja! Ezen mennie kellene. Lehet, hogy az alaplapi hangkártya csinálja a gubancot
  • Glpetyus
    #375
    "mittoménmilyen alaplap"
  • Glpetyus
    #374
    P4 2.4(nem cerka)
    Intel 865 mittoménmilyen alaplap
    Radeon 9600 pro
    1 giga RAM
    alapi hang

    utálom ha egy jó játékot nem lehet végigvinni:(((
  • sazsmadar
    #373
    Sajna akkor nem nagyon van 5letem hozzá. Milyen géped van?
  • sazsmadar
    #372
    Hali! Ha már végig játtszottad, nem tudnál segíteni a srácnak? #352
    Én megnéztem a mentett állását, de nem tudom miért nem tudtam vele dűlőre jutni.
  • Glpetyus
    #371
    Hát nem tom' végigcsináltam vagy 8 pályát a kampányban,meg egy jópárat a gép ellen probléma nélkül...Nem hinném,hogy driver hiba lenne,de ki tudja:((
    Egyébként 4.4 Catalyst...:(
  • sazsmadar
    #370
    Petyus neked szerintem valahol máshol van cseréptörés. Miért nem próbálsz meg egy másik vidkártya drivert?
  • sazsmadar
    #369
    Jaja. Tényleg király a játék érdemes vele küzdeni. :o)
  • Glpetyus
    #368
    De jó neked:((
  • Braveheart
    #367
    Nah, végigvittem a játékot, és nagyon megérte :) Végig izgalmas volt, de SPOILER az utolsó pályától kicsit többe vártam, legalábbis az előtte lévő nehezebb volt...Most nyomtuk haverral tcp/ip-n, nagyon királyt volt, mi 2en 2 hard gép ellen
  • Glpetyus
    #366
    Végülis nem rossz megoldás...

  • sazsmadar
    #365
    nekem az 1.1 verzió volt. Az hogy öszvér mit jelent?
    Nekem meg van az angol és a magyar verzió is. Természetesen én magyarral kezdtem el nyomulni és nagyon be is jött. De csak a 3. pályáig jutottam el, mert állítólag az 1.0 verzió nagyon nehézre sikeredett. Mondjuk az igaz is volt, hogy k...a nehéz volt. Leszedtem, hozzá az 1.1 pachet, ami tartalmazott hibajavítást, és átértékelték benne az ellenfelek agresszivitását, és úgy már játszható volt a progi. De a pach csak az angol verzóhoz volt jó. :o( Így magyarból kiemeltem a hangokat, a feliratokat, és a videókat. Betettem az angol verzióba, így alkotva meg az 1.1 magyar verziót. Ezért mondtam, hogy öszvér.
  • Glpetyus
    #364
    Mi az ,hogy öszvér megoldás?
  • Glpetyus
    #363
    Hát ez már asszem peccselt gyárilag(nem biztos)...:(
    Majd este megnézem...
    Azé' köki:))
  • sazsmadar
    #362
    Hali! Szerintem nem a programot kell butítani. Ott valami más probléma lehet. Nekem tökéletesen ment végig. Pedig elég öszvér megoldást választottam. Próbáltad már feltelepíteni a pachet? Vagy már fent van?
  • Glpetyus
    #361
    mármint magyar nyelvü változat:P
  • Glpetyus
    #360
    Hello!
    Én is nyomom a játékot,sztem jó,de annál a küldinél amikor a Benthusi hajóroncs mag-maradványait kellene begyüjteni olyan szinten elkezdett szaggatni,hogy kb.5 mp-ként ugrik eggyet a kép!!
    Idáig fullon játszottam,de itt még minimumra véve 800x600-ban is csinálja ezt!!

    Találkozott valaki ilyennel??
    Magyar változat...
    Szeretném végig vinni,de így képtelenség:((((
  • sazsmadar
    #359
    Hali! Tegnap 2,5 órát próbálkoztam a küldetéseddel, de nem tudtam dűlőre jutni vele. Sajna nemkem sem sikerült előkeríteni Solont. Egyébként volt a bázis közelében egy-két Makan elit őr, és egy Vaygr kikötő. Azokat szétkaptam, meg még egy kicsit távolabb lévő szintén Makan elit őröket. A mind a 4 tengerészgyalogos fregattot kétszer küldtem rá a bázisra, de nem Solon nem jött ki. :o( Megpróbáltam a küldetés újra kezdeni, de valami gubanc lehet, mert az újra kezdés kor azzal indított, hogy a "küldetés sikertelen".
    Sajna igazán nem tudok okosat mondani. Próbáld meg te is újra kezdeni. Arra gondolok esetleg még, hogy valami miatt megsérülhetett a küldetés és ilyen hibát produkál. Nekem nem volt ezzel gond, mert az arc kijőtt a bázisból. Szerintem az egész küldetéssel nem küzdöttem 2,5 óra hosszát.
    Megkérdezném, hogy a progi milyen verzió számú? Mert kiadtak egy 26mb fissítést ami 1.1 re hallgat.
  • pedro870
    #358
    ehhe, a megoldás, hogy már nem net:
    http://www.swrebellion.com/evillejedi/
  • pedro870
    #357
    multi közben arra gondoltam, milyen jó lenne egy star wars mod....meg is találtam ezt az sw modot a hw2-höz, de a megadott oldal nem nagyon akar bejönni

    amit találtam:
    http://www.short-media.com/forum/showthread.php?t=13422
    http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=26586
    http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=26413

    és itt lenne elvileg az oldal :( http://www.swrebellion.net/evillejedi/