303
  • danithe
    #303
    Segítsettek plz. Egyszerűen nem tudok túl jutni a fényképestöl. kb 2 órája ezzel szorakozok. Nem tudok felrakni száradni a képet és igy nem tudom befejezni a fényképet. Valaki tud segíteni rajtam? tipp v vlmi? esetleg egy mentést tudna nekem vki küldeni aki túl van ezen?

    PLZ PLZ PLZ

    1.03 patch teleptive van. :S
  • Haraszti Pál
    #302
    kösz már nem kell találtam végigjátszást is és talán már megy
  • Haraszti Pál
    #301
    Sziasztok!
    AGON1-nél járok madagaszkáron a kopjafáknál
    azt tudom hogyan kéne kirakni, de az egyik máshogy néz ki, mint ahogyan le van rajzolva.
    amugy nemrég itt még láttam végigjátszást agon1-hez, igyaz hogy angol volt, de ha tud valaki segiteni akkor segitsen
    Kösz
  • sviki1
    #300
    Sziasztok!
    Elakadtam az AGON1-ben a kopjafáknál.Valami kunyhót kellett volna előtte találni, de nem tudol hol keressem?Hogy jutok el a kunyhóba? Privát írjatok lécci, köszi:)
  • gaspijoci
    #299
    Hali!
    Mire jó a Toledóban a kaleidoszkóp és a házszámos fotók??? Ha valaki tudja Írja le vagy küldjön egy privátot légyszives! Végig vittem a játékot, de sehol nem hiányzott a megoldáshoz. Mire Jó egyáltalán, mert a fotókból rengeteg van tehát valszeg mégis fontos valamiért.
  • Jade
    #298
    Helló!
    Az AON1-ben hogy raktad ki a kulcsokat? Sehogy nem megy! Az összes infó meg van hozzá, de nem akarja, hogy sikerüljön!!!
  • bogyoka
    #297
    Sziasztok! Agon Toledoban a sötét szobában vagyok, nem tudom melyik üvegből kell port tennem az első tartályba a vízhez, valaki tudna segíteni?
    Végigjátszásból nem derül ki, ezért nem tudom.:(
  • lewus
    #296
    Sziasztok azt mondja meg valaki hogy a kopjafákat hogy kell cserélgetni
    a Madagaszkári résznél tartok a sírnál.
  • lewus
    #295
    Hi sikerült magyaritani a Rejtélyes kodexet a játékban a beállitásoknál
    a feliratokat kellett magyarra állitani igy mükszik
  • sztrolly
    #294
    Valaki segíthetne a film előhívásnál miért nem rakja bele az üvegnegatívot a keretbe hogyan kell belerakni?
  • sztrolly
    #293
    lehet
  • sztrolly
    #292
    Sziasztok tudna valaki segíteni a toledói részben megfejtettem a zenedoboz első kódját és megtaláltam a levelet de a prof nem olvassa el nála van és nem tudok semmilyen irányban továbbjutni pedig olvastam hogy fontos információk vannak benne a titkos társaságról mit kéne tennem ?
    Előre is köszönettel Sztrolly.
  • Haraszti Pál
    #291
    Toledo végigjátszás (angol) www.gameboomers.com/wtcheats/pcAa/agon4.htm
  • Haraszti Pál
    #290
    a sarkifényvizsgálónál egy számokból álló kód kell, ami a faluban volt a fogadóval szembemi ház falán (nagyittani kell)
    amúgy ami benne van nem létszükség
  • Haraszti Pál
    #289
    szasztok
    AGON 1 -nél elakadtam a Madagaszkári dzsungelben. valaki megirhatná hogy merre kell menni
    Kösz
  • Tari Róbert
    #288
    Sziasztok nem tudjátok az el veszett kard címü részt ha angol hogyan lehet magyarositani?köszönöm helló
  • kekk
    #287
    Köszi! Nem gondoltam, hogy csak "cseszegetni" kell, azt hittem kell még vmi hozzá, de sorozatot nyomtam és összejött :D. Sajnos nincs végigjátszás a rejtélyes kódexhez,én most a sarkifényvizsgálónál érzem, hogy elleszek egy darabig
  • eddin
    #286
    Hát ha a pecsétet felszetted akkor a papírnak bal alsó részére próbálj kattingatni és egyszercsak rámegy nekem is így volt. Ha nem szedted még fel akkor a másik szobában van ahol az asztalon a telefon mellett.
  • kekk
    #285
    Sziasztok! Segítsetek légyszi, miért nem tudom lepecsételni a kérvényt a londoni színben? Kitöltöttem klasszul, és nem megy rá a pecsét! Már végig koslattam oda vissza :( Előre is köszi!!:)
  • eddin
    #284
    Sziasztok! Valaki nem tud teljes végigjátszást az agon a rejtélyes kódex lapföldes részéhez?????
  • spati
    #283
    Hello.tudna valaki segiteni abba hogy hol van az öröknaptár mert már minden meg van a második zár kinyitásához csak ép az az egy hiányzik.
  • Mayorpapa
    #282
    ahhh, én meg azt hittem a Toledót lehet így hunosítani :(
  • kiara1907
    #281
    de én az első részre írtam ezt
  • Mayorpapa
    #280
    természetesen a Toledóra gondolok, azt próbáltam magyarítani
  • Mayorpapa
    #279
    köszi a tippet, én kipróbáltam, átírtam, de nem lett magyar
    egyéb ötlet, tipp? neked hogy sikerült?
    sőt, nekem még a feliratok sem látszanak...
  • kiara1907
    #278
    magyarosítás:
    Angol kiadású verzió, de könnyedén elõcsalható a magyar felirat: A játék telepített könyvtárában a languages xml fájlban át kell írni a nyelvet Hungarian-ra és hu-ra.

    <languages>
    <language name="Hungarian" suffix="hu" />
    </languages>
  • dobko
    #277
    sziasztok nekem is magyarul kéne, sajnos angolul van meg nekem is

    stoffert tudnál segíteni???
  • stoffert1966
    #276
    Megoldódott.
  • stoffert1966
    #275
    Sziasztok. Én most kaptam meg a rejtélyes kódexet. Csak sajnos angolul, tudna valaki segíteni a magyarosításban. Köszönöm előre is a segítséget.
  • gitta92
    #274
    A kunyhóban 9 papírfecnit kellett találnod. Mindegyik papírfecnin van egy ábra, egy versike és egy madagaszkári felirat(Enina, Iray, Telo, Roa, Efatra, Dimy, Fito, Valo, Sivy). A legfelső szinten a függőágy alatt lévő félig eltakart könyvben kell megnézned a jelentésüket és azok alapján kell sorba raknod a kopjafákat(az ábrákat figyeld).
  • lewus
    #273
    Hello légyszi segitsen valaki
    a kopjafákat hogy kell kirakni?
    A Madagaszkári résznél.
    egy kép kéne róla meg leírás
  • gitta92
    #272
    De még nem engedi beírni.
  • Werido
    #271
    Sziasztok!

    Segítsetek, a madagaszkári részben a kopjafáknál mit kell csinálni?
    Hogyan kell sorrendbe rakni?

    Köszi!
  • Packolombo
    #270
    A = Where? Type on the beach. Press enter.

    B = What? Type the skull rock. Press enter.

    E = When? Type at ebb of tide. Press enter.

    ezeket írd be :)
  • gitta92
    #269
    A távcsős résznél.Ott mennyi kulcsszót kell találni?
  • Packolombo
    #268
    hol tartasz?
  • gitta92
    #267
    Köszi
  • Packolombo
    #266
    fentről ha ránézel ahol a tűz rakás van ott látod azt a hordót amiben a víz van
  • gitta92
    #265
    Vizet honnan lehet szerezni?
  • Packolombo
    #264
    víz 2x