152
Milyet érdemes?milyen van?
  • Davidus
    #71
    Láttad az NGE-t? Rólad szól nézd meg:) Most viccen kívül szedd le mert segíteni fog:)
  • dikki*yysw
    #70
    lol
  • The Garrett
    #69
    6 év mulva lesz! :D remélem :)
  • Manta
    #68
    Izé, lehet hogy már régen. (és soha többet nem is megyek!) Anyám jár kamuból kezelésre, majd bekérdem, hátha tud feliratni. Már csak mozognom kéne.
  • ollie
    #67
    Mikor voltál sorozáson?
  • ollie
    #66
    Mindenkinek szüksége van rá...
  • Manta
    #65
    Sebaj, sorozáskor úgyis kaptam beutalót pszichiátriára :D
  • dikki*yysw
    #64
    Nincs szükségem rá, hogy együttérezzenek velem.

    Manta tényleg csak receptre megy, még így hogy 10% fizeted is 800 ft :~
  • ollie
    #63
    van itt pszichiáter? ;D
  • Whir
    #62
    csak receptre adják. pszichiáter írja fel...
  • Manta
    #61
    Hogyé adják ezt a Remeront? Mert hízni is akarok.
  • Blasta
    #60
    Ismerőseim amúgy szedtek valamibogyót, ami nem kábszer, gyógyzsertárban kapható, valami rózsaszín tabletta.
    Hasonló a hatása a fűhöz, mármint, hogy jókedvet csinált!
    Nemtudom a nevét!
    Egy hátránya volt a dolognak: KIBASZOTTUL MEGHAJTOTT! Olyan fosás jött rá az emberre másnap, mint állat! :-DDDDD
  • ollie
    #59
    együttérzek veled
  • dikki*yysw
    #58
    Aha. :)
  • Whir
    #56
    a Remeron tényleg iszonyatos étvágyat csinál... viszont egész jól normalizálja az ember lelkiállapotát...

    az emberi kapcsolatok meg... szóval ha az ember kicsit zárkózott vagy "geek"-típus, akkor manapság elég nehéz... mindenhonnan azt reklámozzák, hogy buli meg pörgés meg hasonlók, közben az ember néha a szobájából is alig tud kilépni... és így tényleg nem igazán lehet barátnőt találni.
  • HuAn82
    #55
    Soha nem mond,hogy soha!
  • fluga
    #54
    ajánlhatom az egyiptomi kék liliomot. legális és naggyon jó a hatása. meg kell enni a levelét és már jó is a világ:)
    csak vicc, menj el szórakozni, és tuti, hogy kiránt a dologból!
  • Manta
    #53
    Riszpekt!
  • Cat #52
    tudom ajánlani a #19esbe beirt linkemet :)
  • dikki*yysw
    #51
    Ja. Az én legnagyobb problémám hogy választhatok: egyedül leszek boldog vagy egyedül leszek komor. Nem lesz nőm soha ez már biztos :/
  • Buddy
    #50
    én is csak ugyanezt tudom mondani, mint te :(
  • cSuwwi
    #49
    Elég tanulságos kis szösszenet. De a legszőrnyűbb az egészben az, hogy elég sok dologban amit leírtál, sajnos magamra ismerek... :(
  • dikki*yysw
    #48
    Tavaly valahogy más voltam a fórumon, még Dikkmaként (aki 1 pöts) aki olvasta a postjaim, kb. azt is tudta, mit vacsorázom, meg minden.

    Nagyon durván depressziós voltam. Nem az a "hűdemenővagyok mert depivagyok", hanem NAGYON durván.

    Idénre változtam egy kicsit. Persze sokban nem: másodpercek alatt felbassza bárki az agyam, hülyeségeken felhúzom magam, ilyenek. De sikerült kilépni abból a brutális mélységből, ahova leküzdöttem magam...

    Annyi, hogy nem szabad hagynia magát az embernek. Ha rossz kedved van tegyél róla hogy ne legyen. Akarattal bármit el lehet érni.

    Nekem nem ment egyedül, pszichiáterhez jutottam. Teszt alapján, amikor már nem is volt annyira durva a kedélyállapotom (nem sírtam minden este, ilyenek) azt állapította meg elég súlyos depresszióm van (mit mondott volna fél évvel azelőtt). Felírt egy gyógyszert, meg néha elmegyek hozzá dumálunk fél órát.

    A gyógyszer minden nap szedendő, először olyan étvágyat csinált hogy napi 5-6 alkalommal kajáltam. Ez mostanra elmúlt, sajna :) Az álmosító hatása még most is megvan, ha beveszem utána 9 óra alvás muszáj.

    De sokkal jobban vagyok. Most volt egy szakításom, az sem viselt meg egy napnál tovább. Szarni kell mindenre. A világszemléletben azt az elvet kell vallani mint a tűzfalaknál, deny all és pár portot nyitsz... szarni kell mindenre, és pár dologra odafigyelni, nem pedig utólag azt mondani jó ezen nem húzom fel magam.

    Szóval ez egy kedélyjavító dolog (a neve Remeron), ha a kérdésre akarok válaszolni. De sztem ne is játsz a gondolattal, hogy oda juss mint pl én voltam vagy innét még Dzsini.

    A bulik szarok. Füvezni gyökér dolog. Inni nem kéne, cigizni tilos. A közhiedelemmel ellentétben NEM baj, ha számítógépezel. Azt csinálsz, amit akarsz. Ha gépezni akarsz, akkor gépezel.

    A lényeg hogy a beszűkülést megakadályozd. Én most léptem abba a fázisba, hogy beszűkül az életterem, az emberi kapcsolataim. Elvesztettem 1 barátot, 1-2 havert, 1 barátnőt egyszerre. Kéne valami felé nyitnom, pl. eljárok majd úszni, meg egyéb faszságok.

    A zene tényleg hasznos lehet, sőt nagyon hasznos.

    Szóval szerintem elsősorban a hozzáállás a fontos, ha nem tudsz elszakadni a géptől (ahogy én sem tudok) akkor ne szakadj, de ne fórumozz, meg játsz, hanem tanulj. Most töltök SoftImage|XSI EXP-et meg tutorialokat :P Ott a linux. Közben hallgass zenét. Lefekvés előtt olvass, könyv az egész világ. Meg mozogj, ismerősöket kell szerezni. De nem szabad beleélni ebbe magad hogy te milyen faszán rosszkedvű vagy. Ha meg segítség kell, ne habozz szakemberhez fordulni.

    >>IMHO

    Ez így ennyi.
  • [Walaki]D`Lair
    #47
    :DDDD


    Magáról beszélt...
  • neménvoltam
    #46
    Jelenleg nincs nagyobb bajom...
  • neménvoltam
    #45
    jaja!
  • The Garrett
    #44
    MAgától nem fognak megoldódni semmitől...
  • neménvoltam
    #43
    vagy a fejtőernyőzés :D van egy haverom asztmondta egyszer elvisz :D
  • Taranov
    #42
    a Bungee Jumping segít.
    Én nem mertem elmenni, mert félek, mint a szar, de nincs is rossz kedvem, tehát bátran állíthatom, hogy nem vagyok érintett a dologban
  • neménvoltam
    #41
    Segít, de aztán eszembe jut, hogy a problémák nem oldódtak meg és megint szar kedvem lesz
  • Balo
    #40
    Nem tudom, én ha szarul vagyok megnézek egy vígjátékot, bár lehet bármilyen film, vagy sorozat is, oszt jó kedvem lesz. A nevetés sokat segít!
  • The Garrett
    #39
    Tv Suxx :D
  • Lazarus
    #38
    Én már régóta ilyen szar állapotban vagyok. Most sulikezdéssel elkezdtem újra kondizni, sokat kajálok és tévézek ( Mi baj a tévével? :) )
  • neménvoltam
    #37
    Ezt kifelejtettem, a zene engem is megnyugtat! Ha jó kedvem van, akkor valami pörgőset, ha szar akkor valami relax zenét.
  • The Garrett
    #36
    semmi=senki :)
  • The Garrett
    #35
    Hm zenére nem gondolt semmi?????
    Engem ha nagyon magamalattvagyok és nincs senki a közelemben mindig feldob a zene, akármilyen, amit szeretek.
  • Taranov
    #34
    És a haverod mennyi idős?
  • neménvoltam
    #33
    hoppá 3szor ment!
  • neménvoltam
    #32
    hoppá kétszer ment!
  • Tikal #31
    NE drogozz!

    A fű nem kedv élénkitő!