152
Milyet érdemes?milyen van?
  • magus
    #112
    őőőő alkohol?
  • Taranov
    #111


  • vizes
    #110
    (élet)Kedv élénkítő szerek? Xanax. Napi 3x1.
  • The Garrett
    #109
    Ált a zöld teák :) MEg ami tiszta gyümölcstea.
  • BADE
    #108
    Tegnap a Viván kávéfajtákról vagy teafajtákról beszélgettek,sajnos már nem tudom pontosan.Volt egy olyan fajta,ami fokozza a gondolkodást tehát gyorsabban tud az ember tanulni.Valaki esetleg látta a műsort és tudja mi a neve?
  • Manta
    #107
    A depresszió viszont évekig tarhat...
  • HuAn82
    #106
    tart
  • Bandew
    #105
    2 hét qrva sok idő (legalábbis ha rossz a kedved :D). Gondolj csak bele. Nem két nap, hanem fél hónap. Azért a rossz hangulat nem tart 2 hétig.
  • HuAn82
    #104
    Tartós,hosszan elhúzodó állapot.Ezt szerintem kihagytad.dikki*yysw-nek igaza van 1-2 hét az csak rossz hangulat.
  • Kandurex
    #103
    Köthető időhöz HA Te eldöntöd, hogy holnaptól (mától stb.) nem leszel depressziós... A külső körülményeket nem mindig tudjuk befolyásolni (belsőket bármikor, akarat kérdés) ÉS ebből kifolyólag viszont nem köthető... Hiába az emberi elme kiismerhetetlen.
  • Bandew
    #102
    Nem te kötöttél hozzá időt hanem dikki*yysw. Csak te fogalmaztad meg, hogy mi a depresszió. Tehát az alapján amit mondtál, én úgy gondolom, hogy a depi nem köthető időhöz. Ez nem vita veled, csak közös megegyezés, miszerint dikki*yysw elmélete nem helytálló.
  • Kandurex
    #101
    nem köttötem hozzá időt..nem tom' miről beszész...
  • The Garrett
    #100
    KB nekemis ennyi a depresszió foglama. De akkor nemtud valaki valami jobb szót rá?
  • Bandew
    #99
    Az miért nem lehet 2 hétig? 1 napig is lehet, ez nem kötődik időhöz.
  • Kandurex
    #98
    Depresszió: Levert lelkiállapot, nyomott hangulat, bús komorság. ...kb ennyit
  • Buddy
    #97
    Mit neveztek depressziónak? (eddig még senki nem tudta megmondani nekem, mi az)
  • The Garrett
    #96
    jó akkor nem :) Legyen igazad :) de tényleg.
  • Manta
    #95
    brutális 2 hét lehetett...
  • dikki*yysw
    #94
    Jó. Van a világ meg te.

    Garrett! Depis voltál!

    Két egész hétig.
  • The Garrett
    #93
    Hát abban a 2 hétben nagyon magamalatt voltam :PPPP még annális :)
  • Bandew
    #92
    Én nem hiszek a gyógyszerekben!
    Ha valamit magadtól érsz el gyógyszer segítsége nélkül, az maradandóbb.
  • dikki*yysw
    #91
    "Keresztkérdés:ilyen Romeront nem lehet kéz alól szerválni(csak pár szemet kiváncsiságból)"

    1-2 szem nem csinál semmit, kb. 3-4 hónap után lett jobb a közérzet.
  • dikki*yysw
    #90
    Nincs olyan hogy 1-2 hetes depis időszak. Fura, mindenki szereti összekeverni a rosszkedvet a depivel.
  • The Garrett
    #89
    Mármint hogy ugy a társadalmi értelembe vett felnőtt korba lépek.
  • Bandew
    #88
    Mi az, hogy nemsokára "felnőtt" leszel? Azt te döntöd el.
  • Adi
    #87
    Ne cuccozál ember.. mert ledzsalsz és kipusztitod magad!
  • Adi
    #86
    Na Xboxman bazzkiii!! Én egész nyáron bazz szinte bf-tem, forumoztam. Reggel felkeltem és utána mentem edzeni haza bf aztán tanulás a pótvizsgára utána megint bf... tv nézzek, lefekszek!! Most.... kimegyek bp parádéra és most pörgök mint vmi hülye... bulik ezerel, csajok, minden. Kicsit mozdulj ki bazz... és teljesen befogsz pörögni.
  • The Garrett
    #85
    Nekem utolsó nagy Depi-s időszak akkor volt mikor belegondoltam hogy nemsokára "felnőtt" leszek. És kicsit elrémített. De tultettem magam rajta. Meg elég sokat komolyodtam is utánna, megváltoztt 1-2 dologról az elképzelésem, véleményem. (pozitív irányba) szal ha mondhatom akkor még hasznos is volt az az 1- másfél hét blackout :)
  • Xboxman
    #84
    Én azt akartam megtudni milyen szerek vannak és milyen a hatásuk ennyi(egy jó már el is hangzott)
  • Xboxman
    #83
    "Idénre változtam egy kicsit. Persze sokban nem: másodpercek alatt felbassza bárki az agyam, hülyeségeken felhúzom magam, ilyenek. De sikerült kilépni abból a brutális mélységből, ahova leküzdöttem magam..."


    Aha ez gáz:/Annó ilyen dühroham cucc nekem is volt ,de azt már sikerült kiküszöbölni(vagy inkább átesni a ló túloldalára nemtom)De azóta már dühöngeni sem tok nagyon,szal talán jó is hogy ideges vagy(ööö ez kicsit hülyén hangzik)

    "Nekem nem ment egyedül, pszichiáterhez jutottam. Teszt alapján, amikor már nem is volt annyira durva a kedélyállapotom (nem sírtam minden este, ilyenek) azt állapította meg elég súlyos depresszióm van (mit mondott volna fél évvel azelőtt). Felírt egy gyógyszert, meg néha elmegyek hozzá dumálunk fél órát."


    Pszichiátert a végső esetre hagyom(apám ciki dolognak tartja a depit ezért el sem mondanám neki az fix)!Neked mennyire segített?Vagy csak
    annyiból jó ,hogy lehet valakivel lehet dumálni ilyesmiről(végülis a tényeken kívűl nem sok mindent tud megállapítani vagynem)?

    "A lényeg hogy a beszűkülést megakadályozd. Én most léptem abba a fázisba, hogy beszűkül az életterem, az emberi kapcsolataim. Elvesztettem 1 barátot, 1-2 havert, 1 barátnőt egyszerre. Kéne valami felé nyitnom, pl. eljárok majd úszni, meg egyéb faszságok"

    Az szvsz nem is barát aki ilyenkor szarban hagy!Próbálj meg olyanokal dumálni akiket eddig almának tartottál(meglepő milyen jó arc tud lenni egynéhány)Uszás jó ötlet mondjuk nem valami beszédes sport:)

    Keresztkérdés:ilyen Romeront nem lehet kéz alól szerválni(csak pár szemet kiváncsiságból)
  • Davidus
    #82
    mivan?:)
  • Lynx_TWL
    #81
    jahajj:D
  • Davidus
    #80
    Egy 26 részes anime sorozat.
  • dikki*yysw
    #79
    Miaz az NGE?
  • Taranov
    #78
    csak egy kis sajnálatot akart, és egy kis vígasztalást. Vagy csak a figyelem központjába akart kerülni a gyermek.
  • The Garrett
    #76
    Mármint akkor a pillanatnyi rosszkedvet :)
  • The Garrett
    #75
    Mármint akkor a pillanatnyi rosszkedvet :)
  • Davidus
    #74
    Akkor azok nem igazi gondok:)
  • The Garrett
    #73
    Velem egy kiadós játék a haverokkal is elfeledteti a gondokat.
  • Bandew
    #72
    Nekem az olvasás elég sokat segít. Mivel több mint három éve vagyok bejárós Pestre, ezért eléggé meg tud eröltetni egy-egy nap. Főleg ha a suli is kemény. De ha olvasok, szinte teljesen kikapcsolok. Egy más világba kerülök. És ellenben a számítógépes játékokkal, az olvasás (legalábbis a mesék) gyógyítják a lelki sebeket.