152
Milyet érdemes?milyen van?
  • neménvoltam
    #30
    Szerintem beszélgess egy jóbaráttal. Talán jobb kedvre derít, kérd a segítségét, elvégre az igazán jó barátok kihúzzák egymást a szarból. Vagy ha ez sem segít kezdj egy új életet! Változz meg, állj egy kicsit máshogy a dolgokhoz! Én is ilyen voltam, úgy májusban és júniusban. Amúgy egy megértő barátnő télleg a legjobb recept! Csak ha nem vagy kezdeményező típus akkor nehéz lesz. Ha ez vígasztal én se vagyok, de valahogy eddig általában sikerült némi szerencsével :D Szal ha kicsit máshogy állsz hozzá és télleg jársz bulizni akkor előbb utóbb összejön!
  • neménvoltam
    #29
    Szerintem beszélgess egy jóbaráttal. Talán jobb kedvre derít, kérd a segítségét, elvégre az igazán jó barátok kihúzzák egymást a szarból. Vagy ha ez sem segít kezdj egy új életet! Változz meg, állj egy kicsit máshogy a dolgokhoz! Én is ilyen voltam, úgy májusban és júniusban. Amúgy egy megértő barátnő télleg a legjobb recept! Csak ha nem vagy kezdeményező típus akkor nehéz lesz. Ha ez vígasztal én se vagyok, de valahogy eddig általában sikerült némi szerencsével :D Szal ha kicsit máshogy állsz hozzá és télleg jársz bulizni akkor előbb utóbb összejön!
  • neménvoltam
    #29
    Szerintem beszélgess egy jóbaráttal. Talán jobb kedvre derít, kérd a segítségét, elvégre az igazán jó barátok kihúzzák egymást a szarból. Vagy ha ez sem segít kezdj egy új életet! Változz meg, állj egy kicsit máshogy a dolgokhoz! Én is ilyen voltam, úgy májusban és júniusban. Amúgy egy megértő barátnő télleg a legjobb recept! Csak ha nem vagy kezdeményező típus akkor nehéz lesz. Ha ez vígasztal én se vagyok, de valahogy eddig általában sikerült némi szerencsével :D Szal ha kicsit máshogy állsz hozzá és télleg jársz bulizni akkor előbb utóbb összejön!
  • ThePartyFace
    #28
    Ahogy erzed...
  • Xboxman
    #27
    egy kis Platters-great Pretendert benyomok és sajnálom magam rula:
  • Xboxman
    #26
    szal arra rájöttem ,hogy a nő ügyel igazatok van(talán miatta is izsom most)
    már három éve bele vagyok esve valakibe,de nem tok kezdeményezni pedig halottam ,hogy ő is belém volt esve még az év elején is!De a köcsög barátnője lebeszélk1e rólam pedig csak kegy kis idő kelett volna!Mind1 szarom lefele hazafelé megittam egy jó kis amstelt(bazze 179ft volt!)most meg jön anyám névnapi perzsgője!Majd válaszolgatok ,de most dolgom van:P

    Cannabidmje meg nem árthat mert úgy is az összes drogosra jellemző tünetel rendelkezem(voltam már vizsgáltaon is mert szüleimn azt hizzék ,hogy...) sőt többel szal max csak használhat!

    Van egy olyns érzésem ha szüleim hazaérnek lesz egy kis balhé

    Loál így visszaolvasva van egy két hiba:D

  • ThePartyFace
    #24
    Amugy pedig a legjobb ilyen problemakra egy megerto baratno! Felteve, ha depis allapotban egyaltalan ossze tudsz szedni csajokat...nekem nem menne.
    Sztem nem feltetlen szukseges vegleg elbucsuzni a geptol, meg a nettol... en naponta legalabb 3 orat ulok elotte es nincsenek ilyen problemaim. Lehet, hogy novelnem kene a dozist?

    Na jo, felhivom a baratnom:)
  • ThePartyFace
    #23
    Cannabist felejtsd el... ha rossz passzban vagy, attol csak szarabbul leszel, befordulsz. Meg egyebkent is.
    Jarj techno partykra:) Nem vagom milyen a zenei izlesed, de ha nyitott vagy az elektronikus zene fele, akkor be fog jonni! Nem kell feltetlenul labdazni, de a sok bogyos kozott kurvara fel tudsz oldodni. Ettol pedig megno az onbizalmad. Sok a baratsagos ember az ilyen bulikon:))))
  • Jano
    #21
    "...your johnson..."

    loál
  • Bandew
    #20
  • Cat #19
    http://www.fleshlight.com/main/category.cfm?id=1001&aff=25361

    ez garantáltan jókedvet csinál
  • Bandew
    #18
    Magus 5lete nagyon jó!
    De ha az akarat erőd nem elég, és csak úgynevezett "cuccal" megy, akkor az úgysem vezet majd sehova.
    Bulizz sokat, járj moziba, ne nézz TV-t (legalábbis kereskedelmi csatikat ne), OLVASS!!!
    Ez a legfontosabb!
  • magus
    #17
    gondolkoztal mar azon hogy elkezdj valamit nagyon aktivan sportolni? nekem az esgitett
  • PResident Evil
    #16
    akkor hogy segítsek ? :) hmm ?
  • Xboxman
    #15
    ebben egyetértek ,de kéne valami segítő cucc(cannabis vagy nemtom)!kicsit bonyolult itt bent a fejemben a szitu amit nem fejtenék ki
  • PResident Evil
    #14
    mindegy... akkor is ki kell szakadnod a gép elől !!! ez az egy megoldás van...
  • Xboxman
    #13
    Már ezt is kiprozsáltam(nem volt neház mert tele van a környék erőkel:)Szal tényleg valami szer kéne
  • Xboxman
    #12
    ifjonc netes az dúrva azért!Egyébként általában a net felé orientálódásnak van kiváltó oka!Nálam ez szintén depi volt!Ahejett ,hogy segítettek volna inkább baszogattak és utána othagytam őket a picsába...Most már kinötték magukat és próbálnak nyitni felém ,de én egy értelmeset nem tudok megszóllani8csak néhány emberel akik nagyon jó haverok és akkor se basztattak)!De amikor piálok vagy ilyesmi akkor tök normális vok!
  • Bandew
    #11
    Sétálj egyet az erdőben! Komolyan. Sokat segít, és jó kedve lesz tőle az embernek. De azért ne esőben. :D
    Vagy válassz valami elfoglaltságot. Ehhez nem kell semmilyen "cucc", csak megfelelő életmód. Ennyi.
  • PResident Evil
    #10
    ez tipikusan az ifjonc netes szisztéma... ismerek egy embert, aki kb egyidős veled, és amióta netje van, kajakra mint egy hulla, csak netezeik... eddig aktívan részt vett minden társasági ténykedésben, de amióta netje van mint egy zombi... hulla fehér.... és ez ellen csak a gyengébb nem képviselői tehetnek... persze ehhez te is kellesz...
  • Xboxman
    #9
    mondjatok jó cuccokat!Melyiknek milyen a hatása ilyesmi...
  • HuAn82
    #8
    Nőhöz cucc?Minek?
  • Xboxman
    #7
    Jah és offtopicot ne ide!Mondtam már?:D
  • PResident Evil
    #6
    nem is te...
  • Xboxman
    #5
    hüle:)
    Mondjuk ahhoz is kéne a cucc!Sajna a gép előtt depis leszek és kéne valami ami átlendít a dolgon!A gép abbahagyása nem segít egy hetet hagytam ki a nyáron és alig bírtam ki
  • HuAn82
    #4
    ja!
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

    Ezt pont te mondod??????????

    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • PResident Evil
    #2
    nő? :)
  • Xboxman
    #1
    Szóval érdekelne ,hogy milyen cuccok vannak!pia,cigi nem érdekel!Meg olyan se ami káros...

    Van egyáltalán ilyen?