356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • fanatifo
    #156
    Gonolkoztál volna előre mileött észnélkül töltögettéla hónapban én direkt erre a játékra tartalékoltam pár gigát:))
  • Victor1103
    #155
    De jó nektek!Én le vok korlátozva úgyhogy nekem még jó párat kell aludnom mire meglesz:(
  • NormalisEmber
    #154
    Jó neked:)) Én csak holnap fogok tudni nekikezdeni. Bár a japán már régóta megvan, de úgy döntöttem akkoriban hogy ha nehezen is megy, de megvárom az angolt. A Disney karakterek japán hanggal.. brrrrrrrr.. akkor inkább várok még egy évet
  • Sephi
    #153
    En csak beleneztem reggel. Ma ahogy haza ertem csak cipot le es kezmosas (max pisi de nem hinnem hogy belefer) oszt hajra a KH2! :D
  • NormalisEmber
    #152
    Gondolom a a középsőt érdemes választanod(igaz ott ha jól olvastam több mindent kell teljesíteni hozzá).
  • Sephi
    #151
    Szal akkor melyik fokozaton kezdjem el?
  • NormalisEmber
    #150
    Amúgy a nehézségről :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Easy-n nem szerezhető meg a titkos befejezés. Így legalább van értelme átállítani.
  • NormalisEmber
    #149
    Gamefaqs átlag : 8.91
    Ez szerintem jóval reálisabb mint az ign-es.
  • NormalisEmber
    #148
    Viszont azzal amit Victor1103 írt, lehet(expert mód) hogy elejét lehetne venni a könnyű nehézségnek. Annó itt a fórumon valaki megjegyezte hogy milyen könnyű a tales of legendia. Persze hogy könnyű, hiszen alapból easy-re van állítva. Nem lepődnék meg ha az ign-esek is normálon vitték volna végig. Vagy a star ocean3, ahol azért feltünőbb a nehézség állítása. Szerintem igenis legyen ilyen beállítási lehetőség is és akkor nem csak a szuper titkos szörnyek fognak kihívást jelenteni a jrpg-kben. Mert a legtöbb, mostanában megjelent jrpg iszonyatosan könnyűre sikeredett.
  • Sephi
    #147
    Es ha mar az egy gombos harcrendszernel tartunk akkor a GOW mire fel kapott 9.2?
  • Sephi
    #146
    Az a baj hogy azok az emberek akik a GS/IGN-en jatekokat ertekelnek :

    1. A jatekelmeny nekik nulla es csak azt irjak amit ok hisznek a jatekrol

    vagy

    2. Meg van nekik szabva milyen review-t irjanak.


    Majd en elndontom sajat magamnak.
  • NormalisEmber
    #145
    Mondjuk én se rivjúk alapján választok játékot(voltam már én is elég pipa az ign értékelési módszerei miatt). Bár ha mindenre túl jó pontszámot adnának akkor meg az lenne a baj. Szerintem ha tényleg igazi játékosok kritikáit akarja valaki olvasni, az menjen fel a gamefaqs-ra, 1-2 teszt elolvasása után lehet hogy jobban képben lesz az adott játékról mintha az ilyen csicsás ign-s oldalon nézett volna körül.
  • Victor1103
    #144
    Az viszont igaz hogy nem a legnehezebb.Mindenkinek azt tanácsolom hogy expert módba indítsa el ha csak nem akarja hogy 6 napig tartson max.Mert tartalomban nincs hiány csak expertben még a játékidőt is fel lehet turbózni kb.2 hétre.
  • Sephi
    #143
    No comment.
  • fanatifo
    #142
    szarok rájuk egytől egyig.......emlékeztek MGS3 8.7????nincs miről beszélni
  • Sephi
    #141
    Akkor az az ember hulye. Ergo nem birja magat beleelni a jatek hangulataba. Attol meg nekem ne pontozzon le egy jatekot mert o neki sikerult a X gombos dolog.

    Hulyek ezek. Kibaxot hulyek a GS-esek es a IGN-esek is.
  • Sephi
    #140
    Hat ez nem a vilag vege de na igaz.
  • NormalisEmber
    #139
    ign azt írja hogy annyira könnyű lett, gondolom emiatt adtak rá 7.6-ot. A cikkben írja hogy egy csatát úgy nyert meg hogy csak nyomkodta finoman az x-et miközben rá sem nézett a képernyőre, csak beszélgetett a kolegájával. Hogy ebből mi igaz és mi nem majd úgyis kiderül ha kipróbálom nemsokára.
  • Victor1103
    #138
    Ign viszont nem tudom hova tette a szemét mikor ezt a játékot értékelte.Nevetséges az a 7.6 :(
  • Victor1103
    #137
    8.7-et kapott a gamespoton.Nem azt mondom hogy 10-es tökéletes de szerintem remekül sikerült:)
  • NormalisEmber
    #136
    Most olvastam egy - számomra - rossz hírt a kh2-vel kapcsolatosan :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Karib tenger kalózai-s pályán nem az eredeti színészek kölcsönzik a hangjukat. Pedig Johnny Depp mint Jack nagyott dobott volna a hangulaton.
  • Sephi
    #135
    ".nem akar vki csinalni egy ilyesmi RPG-t a Magyar Nepmesek szereplöivel? "

    Azert ez kicsit eros volt meg viccnek is.

    "mennyi jogdijat fizethetnek amugy? :-P"

    Kozos projekt. Szerinted miert ennyire sikeres egy jatek ? :D
  • dinomano
    #134
    nem huztam le; csak nekem fura... Nem tudom, nem voltam sohasem elvetemult Disney fan...nem akar vki csinalni egy ilyesmi RPG-t a Magyar Nepmesek szereplöivel? :-D Azt jobban komaltam..nah jol van, elismerem: Csipet Csapatot+(régi!) Kacsameseket nagyon birtam anno... :-P ...mennyi jogdijat fizethetnek amugy? :-P
  • Sephi
    #133
    Nem ertem miert van mindeki kiakadva a Disney szereplokon. Nektek nem volt gyerekszobatok anno? A legszebb mesek voltak ezek kerem alasan. Szerintem zsenialis a ketto osszeolvadasa. A Disney vilagok benne valami eszmeletlenek es mindig egyes szereplo benne van.

    Nekem mar allapbol aze' teccet a KH pl :D

    De amikor latom hogy valaki lehuzza a KH2-ot a Disney miatt megut a guta.
  • NormalisEmber
    #132
    Hát azt nem lehet mondani hogy nem népszerű. 1-2 helyen néztem és mindenhol többezren "szerzik be":)))
  • dinomano
    #131
    hmm...most neztem videokat a gémböl...hat a Final karakterek termeszetesen rendben vannak...de ezek a disney karakterek...lehet h. jo a gém; de nekem ez mááá' beteg... :-P
  • Sephi
    #130
    Nah hat elso ranezesre CSODALATOS! Alig varom hogy haza erjek nem fogom kibirni AAAAAA!!!!!
  • Unknow
    #129
    Pedig fent van sok helyen... PAL mikor lesz?
  • Sephi
    #128
    Argh honnet? En nem leltem sehol meg :D
  • fanatifo
    #127
    jön is lefelé:)
  • Sephi
    #126
    Kingdom Hearts 2 (c) Square Enix *NTSC *FULLDVD* STRIKE

    Hoho :D
  • Victor1103
    #125
    Nekem első játék volt az FFX Ps2-re és a KH volt a második:)A kamerával nem volt semmi bajom,mozgás közben egész jól kezelhető volt és harc alatt meg ott volt az R1 amivel be lehetett mérni az ellenséget.Én imádom ezt a játékot és hál istennek lesz harmadik része ami szerintem egy keyblade háborúrol fog szolni.De ezt majd a secret endingben úgyis meglátja mindenki:)
  • Banyapapa
    #124
    sztm egy elég béna megoldása volt.
    az hogy hogyan toltad végig na, azt meg aztán leszarom:P
  • Sephi
    #123
    Eskuszom en nem tudom miafaxt rianyal itt par ember a kameratol. En baze miert voltam kepes ugy vegig tolni az elsot hogy egyszer sem vettem eszre akarmilyen problemat a kamre allasba?

    Ahhh szerintem absolute semmi baja nem volt. Sot!
  • Banyapapa
    #122
    jobb let a 2ben a kamera?
    Mer az elvette a kedvemet ugy középtávon a elsö résztöl marhára
  • Sephi
    #121
    Jo hat en feladom. Max masfel het mulva jon a rendeles. Faxt. LEtoltom (pedig reg nem csinaltam ilyet) mert mar nem birom! Vsak legyen man fent valahol!
  • Sephi
    #120
    AAARRRRR AAAKKAAAROOOMM ! :DD

    Elsp Ps2-es jatekom volt. FFX ott ragyogott a polcon es en nem birtam letenni a KH-at :D
  • Victor1103
    #119
    Hát szerintem kurva jó!
    Sokkal hosszabb,szebb a grafika,van benne Final Fantasy:Advent Children és ami a legjobb hogy hiába disney(mert sokan azt hiszik hogy dedósoknak való játék)de nem így van mert ebben a részben a XIII organisation(sötét csukjás figurák)komorabb hangulatot adnak a játéknak és így már a felnőtteknek is szól.
    Az első rész történetével nem muszáj tisztába lenni mert a második rész 100%-osan visszautal az első részre a prológusával.
    Ja és van benne pirates of the carribean ami grafikailag annyira odabasz hogy eszmélet(csak az FFXII hozza még ezt a szinvonalat)
    Lényeg a lényeg nagyon jó kis gém és mindenki nyugodtan kipróbálhatja ezt a részt mert ez még annak is be fog jönni akinek az első rész nem jöt be:)
  • Sephi
    #118
    Es mennyire jo? Mi valtozott benne?

    Jah es falaki ecseteljue az elso resz tortenetet mert en nem emlekszem ma' :D
  • Victor1103
    #117
    Én már nagyon várom!!!!!Ugyan a japán verziót végig vittem de a történetre meg úgy amblokk az egészre kíváncsi vagyok:)