356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • NormalisEmber
    #196
    Sajnos én se tudnám megmondani hogy kik ők.
  • Sephi
    #195
    #184 erre nem tudol valaszt?
  • dinomano
    #194
    grafika masodlagos; bár bevallom, h. a PS1-es mércéhez mérve az FFIX+FFVIII al valo gémezések soran ill. utan már semmi sem "ugyanolyan" szép PS1-en; ez a 2 gém elegge magasra tette a mércét(jo, Chrono C. még csodaszép...)..majd megprobalom sztem...
  • NormalisEmber
    #193
    Szerintem mindenképpen érdemes legalább belenézned. Ha másért nem, hát a remek intróért. A vége pedig egyszerűen zseniális lett.(ilyen csattanót elég ritkán látni játékokban) Na meg ha úgyis ps1-en játszol, akkor egyébként se fogsz fanyalogni a mai szemmel elavult grafika miatt.
  • dinomano
    #192
    aham...annak csak demojat toltam; de most h. mondod... :-P Volt PS1-re is..érdemes kiirnom? :-P
  • NormalisEmber
    #191
    Az ellenfelek egy része egyébként kisértetiesen hasonít a pc-s heart of darkness
    szörnyeire (mekkora játék volt az annó), ami persze nem csoda mert ott is a sötét erők seregeivel kellett szembeszállni. Ha jól emlékszem ott is egy ex-disneys dolgozott a játékon.
  • dinomano
    #190
    köszi infot, amugy nem toltam; PS1-et nyomok még... hmmm... elöször tök furanak tünt screen-ek alapjan a stilus, (videokat neztem), de a gémmenet tetszik.. :-) meg jok azok a fekete köd-szerű lényel egyik palyan...(értelemszerüen palyanevet nem tudok mondani... :-P)
  • NormalisEmber
    #189
    Amúgy meg kétlem hogy egy kissebb gyerek felfogna valamit is a történetből, tehát ez a "családos gyerekeknek ideális" nem igazán állja meg a helyét.
  • NormalisEmber
    #188
    Erre nehéz spoiler-mentesen válaszolni, de megpróbálok (végülis ha a második résszel kezdesz, már úgysem fog meglepetésként érni) : a kulcsnak központi szerepe van a történetben/játékban. Ahhoz hogy Sora(a főhős) megóvja az egyes világokat(minden egyes világ 1-2 kivételtől eltekintve egy disney mesének felel meg) a heartless-től(ők képviselik a rosszakat), méghozzá úgy hogy a kulcs segítségével bezárja azokat. Namost Sora egy kiválasztott, ő a keyblader, azaz csak ő képes erre a feladatra.(Amúgy a kulcs választja ki a viselőjét.)
  • Fantos
    #187
    ha jól olvasom ki Sephi egy korábi postbol akkor Sora-nak hívják de Sora az lány név nem?
  • dinomano
    #186
    lehet h. jo, vegulis szokni kell a stilusat...de miert nagy kulcsa van a gyereknek, amivel fight-ol? ÉS ki akar lenni a kissrac? Cloud?
  • Fantos
    #185
    Mondom olyan tesóknak van akiknek nincs egy ízlásük játék terén emg nem úgy kell nézni hogy kit formálnak a karakterek mert ha pl. démonok lennének a disnye hősők helyén senki nem tartaná dedosnak
  • Sephi
    #184
    Lenyegebe nem kell azt kepzelni hogy valami dedos jatekrol van szo. Ket vilagban jaccodik. Most igaz hogy a Disney karakterek egytol egyik aranyosak es viccesek de ott a tobbi karakter akiknek megvan aze' a komorosag.

    Olyan mintha fognad a Disney vilagat majd fognad a Final Fantasy vilagat es egybeontened.

    Gyerekek egy dolgot nem ertek. Siefer oldalan kik azok Vivi-n kivul? Es Sora oldalan a gyerekek kit akarnak jelpekezni mert annyira ismerosek de nem ugrik be.
  • fanatifo
    #183
    csak ísmételni tudom magamat nagyon komoly a játék szuper sztoryval
  • NormalisEmber
    #182
    Amúgy a Disney karakterek senkit se tévesszenek meg. A történet legalább annyira komoly mint más jrpg (sőt!!!)
  • Fantos
    #181
    Ja és mickye komolyan nézz ki bőrkabátban hátulról tök mátrixos
  • Fantos
    #180
    Láttam egy kis hableányos részből kéept és hát no comment
  • windrunner
    #179
    Mesélj még valamit a gémről sephi plzz
  • Sephi
    #178
    DE pontosan ez egy jelenet a KH2-bol. Mivel mar lentebb mondtam hogy vannak vilagok ahova ha eljutunk akkor ahoz alkalmazkodnak a szereplok :D

    Ez pl az elso Mickey Mouse rajzfilm idobol valo es akkor igy neztek ok ki (Donald Es Goofy)

    Mint mondottam pl majd amikor Oroszlankiraly vilagaban vaunk akkor Sora kisoroszlan les :D
  • Fantos
    #177
    http://www.gamesarefun.com/games/playstation2/kingdomhearts2/kh7.jpg
    tudom nem ilyen de azrét érdekes kép
  • Fantos
    #176
    Láttam néhány képet honnan tom ezt leszedni?
  • fanatifo
    #175
    Sztem k...a jólett az a folytatás iszonyat nagy hangulata van a játéknak:)
  • Fantos
    #174
    Egyébként akkor pont olyan családoknak van kitalálva amelyben vannak kisebb és nagyobb gyerekek majd megpróbálom beszerezni
  • Fantos
    #173
    Aha akkor már értem azt a képet amikor goffy meg Donaléd közt egy ember van és mosolyra húzzák a száját...FF-hez emg sdajna nem volt lehetőségem az életben:( :( :( :( :( :( :( :( :(
  • Sephi
    #172
    En imadom a kombokat :D
    Imadom a vilagot!
    Imadom a szereploket!
    Imadom hogy milyen interaktiv story van :D
    Imadom imadom imadom!
  • NormalisEmber
    #171
    Én is csak ajánlani tudom a gémet. Idáig minden benne van ami egy jó kis akció-rpg-hez kell : látványos(és élvezetes) harcok, jó történet, remek grafika és humor. Az egyetlen negatívum idáig az űrhajós(gummi) részek. 2-őn vagyok túl de már fáj az ujjam az x gomb nyomogatásától:))) A boss csatáknál pedig igenis kell egy kicsit gondolkodni, a megyek és nyomom vakon az x-et nem igazán válik be az esetek 80%-ban.
  • Sephi
    #170
    Pontosan 8 ora 30 percnel vagyok szunet nelkuk. Legnehezebben kezdtem. A jatek hihetettlen. A kurva anyat annak a szerencsetlen hulyenek aki lepontozta. Attol meg hogy o csak az X-et nyomta nem azt jelenti hogy csak azzal lehet jaccani. Olyan latvanyos kombok vannak...

    AHH ISTENI!
  • NormalisEmber
    #169
    szintén STRIKE-sat szedtem le, igaz privát tracker-ről.

    Amúgy aki még nem kezdett bele, azt ajánlom inkább hogy ne a középső nehézségi szinten kezdje el hanem a harmadikon, mert még így is túl könnyű. Én csak azért nem kezdem újra, mert már 8órája játszom.
  • Victor1103
    #168
    Akkor gondolom működik is.Thx!
  • fanatifo
    #167
    én a striket töltöttem le
  • Victor1103
    #166
    Hy!Azt szeretném kérdezni hogy a társaságból a többség melyik torrentről szedte le a játékot?
    Kingdom Hearts 2 PS2 FULLDVD USA
    Kingdom Hearts 2 USA PS2DVD-STRiKE
    PS2DVD - Kingdom Hearts 2 [USA] [WwW GamesTorrents CoM]
    Azért lenne fontos mert már nem egy játékot töltöttem le úgy hogy jelszavas védelemmel volt ellátva
  • NormalisEmber
    #165
    Én biztonságképpen 2X-esen írtam ki. A lényeg hogy működik!
  • dinomano
    #164
    hogy hogy mire? :-O DVD 4X speedel; gondolom...
  • Sephi
    #163
    MEgvan :D
  • Sephi
    #162
    Gyerekek en mar rig nem irtam ki semmit. Mire kene ezt a gamat kiirni es milyen sebessegel?
  • fanatifo
    #161
    nagyon nagy játék
  • Sephi
    #160
    Kepzeld el a Disney sikerfilmek nagyreszet. Fogd meg a FF szereploket (fiatalon) es rakd bele abba a vilagba. Majd kepzeld el hogy egy kisfiu , Sora , Goofy-val es Donald-al az oldalan meg kell mentsen minden vilagot.

    Minden egyes vilagba olyanok lesznek amilyenek lennie kellene ha ott leteznenek. Pl a Oroszlanykiraly-ban Sora kisoroszlan Goffy teknos es Donal valami madar (nem kacsa).

    Ezt nem lehet igy elmeselni.

    www.squaresoft.com es ott nezd meg :D
  • Fantos
    #159
    Olvasgatom amit írtok:Micimackó oldalak száz holdas pagony FF szereplők miről szól ez az egész játék?
  • fanatifo
    #158
    jóbocsánat akkor ezt nemtudtam
  • Victor1103
    #157
    Hát gondolom neked nem szaros 5Gb-al kell spórolni egész hónapban.De tök mindegy mert kb. 2 nap és visszaállítják az adatforgalmam