356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • Sephi
    #116
    Na! LAssan 2 ev utan ugye ma jelent meg a masodik resz oficiel! Alig varjuk! :D
  • Sephi
    #115
    Nem nem ! Bevallom igazad volt! A KH vegulis a FF-III nak a folytatasa! CSak szinesebb!
  • rrroka
    #114
    persze én is :)))))
    de tulképp tök DMC, mert kardozik benne a főhős...
    :D
  • Sephi
    #113
    Jo na :)))

    Csak hujulok tudod jol :)

    Deazakkorsemffstilusmertszerinteminkabbnfsstilus!!!
  • rrroka
    #112
    mivel se REt se DMct nem játszottam csak láttamképet meg trailert lehet h igazad van,nem mondtam hogy nem :)
    de a harcrendszert nemszámítva a KH nagyon hasonlít a FFkhez amennyiben 5percenként megy egy rész amibe nem lehet belenyulni,mindkivel dumálni kell RPG stb, gondolom érted mire gondolok.
  • Sephi
    #111
    Tudtam hogy ezt fogod mondni! De mivel en sem hagyom magam aze' elmondom hogy szvsz jobban hasonlit a Re a DMC-hez mint a Final Fantasy a KH-hoz :PPPPPPPPPPPPPPPPPPP
  • rrroka
    #110
    hogy utaljak egy megjegyzésedre annyira legalább mint a DMC resident evil... ;)
    :DDD
  • Sephi
    #109
    Foleg hogy a KH az baszottul FF stilus! :)))))))

    Ember! :)))
  • rrroka
    #108
    http://www.ujszo.sk/clanok.asp?vyd=20021230&cl=45759

    Egy szlovákiai újságíró lealázza jól.
    én aszittem HZX írta, mer neki nem jönnek be az ilyen FF stílusú játékok :)
  • barret
    #107
    Én is!
  • Sephi
    #106
    Amen! En is ruhelem a idiota repulest meg lovoldozest!
  • cue
    #105
    Én imádtam vele legózni! :)
  • Rincewind
    #104
    Adok egy jótanácsot: szard le a hajókat. Én még mindig az alap első hajót használom és tökéletesen jó. Annál is inkább, mert később úgyis hiperűr-ugrani fogsz, azt meg tökmind1, mivel csinálod.
    Szerintem ez a gummi ship-es dolog az egyetlen balfaszság a KH-ba. :P
  • barret
    #103
    Kaptam egy bigyót,valami gummi... Azt bele kell építeni az űrhajóba? És ha igen,akkor mindegy hogy melyikbe? Nézegettem a menűt,de nem lettem okosabb tőle.
  • Rincewind
    #102
    Gratz! :)
  • barret
    #101
    Lenyomtam a háromfejűt!
  • Rincewind
    #100
    Már hogyne lehetne bezárni Treverse Town-t? :))
    Cerberus meg megoldható, nekem is sikerült, pedig nekem az egyik első PS2 játékom volt a KH, ergo nagyon nem feküdt még a controller akkoriban. Egy gyakorlott konzolosnak nem lehet akadáj a dög! ;)
    De végülis minél többet próbálkozol, annál nagyobb lesz az esélyed, mert ugye szépen fejlődsz közben.
  • barret
    #99
    Nekem csak 4 van,összesen... Traverse town,Womderland,Deep jungle, Colosseum. Wonderland,ésDeep jungle van csak bezárva... És nem tudok tovább menni! HELP HELP HELP! Traverse town-t is be kell zárnom? Mert a Cerberus kicsit húzós a Colosseumban... Cloud-nak nem volt esélye,de evvel nem vagyok kisegítve...
  • Sephi
    #98
    En is a Colosseum-nal maradtam. Mar minden vilag megvolt aszem. Nem tudom reg volt :( Kb egy eve nem jaccotam vele...
  • barret
    #97
    Ez a Merlin dolog nekem új! Vele még nem találkoztam...
  • barret
    #96
    A Colosseum nincs meg! Asszem két feladatot csináltam készre...Majd onnan folytatom.
  • Rincewind
    #95
    Hmm, nem tudom. Az a gond, hogy nem igazán tudom mit csináltál meg, meg mit nem, így aztán nem vagyok képben mi lehet a probléma. Kolosszeum kész van? Ha minden világ kész van abban a körben, akkor vissza Treverse Town-ba és ott fel kell szereltetni az új hajtóművet. Ködösek az emlékeim, de talán beszélgetni kell az FF szereplőkkel is, meg Merlinnel is talán (a tüzes ajtó mögött van a 3. [2.?] kerületben). Szerintem nézz utánna a GameFaqs-on, nagyon jó kis leírások vannak, minden részletre kiderjedően.
  • barret
    #94
    Cid nem mond semmit,a piros trinity mögött meg Squall és Aerith van,ott sem birok tovább menni...
  • Rincewind
    #93
    Igen, azthiszem akkoriban kell felszereltetni Cid-el az új hajtóművet, hogy megnyíljon a következő 4-5 világ. Halloween Town-t különösem javaslom meglátogatni, irtó hangulatos. :)
  • barret
    #92
    Megvan! És hogyan tovább? Trawerse town?
  • Rincewind
    #91
    A legtetején, sokat kell ugrálni.
  • barret
    #90
    A vizesésnél körülnéztem,de nem találtam a kulcslyukat... Majd mégegyszer megnézem,köffi!
  • Rincewind
    #89
    Kicsit ködösek az emlékeim, de azthiszem csak egyszer kell vele harcolni a végén, amikor a láthatatlan kaméleon is vele van. Ha legyözted, akkor még kb. öt percnyi van hátra a Deep Jungle-ből: ugorj fel a sziklára és menj be a vízesés mögötti barlangba, bent pedig ugrálj fel egészen a tetejéig. Ott lesz a key hole, zárd be és jöhet a következő világ.
  • barret
    #88
    Ráadásul megvettem eredetiben!
  • barret
    #87
    Nekem is tetszik,csak már unalmas az a két-három
    helyszin...
  • barret
    #86
    Tarzannál... Legyőztem azt a "vadászt" és semmi sem történik!Nincs új történet.Csodaországban is legyőztem a főellenséget,és semmi sem történik!Alice meg elszökött? Nem t'om hol van.
  • Rincewind
    #85
    Amúgy hol akadtál el? Ha leírod pontosan, segítek! Szvsz megéri vele "szenvedni", olyan hangulata van ennek a gamának, huhh, imádom! ^.^
  • Rincewind
    #84
    Én meg közben rájöttem a megoldásra és megvan az összes trinity, meg dalmata, meg be van fejezve a 100 holdas pagony. :)
    Márcsak azt a tetű Hadest kéne leabálni valahogy, és meglenne a secret befejezés. De valami iszonyat nehéz eljutni addig: 45 meccset kell lenyomni egyhuzamban a kolosszeumban... :P
  • barret
    #83
    Én meg úgy elakadtam,hogy befejeztem... Sehova sem tudok menni.
  • Rincewind
    #82
    Meg lehet találni valahol azt a piros trinity mark-ot, ami Oogie Manor-ban volt, de a boss legyőzése után eltűnik? Több FAQ-ban is olvastam, hogy később is megszerezhető, de mindegyik mást ír, hogy hol és nem találom, mert természetesen én ezt anno kihagytam, most meg rendesen szívok miatta... :P
  • Rincewind
    #75
    Nem létezik Ps2 emulátor és még egy ideig nem is fog. Vegyél PS2-őt, ha játszani akarsz!
  • blazini
    #71
    Hi!
    Valaki segítsen már abban hogy ha pc-n akarok ps2-es játékkal játszani milyen emulátor kell vagy gondolom valami ilyesmit kell telepíteni. HELP!!!
  • Rincewind
    #66
    Ha értesz angolul, akkor nagyon javaslom a gamefaqs.com nevű oldal meglátogatását. Ott fogsz találni töménytelen mennyiségű infót a játékról.
  • Rincewind
    #59
    Kódot? Az valami csalás? Nem élek vele. :)
  • Rincewind
    #57
    Passz.