196
Zeneszerkesztés
  • Tetsuo
    #36
    Cubase SX kéne!
  • CybearBoy
    #35
    Mp3-ból vagy cda formátumból (audiocd) el lehet vhogy távolítani a szöveget, hogy csak a zene maradjon meg?
  • hardtech
    #34
    profizene.fpn.hu
  • berlinboy6329
    #33
    ffff
  • FiReBoY
    #32
    Nah?
  • Dj Révész
    #31
    Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy bizonyos cubase vst plugin effektek, amik WinMe alatt frankón mentek, most meg burítják az xp-t(kék halál meg minden). Ismeri valaki a problémát?
  • FiReBoY
    #30
    Mindegyik jöhet... :-)
  • blackgamer
    #29
    hangminta kell (wav fájlok)?

    vagy effekt (pl. skreccselni akarsz)?
  • FiReBoY
    #28
    Sziasztok megint!!!
    Most azzal a problemmel fordulok hozzátok hogy kerestem ingyen lehölthető effketeket. Találtam is elraktam a kedvencek közé aztnb kittöröltem én barom és nem tom melyik oldal volt. Nem tudtok valami frankós kis oldalt ahonna tudok leszedni hip-hop effekteket???
    Válaszokat előre is köszönöm!!! :-)
  • Dj Révész
    #27
    Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy bizonyos cubase vst plugin effektek, amik WinMe alatt frankón mentek, most meg burítják az xp-t(kék halál meg minden). Ismeri valaki a problémát?
  • Dj Révész
    #26
    Sziasztok! Az lenne a gondom, hogy bizonyos cubase vst plugin effektek, amik WinMe alatt frankón mentek, most meg burítják az xp-t(kék halál meg minden). Ismeri valaki a problémát?
  • Dj Révész
    #25

    Sziasztok!Van egy nagy gondom! Idáig milleniumom volt, és most át tértem az xp-re azóta nagyon bénán szól a DIMAMOND MX300-as hangkártyám, pedig xp-s a driver is.Valaki segítsen, köszi!
  • Deajka
    #24
    Hello!

    Cubasehoz keresek leírást vagy doksit.
    Tudna valaki segíteni?
    Kösz.
  • FiReBoY
    #23
    Sziasztok!!! Nincs valami hivatalos link a Propellerheads Reason-ra? Bármelyik verzió jó, csak link kéne. DC++-ról egyszer már leszedtem de nem működött.
  • pinehead
    #21
    Oks!
  • pinehead
    #19
    Még él a kérdés!!!
  • pinehead
    #18
    Remixelni szeretnék felvételeket, milyen progit tudtok ajánlani hozzá???
    B.Ú.É.K. és köszönöm!!
  • BADE
    #16
    Valaki nem tud a Dance EJay-hez samples-eket?Ja és miért van az,hogyha felveszem a zenét(waw-ba rakja),csak sistergést hallok?
  • BADE
    #15
    Szerintem a legjobb a 2-es és a 3-as,a többit már nagyon elcsicsázták.
  • Blasta
    #14
    ejay 2?
    Már a 6-osnál tartanak asszem.
    A 2-es már kissé kiment a divatból...
    Amúgy nem tudom merre lehet, valszeg DC-n
  • BADE
    #13
    Nekem a Dance EJay 2 Full verzióra lenne szükségem Soundpackkal.
    Valaki nem tudja honnan lehetne leszedni?
  • Blasta
    #12
    SORRRRRRRRRRRYYYYYYYYY
    Azóta nem megy a link! Sajnos nem néztem meg.
    Ne haragudj, akkor nem tudok segíteni.
    Talán nézz be a PROGRAMOK BESZERZÉS/AUDIOWAREZ topikba.
    Ott nagyobb az esély, hogy találsz címet rá.
    Vagy rakd fel a DC-t :-D
  • Blasta
    #11
    reason 2.5

    4 file, össze kell csomagolni őket!
    Ha megvan a reason 2-höz mellékelt 2-es és 3-as cd, akkor másra nincs is szükséged!
    ELőször uninstalláld a R2-t, aztán indítsd el a 2.5 installt és kérni fogja a 2-es és 3-as CD-t. Ha nem kéri, akkor csak simán másold be őket a Reason gyökérkönyvtárába.

    Ennyi.
  • Danecay
    #10
    Valaki nem tudná megmondani, hogy honnan lehtne "megvásárolni" :) a REASON 2.5-t. Előre is köszi!
  • Blasta
    #9
    módszer=szoftver
  • Blasta
    #8
    Háááááááááát.
    Nem tudom van-e erre lehetőség.
    Ha csak egy szimpla wav file-ból akarod kiszedni a zenesávokat, arra elég kicsi az esély (majdnem 0 szerintem).
    Lévén az ének frekvenciatartománya elég széles skálán mozog, nehéz lenne ezt a skálát teljesen kiszűrni bármilyen progival.
    De ez csak az én elméletem, incs kizárva hogy van rá módszer...
  • isu
    #7
    Hi! FruityLoops 4.0 használatához keresek infót.Bármi érdekel/akár korábbi verziókhoz is/.
  • dashed_
    #6
    arra gondoltam amire te is gondolsz.. :)
    az mas kerdes hogy a 2 belinkelt topic pont az ellenkezojerol szol :)
    bocsi de ez a 2nap alvas nelkul betett nekem ..
  • dashed_
    #4
    2 felejtve kicsit felreneztem :))
  • dashed_
    #3
    1.

    2.it meg talan az #5 mukodhet..
  • dashed_
    #2
    hat nekem is jol jonne ha lenne megoldas de sajnos nem nagyon van.. par topikban itt mar ki lett targyalva
  • Match
    #1
    Nos, a problémám a következő: Arra lenne szükségem hogy egy számból mindent kiszedjek, csak a vokált ne. Eddig cool edit 2000-el próbálkoztam, és a channel mixer vocal cut beállításával tökéletesen le tudtam szedni az éneket, csakhogy nekem pont nem ez kellett, és megfordítani sehogy sem sikerült.
    Ha valaki tud megoldást akár cool edittel akár más progival az megsúghatná nekem