196
Zeneszerkesztés
  • Since
    #76
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem hátha tudtok nekem segíteni...Van egy rock együttesem és szeretnék készíteni egy két "ötletet" amin megvan a dob és a basszus. A gitárt saját magam szeretném felvenni. Találtam egy Renoise nvezetű programot ami szerintem elegendő lenne nekem, azonban hangszereket nem találtam...Amire szükségem lenne az egy jó dobkit illetve valami ütős basszus mellé. Esetleg aki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném...Küldjtetek privit ha van ötletetek.
  • jpeg
    #75
    www.gigacenter.protect.hu oldalon fennvan az Fl Studio 5, 6. Ha a cím nem jó, próbáld ezt:

    gigacenter.tx.hu
    gigacenter.uw.hu

    Először regisztrálni kell, ingyenes.
  • szabm
    #74
    és meg csak annyit szeretnék kérdezni hogy a Reason-be hogy lehet midi file-ket megnyitni.Mem rég probáltam ki de szerintem egy kicsit bonyolúlt.
  • szabm
    #73
    Tudja Valaki honnan lehet letőlteni a FL Studio 5 vagy 6-os nem demo verzioját???
  • jpeg
    #72
    Thx már megvan
  • Dj Faustus #71
    Keress rá Torrent hálózaton. Például itt.
  • jpeg
    #70
    Sziasztok!

    REASONt honnan lehet letölteni? DC-ről nem szeretném, mert az elég lassú. Ha lehet, a legutolsó PC-s verzió kellene?
  • Gabyee
    #69
    szasztok!
    tud valaki olyan programról amely "aif" filet "wav"-ba alakít át?
    köszi!
  • Rudeeboy
    #68
    Hy all!!!!
    nem tud valaki cracket az fl studio 6-hoz?
    Nagyon megköszönném:))))
    csáó
  • Sheva07
    #67
    köszi a választ....
    amugy mp3 al vettem fel a zenét
  • Dj Faustus #66
    "vettem fel 1 buliból zenét de elég xar minőségü"
    Bármilyen hangformátumból (wav, flac, mp3, ape, ogg, ...) hangszerkesztő programokkal (Audacity, Goldwave, Audition, Sound Forge) lehet "finomítani" a felvett anyag minőségén. Ha csak kicsit zajos a felvétel (folyamatos búgás, sistergés), akkor azt ki lehet szűrni. Ha torz, vagy kicsi a sávszélessége - ámbár eq-val lehet rajta finomítani - de csodát ne várj tőle. Amit rosszul vettél fel, az olyan minőségű is fog maradni.
  • Sheva07
    #65
    he all

    valaki tudna nekem segiteni hogy hogy a francba lehet wav-ból normális minőségü zenét csinálni mert vettem fel 1 buliból zenét de elég xar minőségü...

    valaki tud erre vmilyen progit??
    nagyon megköszönném!!!
  • berlinboy6329
    #64
    Job, de nem 1xerűbb: FL Studio 6
  • Balumann
    #63
    Most nem igazán akarok válogatni, van olyan zeneszerkesztő amibe saját dallamot is lehet írni, meg sok efekt is van benne?
    Én a Dance Ejay 7-el szarakodok, de rövid dallamokat lehet bele írni csak, nem is olyan jó, és nagyon sokáig tart mire egy normálisa dalamot összeelhet benne szarakodni, Van valami hasonló de jobb és egyszerübb?
  • Rudeeboy
    #62
    Hy all!!!
    innen letölthetitek az egyik legjobb zeneszerkesztő progit az Fl studio 6-ot.
    Amúgy most ez a legújabb verzio nemrég jelent meg ősszel.Szóval a cím:

    http://213.202.211.112/downloads/fl6.exe

    Jó töltögetést.:)))))))))))))))))))))))))
  • berlinboy6329
    #61
    Virus Powercore kellene.Azaz 1 infó hozzá hogy miért írja ki h PLUG-IN DISABLED.Ezt akarom valahgoy feloldani.De nem tom.
  • Ake
    #60
    http://www.propellerheads.se/index.cfm

    itt meg tudod rendelni!
  • Ake
    #59
    Hi ! Cubase -t, Steinberg Groove Agent 2 vel hogy tudom összehozni, hogy loop-okat csináljak?
    Reason-hoz szeretnék gyártani.
    Elinditottam a Groove A-t, meg a Cubase-t, beadtam 1 csatornára, megszólalt, de nem veszi fel amit épp csinálok!
    PLS help. mail: [email protected]

    Kössz
  • SchmiTTi
    #58
    csá. hát én az ilyen pattanásokat általában egy nagyon apró fade out-tal szoktam megoldani, tehát annak az apró résznek ami pattam leúsztatom a hangerejét. ez általában beválik. a goldwave-t nem használom, ha nemtán soundforge közelébe kerülsz abba még van egy repair lehetőség, az is valami hasonlót végez.
  • kistibike
    #57
    Reason, Cubase, CDXTract, soundbankok, effectek, Fruityloops, hangminták, track-ek és számtalan felhasználói progik vannak a http://zeneszerkeszto.atw.hu -n
  • kistibike
    #56
    Wavelab
  • kistibike
    #55
    Sziasztok!

    Új oldal jött létre http://zeneszerkeszto.atw.hu címen. Több giga anyag van fent zeneszerkesztős cuccokból. Érdemes odalátogatni. Bár az oldal fizetős, de tuti jó!
  • szanics
    #54
    Egy kérdésem lenne: zenét vágok GoldWave-vel, és egy éles határ van egy vágópontnál a zene két részének hangereje között.
    Ide természetesen bekerül egy pillanatnyi pattanás, amit sehogy nem tudok kiszedni onnan. Mi az a parancs, amivel ki lehet?
    Köszi!
  • Gabyee
    #53
    Láttalak lentebb,úgy látszik reménytelen próbálkozás ez nekünk
  • Christiansen
    #52
    Ugyanez kéne nekem is!!!
  • Gabyee
    #51
    Szasztok!
    Olyan program kellene amivel gitárt fel tudok venni és alá ritmuskíséretet(dob,cin stb.)szerkeszteni,esetleg effektálni.Tehát egy többsávos program amellyel külön megcsinálom a sávokat a végén meg összerakom.
    Van egy csomó "Wav." formátumú dobmintám(drumkitt hell)ezeket szeretném használni.
    Köszi előre is!
  • fatjoe
    #50
    helo milyen progival lehet mp3 bol waw féjt csinalni
  • BADE
    #49
    2.5-öshöz kellene
  • VinylToy #48
    A 3.0-ashoz:

    RSN300-0173-697477-7Z4X-7T34-XX6E
    RSN300-1382-634309-BESG-9LTD-AW3D
  • VinylToy #47
    melyikhez?
  • Match
    #46
    astalavista.box.sk?
  • BADE
    #45
    Reasonhoz tud valaki license numbert mondani?
  • sabodave
    #44
    valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?
  • sabodave
    #43
    valaki tud olyan hangszerkeztő progit ami kiszűri a háttérzajt és a viszhangot?
  • Tetsuo
    #42
    #36 de ha csak egysávos felvétel lesz, akkor WaveLab (ugyancsak a Steinbergtől).
  • STEVE STIFLER
    #41
    Melyik programot ajánljátok? Haverom gitárszóló-mintákat akar felvenni (ő csinálja; othon gitározik), egymás mellé rakni a sávokat és ének is menne még hozzá. N-Track Studiot használ, a napokban vittem neki Adobe Audition-t, de egyenlőre nem tudjuk használni. Várom az ötleteket.
  • blackgamer
    #40
    itt, ide pedig feltöltheted (elvileg)
  • csurit
    #39
    sziasztok hol lehet közzétenni saját készítésü zenéket?
  • Match
    #38
    el
  • OdiG
    #37
    Sziasztok!
    Létrehoztunk a drumandbass-t kedvelők számára(na persze másoknak is)egy hubot.Ezen a hubon megoszthatjátok egymással a jobbnál jobb zenéket,filmeket,programokat,stb...,
    és persze le is tölthetitek.Nagy örömünkre egyre több ember nézz el hozzánk.
    A HUB neve :::: P I O N E E R::::[DRUM AND BASS]
    Csináltunk egy honlapot is ahol a fórumban megírhatjátok a kérdéseteiket(mi válaszolni fogunk rá), megismerkedhettek az userekkel,chatelhetek.
    Címe: http://pioneerhub.uw.hu/ ---> a DC++ részben tölthetitek le a progit!!Találtok mellette linkeket ahol elolvashatjátok a pontos beállításokat,szabályokat.
    Ha megnyerte teccésedet a hub,akkor nincs más választásod nézz el hozzánk! ->WEB: http://pioneerhub.uw.hu/
    ->HUB cím: pioneer.servebeer.com
    Sok szeretettel várunk minden egyes zenét kedvelő felhasználót.
    És nefeledjétek a hub az usereké!!!