3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Bohoc
    #1983
    Ezek mind+
    Desert Storm
    Total Destruction
    Invasion
    Extreme Heat
    Renegade

    2 kulfoldi MMA hub rol szoktam szakerteni oket bar az egyikrol mostanaban mindig banolnak csak tudnam miert
  • tomsits
    #1982
    :)
    melyik van meg?
    nekem ezek bár nem láttam mind. idő az erre minimális. az uf 8-9-et is csak tegnap tudtam megnézni. k-1 szöul meg csak a jövő 7N lesz teljes akkor lesz csak ppv-n:
    KOTC King.Of.The.Cage.15.Bad.Intentions.DVDRiP.XviD-MaM
    KOTC King.Of.The.Cage.4.Gladiators.2002.XviDVD-TmN
    KOTC King.Of.The.Cage.After.Shock.2004.PPV.PDTV.XViD-uDF
    KOTC King.Of.The.Cage.Battle.Grounds.PPV-GOV
    KOTC King.Of.The.Cage.Pinnacle.DSRip.XviD-SFM
    KOTC King.Of.The.Cage.Revenge.PPV.XViD-aAF
    KOTC King.of.the.Cage.Sin.City.PPV.XviD-W4F
    KOTC King.of.the.Cage.Tap.Outs.PPV.VCD-W4F
    KOTC King.Of.The.Cage.Unfinished.Business.PPV-W4F
  • Bohoc
    #1981
    Tonna szamra allnak a dvd k kozott. Ha kell enis tudok feltolteni. (kizarolag kov honapban:)
  • hykao #1980
    Hmm, milyen oldalra gondolsz? Az atw-sre? Azt gondolom törölték, bár igazából nem tudom miért...de nagyon nem zavar...
    Amik az aláírásomban vannak, azok működnek (legalábbis elméletileg működniük kell)
  • bigapó
    #1979
    Apropó Hykao!

    Oldaladdal mi történt? Azt írja, hogy nem regisztrált. Az Ultimate fighter-ral meg iparkodjál:))
  • hykao #1978
    Nem. :))) Csak most volt időm, s csak most tudtam hozzászólni a témához...
    Sajna még egyik részét sem láttam az Ultimate Fighter-nek, remélem mostanság több időm lesz...
  • tomsits
    #1977
    azért nem irtammert még nincsen végleges párosítás. megerősítem hykao hozzászólását, valóban lesz. ;)
    csak ennyi kellett hogy újra hallasd a hangod??? ;)
  • tomsits
    #1976
    sajnos még nem láttam az újat, de van több is belőle. ;) ha kell fog majd menni a site-ra.
  • hykao #1975
    Bushido 6 április 3-án kerül megrendezésre, amint a banneren is látható! :) (de csak azért, hogy másnap nyugodtan ünnepelhessük hazánk "felszabadulását" :PPP)






    Na meg ne hagyd ki a felsorolásból a Pride középsúlyú GP selejtezőjének első fordulóját se, ami április 23.-án lesz!

    A következő fiatalemberek közreműködésével:

    Wanderlei Silva
    Antonio Rogerio Nogueira
    Igor Vovchanchyn
    Kazushi Sakuraba
    Mauricio “Shogun” Rua
    Yuki Kondo
    Hidehiko Yoshida
    Kazuhiro Nakamura

    Wanderlei Silva vs Hidehiko Yoshida párosítás már biztosnak látszik...
  • Bohoc
    #1974
    oh my god!
    vegre valami! Amugy rajtam kivul szereti itt valakia KOTC ot?
    Szerintem iszonyat jo, nekem a hangulata meg mindene nagyon bejon.

    kotc-payback en volt egy iszonyat nagy meccs. az ev meccse az fix:
    Jay Ireland vs George Gurgel
  • tomsits
    #1973
    jönnek a jó bunyók:
    k-1 szöul, márc 19: Kaennorsing, bonjansky, carter williams, choi, akebono, aets, kakuda
    k-1 hero, márc 26: sam greco, banner, sapp, herring
    pride bushido 6, áprl 4. (a felszabadítók napja hehehe): fedor, sakurai, aleksander,
    ufc 52, ápr 16: couture, riggs, hughes liddell
    no meg mint kiderült totalfight máj 28.

    végre lesz egy jó hónapunk! ;)

    #hun-mma szoba az IRCnet-en! ha még nem tudnátok ;).
  • tomsits
    #1972
    látom jó gyors voltam. tot így minden rendben? :)))
    én a csajt szavaznám vissza. aki megtudja dönteni szerződést kap. de a többi ring girlt is szívesen látnám benn. ;) persze előtte tesztelném őket.
  • tomsits
    #1971
    látom jó gyors voltam. tot így minden rendben? :)))
    én a csajt szavaznám vissza. aki megtudja dönteni szerződést kap. de a többi ring girlt is szívesen látnám benn. ;) persze előtte tesztelném őket.
  • Bohoc
    #1970
    Mondjuk az furcsa hogy amit leszedtem elozetest abba ez a kep nem volt benne, lehet valami benfentes szerezte meg:)
  • Bohoc
    #1969
    EGyébként erdekes dolgok vannak sherdog forumon:
    tobben ugy velik hogy a szabalymodositas az lesz hogy a csapatokon belul lesz egy egy "eliminator" meccs es utana a nagydonto. Jah es valoszinu, hogy griffin helyere kinek felszakadt a szemoldoke visszajon bobby.
    Igy varhatoan kenny vs leben meccs lesz a kov heten. A kep ami a kov resz elozetesebol van elegge alatamasztja hisz minden kek emberke rajtavan a kepen:


  • totoapu
    #1968
    jól nyomta ez az alex schonauer gyerek,sajnálom hogy kiesett,de lehet hogy forrest griffin se tudja majd folytatni mert úgy szétrepedt a szemldöke akkor pedig lehet hogy visszajön vki megint!!!ez a sam hoger nagyon ratyi csávó,ennek kellett volna inkább meccselni sztem kivágták volna mint a taknyot!!!a következő rész tuti lesz biztos mert mind a 4 középsúlyú nagyon kemény!remélem chris leben nem esik ki megint!!!
  • Bohoc
    #1967
    Azon lepodtem meg hogy nem basztak ki azonnal. Azert ez sztem eleg komoly dolog. Dana white sztem a kov reszben beszel majd a csokaval
  • bigapó
    #1966
    Ezért nem zárhatják ki? Most visszaadta ugyan a cuccokat:) de mi van, ha kikap és mielőtt elmegy pár dolgot eltesz emlékbe? akkor má senkise foglalkozik majd vele? :))
  • Bohoc
    #1965
    Mar az elejen latszodott hogy fura emberke. Hat de azok a cuccok nemis az ovei voltak hanem a tarsaie, nyilvan a maset ne tegye mar el:)
    Amugy tenyleg valami ilyen van a hatterben, kb sztem annyi sapkat kap amennyit ker a vegen, nem penz nekik par sapka

    Kivancsi vagyok hogy a Sam gyerek hogy fog bunyozni
  • bigapó
    #1964
    Nekem is tetszett a bunyó:)

    Most ez a Sam Hoger tényleg ilyen hülye-gyerek? Azt hitte, hogy nem veszik észre, hogy miket dugdos a kufferban? :))
    Jól értettem, hogy ő azt hitte, hogy ezeket a cuccokat el lehet tenni? Kicsit kleptomániásnak tűnik inkább.
  • Bohoc
    #1963
    Jo meccs volt a kilencben. Bar ahogy indult en azthittem a masik nyeri, dehat ilyen az MMA:)

    De hogy valaki lopjon egy valosagshowban... Hat ahhoz kell egy arc.
  • totoapu
    #1962
    de jó lenne ha vki már ma fel tudná tenni az ultimate fighter 9.részét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    megöl a kíváncsiság!!!!!!!!!!!!!!
  • bigapó
    #1961
    Hát igen. Van aki nem használ SPOILER-t... :))
    Egyébként nem az a lényeg, hogy ki, hanem, hogy HOGYAN nyert!!
    Érdemes megnézni. Ja, és SAJNOS Chris-gyerek visszatért:(( :DD
  • tomsits
    #1960
    bazzz.. én még mindig nem láttam. kösz ;))
    de kiváncsi leszek a box relityre is. csak jelzem még azt sem láttam ;)
  • totoapu
    #1959
    jah el is felejtettem a legfontosabbat:
    CHRIS LEBEN VISSZATÉRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
    úgyhogy megvan az örömöm!!!!
  • totoapu
    #1958
    csóri rafferty gyerek nem sokat tudott csinálni diegoval.valahogy éreztem hogy ez a josh rafferty nem egy nagy durranás!szerintem az őzike tekintet nem nagy előny az ultimate fight-ban!:))))))))
  • bigapó
    #1957
    köszi, örök hála:)
  • totoapu
    #1956
    látom elkezdted felrakni!addig ma nem alszom amig meg nem nézem!!!
  • totoapu
    #1955
    huh.ok.nagyon tuti!!!!!alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tomsits
    #1954
    ki lesz a pride bushido-ban?
  • tomsits
    #1953
    gyerekek! rossz volt a gépem, de most úgy nézki, hogy birni fogja a gyűrődést. 8-as ha nincs még fenn akkor legkésőbb szombaton felmegy.
    ezer bocs. nem rajtam múlt.
  • totoapu
    #1952
    én inkább extra menetet adtam volna.
    mindenesetre örülök hogyez a gyökér bobby gyerek elhúzott!!!

    nagyon nagy király lenne ha vki föltenné a szerverre a 8. részt!!!!!!!
    szar lenne úgy nézni a 9.-et hogy nem láttuk!
  • antgecc
    #1951
    Szerintetek a 7-ben valóban a néger vesztett? Sztem jobb volt... vagy rosszul láttam? Mintha csak azért dobták volna ki, hogy valaki a Liddel teamből is távozzon már...
  • totoapu
    #1950
    valahonnan valaki lécci szerezze meg!
  • totoapu
    #1949
    ez azt jelenti hogy már nem is lesz meg????????????????
    naneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bohoc
    #1948
    Ajjaj, kedd reggel már megvolt. SRY!!!!
    Legközelebb nem torlom le hanem egybol feltoltom az ftp re, ha meg el a feltolto acc om
  • totoapu
    #1947
    vki lécci a 8. részt!!!!!
  • totoapu
    #1946
    hétfőn szokott lenni,és kedd este legkésőbb szerdán fönn szokott lenni.

    már nagyon várom én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bigapó
    #1945
    Azt a meccset várom már, de nagyon:))) Hej, Fedor. Nem lennék a helyedben:)

    Mikor szokott menni az Ultimate Fighter? Mert még nincs fenn a 8. rész.
  • hykao #1944
    Mirko nehézsúlyú, így a Total Elimination-ön biztos nem fog részt venni, legalábbis mint GP-n induló. (esetleg, mint töltelék meccs résztvevő, mert a selejtező meccsein kívül biztos lesz egy-két superfight meccs is)
    A Bushido túl közel lenne neki a Pride 28-hoz (bár az utolsó meccsein nem szenvedhetett különösebb kipihenésre váró sérüléseket, az biztos...)

    Na meg őszintén szólva, tényleg kivel hozhatnák össze még Fedoron kívül? (Ha Noguiera nem szerződik végül a Pride-dal...talán Josh Barnett visszavágó lehetne még sztem, de az az érzésem - ahogy kifejezésre is juttatta Coleman után - hogy Fedor lesz a következő...)