3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • totoapu
    #2024
    chuck az új bajnok!!!!!!!!!!!!!!
    erre vártam már évek óta!!!!!!!!!!!!!
    gratulálunk!!!!!!!!!!!!!
  • bigapó
    #2023
    ezt nem mondod komolyan. az UF döntőn voltak együtt? mer Én nem láttam.
  • totoapu
    #2022
    én úgy láttam chuck barátunk most villa ford-dal vigasztalódik aki az ultimate fighter hostesse volt.
  • bigapó
    #2021
    Szerintem bekapott egy-két komolyabb ütést még az elején, a szervezete nem úgy bírta, mint esetleg Ő gondolta. Már az első földreviteli kísérletnél elcsúszott, szerintem ütés is belejátszott. Szal nem mai gyerek és azért ez már kijön, kb. ugyanez lesz a Coutoure meccsen is. Mondjuk mindenképpen szomorú leszek, akárki győz, mert szimpatikus csávó mindkettő.
    Apropó, jól értettem, hogy Liddell srácot dobta a csaja? asszem a 8. vagy 9. részben volt.
  • totoapu
    #2020
    a griffin-bonnar meccs az egyik legjobb volt amit mostanában láttam láttam!!!nagyon ott voltak mind a ketten,csak dícsérni tudom őket!!!!!!!!!a másik meccsről csak annyit hogy ez várható volt.diego letarolta ezt a kenny gyereket,aki nem tudom mit óvatoskodott annyit az elején?
    shamrock meccse kicsit furcsa volt mert amikor elcsúszott és ment rá franklin abszolut nem csinált semmit hogy vhogy kijöjjön a szar helyzetből!
    várom a ti véleményeteket is ezzel kapcsolatban!!!
  • bigapó
    #2019
    Spoiler!! - aki látta az Ultimate Fighter döntőjét továbbolvashat:))

    Szal, szerintem igazságos eredmények születtek. A Diego-s meccs egyértelmű volt, sokkal többet látok Diego-ban, mint az ellenfelében, aki tulajdonképpen csak idevetődött és szerencséje volt. A Griffin-Bonnar meccs azért ennyire nem volt sima-ügy, mert kétesélyes volt, sőt talán még jobb is volt Bonnar a végén. Végül is mindketten nyertek, mert ha jól értettem Bonnar is kapott egy 6 meccsre szóló szerződést. Forrest-nek meg ott az autó is:))

    Szegény Ken pedig már öregecske, kicsit eltaposta a fiatal úthenger:)) pedig nem is volt látványos verés, csak egy-két jó helyre bevitt ütés. Azért többet vártam Ken-bácsitól. izgalmas meccsek voltak, ezt már csak a hétvége űberelheti:)
  • bigapó
    #2018
    Hi!

    Én már csak a mostani banner-t várom:)) kíváncsi vagyok, hogy ki nyer. bárcsak élőben nézhetném...
  • lecocq
    #2017
    BUSHIDO 6
    MINOWA VS YVEL
    FEDOR VS KOSAKA totalfight.com/fórumok/letölthető filmek
  • bigapó
    #2016
    nagyon ígéretesnek tűnik:) van egy-pár kemény harc kilátásban, ami akár meglepetéssel is végződhet.
  • hykao #2015
    Úgy tűnik megvan a banneren szereplő esemény végső párosítása
  • hykao #2014
    "color" helyett "szin"-t írj, és jó lesz :)
  • tomsits
    #2013
    [color=red]PIROS KARIKÁBAN 18-AS SZÁM!!!!!!!!!!![/color]

    ha egy szobrász elkezd dolgozni.

    ilyen volt:


    munkafolyamat:







    ilyen lett:


  • hykao #2011
    jó-jó...de még le is kell szoppantani... :) ...én csak a leglassabb axelero-s kapcsolattal rendelkezem... :)
  • tomsits
    #2010
    csak azt?? nézd a többit is. szuánj rá egy normál film időnyit, akkor gyorsan végezni fogsz vele.
  • hykao #2009
    ja! ma megnézem a 4. részt is! :)
  • tomsits
    #2008
    hykao akkor tessék belehúzni!
  • bigapó
    #2007
    Csak az első volt ilyen "sorsolás"-szerű kieső, utánna mindig bunyó döntött (vagy egy szerencsétlen baleset ill. sérülés, remélem nem sokat árultam el:))
  • hykao #2006
    Na tegnap végre alkalmam volt meglesni az UF első 3 epizódját.
    Érdekes volt látni, hogy némelyik madárnak milyen meglepően rossz volt a kondíciója. Az első madár - akit kirostáltak - nem is értem, hogy került be egyáltalán...
    A Couture csapat pedig hihetetlenül immel-ámmal áll neki ezeknek a "survivor" szerű feladatoknak...érdekes...
    Mondjuk én azt hittem, hogy minden egyes madár bunyó alapján fog kirostálódni...
  • Jano
    #2005
    Jó meccsek voltak, Le Banner megint formában van, Heath Herring sérülését sajnáltam, sajnos így nem tudott kibontakozni a meccs, Genki Sudo - Ramon Dekker meccs is tetszett (egyikőjüknek sem szurkoltam :)), Sapp érdekesen viselkedett :D, Goodridge jól nyomta, és a többi meccs is érdekes volt.
    Jól sikerült gála.
  • bigapó
    #2004
    Jah, úgy néz ki, hogy valami öszvér dolgot akarnak kihozni belőle. Mondjuk nekem bejött, mert nagyon jó meccseket láthatunk. Volt közte egy-pár meglepetés győzelem is, természetesen az vesztett akivel Én szimpatizáltam, de megérte megnézni:)
  • tomsits
    #2003
    k-1 oldalán hirdették, de a nevében hivatalosan nem hordozza a k-1-et. éppen ezért nem tiszta hogy a k-1 mma-ból akarnak-e vmi újat kihozni, vagy egy k-1 rendezvényről van szó. főleg,hogy a képeken a piros kabátos ürgét én nem ismertem fel és úgy tűnik, hogy ő a központi alak.

  • bigapó
    #2002
    Ez most K-1?

    Amúgy háj:)

    Láttátok az UF11-et? Nem mondom, nem volt rossz bunyó. Érdemes megnézni. Ez már azért kezd feljönni színvonalban az igazi UFC-s bunyókhoz, bár kondiban még van mit fejlődni. Szal jó szórakozást, Én meg megyek Heros-t nézni:)) csá
  • lecocq
    #2001
    a március 26.-ai HEROS meccsek a totalfight.com/ fórumok/ letölthető filmekben.
  • Jano
    #2000
    Remélem lassan a 26-ai K-1 gálát is láthatjuk. :)

    (Ték. :D)
  • Bohoc
    #1999
    tv2
    jvd film!!!
    "thai box" minden mennyisegben:)
  • Bohoc
    #1998
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEeeEEEEEEEEEE elarultad az eredmenyt:////

    DE azert orulok neki, hogy nem lett igazam! :-)
  • tomsits
    #1997
    go home GO HOME!!!! YES!!!!!
  • bigapó
    #1996
    Biztos azért nem mutatnak ilyet, mert nem fizettél érte:))

    Ha akarsz tanulni, menj és fizesd be a tagdíjat, aztán majd laposra ver Couter bácsi vagy Lidell bácsi:))
  • tomsits
    #1995
    én úgy látom itt tökmindegy ki nyer. aki olyan azt látni fogjuk ha más nem i sde ge ymecs erejéig az ufc-ben. ugyanakkor keveslem azokat a bejáccásokat, ahol edzenek, mert ilyenkor el lehetne lopni pár ötletet, fortélyt a profik világából. mi az amit ők másként csinlának...
  • Bohoc
    #1994
    kb enis gyulolom oket:))

    diegonak szurkolok azon a meccsen enis, de valahogy ugy erzem hogy nem o fog nyerni. diego vs leben meccset megneztem volna
  • bigapó
    #1993
    Itt azért vitatkoznék, mert szerintem a Diego gyerek esélyes, mert benne látok annyit, hogy megfeleljen a későbbi, igazi UFC-s meccseken. Nézz meg egy akármilyen korábbi UFC meccset és egy UF "selejtezőt", észreveheted az órási különbséget. Kb. mintha amatőr és profi meccs lenne a kettő. Persze lehet, hogy részrehajlás van bennem, mert a Koscheck-et szívből gyűlölöm (a nigger haverjával egyetemben:))
  • Bohoc
    #1992
    Sztem jo mecccs volt de az a konyok miert csuszott be:///
    Josh koscheck fogja az egeszet nyerni, kenny nem sok vizet fog zavarni a dontoben
  • totoapu
    #1991
    chris leben megint balszerencsés volt!!!láttátok???ennek a kenny gyereknek nem sok esélyt adott de a végén becsúszot az a csúnya könyék.sorry....remélem azért látjuk még az ufc-ben!!!már nagyon kíváncsi vagyok a josh koscheck vs. diego meccsre!!!(na persze a többire is!!!)
  • bigapó
    #1990
    oh fuck:))

    Ki látta az UF 10-et? Elég gyenge volt...szerintem
  • tomsits
    #1989
    sztem csak 26 után ,)
  • bigapó
    #1988
    Ezek után már csak az érdekel, hogy mikor lesz fent:))
  • Loál János #1987
    Hmmm, érdekes meccsek.

    Greco vs. Herring
    LeBanner vs. Akiyama
    Sudo meccsei ugyebár alapból, mindegy kivel csap össze :D
  • hykao #1986
    Hmm, ez eddig elkerülte a figyelmemet:

    "Heros" Gála, március 26:

    Bob Sapp vs. Min-Soo Kim
    Jerome Le Banner vs. Yoshihiro Akiyama
    Gary Goodridge vs. Alan Karaev
    Sam Greco vs. Heath Herring
    B.J. Penn vs. 'Lyoto' Machida
    Genki Sudo vs. Ramon Dekker
    Kaoru Uno vs. Joachim Hansen
    Kazuyuki Miyata vs. Ian Schaffer
  • Bohoc
    #1985
    10mbit-1.myftp.org errol szoktak. Sztem a kliensemmel vannak gondjaik,de lecsereli meg nem akarom

    swe-mma.zapto.org ez a masik. ezzel sose volt meg bajom
  • tomsits
    #1984
    nelyikről?