3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • bigapó
    #1943
    És Mirko merre pihen??? A múltkori fölényes győzelme elriasztotta Emelianenko-ékat:))))
  • hykao #1942
    Bushido 6 (ápr.3.) résztvevői és párosításai

    Total Elimination 2005 - ápr.23. (középsúlyú GP selejtező - első forduló) résztvevői (érdekes, Silva sem lesz kiemelt...)
  • bigapó
    #1941
    Én nem szeretném, ha ő jönne vissza:))
  • tomsits
    #1940
    na nem sokára eldöl kijött vissza :)
  • totoapu
    #1939
    jól látom az ultimate fighter honlpján,az a kérdés hogy ki jöjjön vissza azok közül akik eddig kiestek???ha igen akkor:CHRIS LEBEN!!!!!!!!!!!
    szerintetek?lécci nézze meg egy jó angolos!!!
  • tomsits
    #1938
    nah! már az izgulás lehetőségét is elveszitek tőlünk?

    A rampaet meg majd keresem. :)) ha létezik akkor lesz.;)
  • hykao #1937
    Ha egyszer-egyszer kimarad az FTP egy napra, nem kell izgulni...

    Inkább arról csacsogjon valaki, hogy mi Quinton Jackson bevonulózenéje! annyit sikerült kisilabizálnom a PRIDE japán nyelvű oldaláról, hogy a címe: RAMPAGE (de ha jól hallom, ez a refrén is), de ki az előadó??? (ez nincs fenn az FTP-n a Pride music mappában...)
  • bigapó
    #1936
    Még mindig nem lehet fellépni rá:(( Remélem csak karbantartás és nem törlés történt.
  • antgecc
    #1935
    Én se tudok... valszeg vmi frissítés van server ügyileg. Vagy nem.
  • totoapu
    #1934
    nem tudjátok miért nem tudok föllépni a szerverre?(a letöltöre)
  • tomsits
    #1933
    ;)
  • totoapu
    #1932
    most aztán öri hari mi?
  • totoapu
    #1931
    jólvan na:))))))))))))))))))
  • tomsits
    #1930
    ja meg a gyíkok kissé durva ;))))))
    ejnye-bejnye.
  • tomsits
    #1929
    totapu. próbáld meg egy külföldi fórumon hátha tudnak segíteni.
  • totoapu
    #1928
    ultimate fighter főcímzenéjét vki jó minőségben föl tudná tenni?előre is köszi!!!
  • totoapu
    #1927
    sztem attól hogy vki feketére festi a lábán a körmöt még nem ratyi legfeljebb kissé őrült.a bemutató videón vmint a swick elleni meccsen nagyon nagy a csávó(nem véletlenül 3x-os bajnok a wec-ben).nekem annak ellenére hogy kicsit furi a gyerek szimpatikus a maga stílusával és fighttechnikájával!!!
  • bigapó
    #1926
    Jah, a legjobbat még nem írtam le:))

    Láttátok, hogy Chris Leben-nek be voltak festve(!) a lábkörmei feketére(!!). Hogy ez mekkora ratyi:)) Azt ne mondjátok, hogy ráesett a kalapács! Egyszerre mind a tízre?? :DDD
    és nem csak itt az UF-ben volt így, hanem a korábbi meccsein is ilyen volt. Egyébként nekem ott úgy tűnt, hogy sokkal jobb volt régen. Mintha kiégett volna vagy mi azóta. vagy csak az alkohol rabja lett...
    A kedvenc "rúgása" meg nem fölfelé irányul, hanem lefelé, az ellenfél lábujjait támadja :DDD ez nagyon lol,nem?
  • bigapó
    #1925
    Most láttam egy nyilatkozatát a Sherdog-on.
    Nos, lényegében magasztalta az ellenfelét, hogy milyen erős, jók az ütései, jó a lábmunkája, a védekezése, szóval egyszerűen mindene megvan a győzelemhez:))
    Ezt fordította egy japán csaj, közben Ő koncentrált a következő kérdésre, ami ugyanaz volt, mint korábban:)
    Aztán észrevett valamit(valakit) a háttérben, aki valószínűleg nem azzal foglalkozott amivel kellett volna, erre Coleman rászólt, hogy mi olyan vicces és ki akarta dobatni. Legalábbis Nekem ez jött le. Aztán gondolom tisztázták, mert valaki mást megkérdezett, hogy a Sherdog-tól van-e. Itt tényleg zavaros egy kicsit. aztán beszélt arról, hogy Ő mindent megtett, de hát ez ennyire volt elég. Üdvözölte családját és elköszönt:) pá-pá
  • bigapó
    #1924
    Most melyik meccsről van szó? Mert a Crocop vs. Coleman meccsen csak Mirko nyilatkozott és azt mondta, hogy Emilianenko lesz a következő "áldozata" :)))
  • bigapó
    #1923
    Egy olyan maflás után Te is érdekesen beszélnél:DD
  • tomsits
    #1922
    hykao!!! bannert kellene módosítani ;)))
    nem tudom mikor de majd a k-1 max-ot is meg kellene nézni. :)
  • antgecc
    #1921
    Őőő... elmondaná vki, hogy Coleman mit nyilatkozott a meccs után? Nem nagyon tudtam kivenni a szavait. Na meg elég érdekes adta elő magát közben. :)
  • antgecc
    #1920
    Ja ok,ezt enm tudtam.

    Na most néztem meg a meccset. Csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy gyönyörű volt!
  • hykao #1919
    Az a mérkőzés speciális szabályokkal zajlott. (legalábbis a tekintetben, hogy kizárták a bírói döntést, tehát ha nem jutnak KO-val dűlőre, akkor döntetlen)
  • bigapó
    #1918
    Mert mindig a nyertes emeli fel a vesztes kezét is, hogy elismerje, Ő is ott volt a ringben:))))
  • antgecc
    #1917
    Az tuti! Bár egyszer már ütöttek együtt, ahol döntetlen lett, bár ha jól emléxem Mirko felemelte Silva kezét.
  • bigapó
    #1916
    Pride 29 - Fists of Fire. Ezen a rendezvényen verte agyon ellenfelét már az első menetben. Azt direkt nem mondom, hogy kit, nem akarom lelőni az élményt:)) Nézd meg magad, érdemes. Nagyon sokat fejlődött az elmúlt évek és meccsek során, még azt is kimerem jelenteni, hogy az előző meccse óta is tanult és mutatott is újat. Én már azt várom egyébként, hogy mikor hozzák már össze Silva-val!! Na, az nagy meccs lenne mostanában:)))
  • bigapó
    #1915
    Majd pótolom hiányzásaim:) Mindig van mit csinálnom és kimegy a fejemből, hogy van IRC is.
  • tomsits
    #1914
    Hákunytyek!
    szívesen. :))
    inkább azt mond meg miért nem látunk az irc-en??? este (és éjjel mikor már nem vagyok) parázs duma párbaj megy.
  • hykao #1913
    Lehet-e még fokozni a már így is nagyon kemény 2005-ös Pride középsúlyú mezőnyt??? LEHET!
    Új judo olimpikon és kétszeres világbajnok érkezett a mezőnybe! A lengyel Pavel Nastula.
  • antgecc
    #1912
    Tényleg vazze!

    bigapó: Mikor hozta szépen Mirko a meccset? Most már magyaráznotok kell nekem, mint a hülyének! :))
  • hykao #1911
    Hehe, te még mindig el vagy keveredve! :)) Az az UFC 51 volt... :))
  • bigapó
    #1910
    Azta milyen percre kész vagyok:) most szedem az UF 6.részét:)))
    Ja és Mirko szépen hozta a meccset
  • bigapó
    #1909
    És hol nézted meg, ha szabad érdeklődnöm?
  • antgecc
    #1908
    Na megnéztem az 52-t. Na hát gyerekek... a vége! :))) LOL... Hogy ezekből milyen rossz színész lenne. Chuck és Ken is elröhögte magát a végén. De főleg Ken! Nézzétek az arcát, aalig bírja magában tartani a röhögést! Én nagyot moziztam rajta! :)))))
  • bigapó
    #1907
    Én is így vagyok vele, bár Én még ezt a chris leben-t sem bírom. Az viszont tényleg nem volt fair ahogy megszívatták "szegény"-t, bár ha jól emlékszem Ők csak a korábbi sérelmeket adták vissza (ágy-lehugyozás meg ilyesmi:))
  • bigapó
    #1906
    Aki követi az eseményeket (meg az ftp-t:)) annak nem volt értelmetlen :DD
  • totoapu
    #1905
    alig várom az ultimate fighter új részét!remélem ez a chris leben gyerek
    leüti ezt a gyökér koscheck-et.útálom mint a szart a faszkalap bobby southwort-tal együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
  • hykao #1904
    Az jó, de elég má' a ketrecbő'...ringet akarok!!! :)))
    Vigyázó szemeid február 25-e után az angol verziójú Fists'o'Fire-re vesd! :)))

    Amúgy az eredmények itt leshetők meg: KATT IDE!!! (sztem a papírforma szerint alakultak az események...)

    PRIDE GRAND PRIX: április-, júnus- és augusztusban!!!