19663
  • Torzonborz
    #19583
    Igen ez a tervük ráadásul 1 kliensen belül .Azt mondjuk még nem lehet tudni hogy a 3 fegyvernem milyen módon lesz majd egyszerre jelen.
  • Csirke4
    #19582
    Ez jó! Repülőzgettem vele és egész fasza kis játék, ha jól látom tervben van, hogy bővítik vízre meg földre a dolgokat de a repülőzés az jó már most is!
  • Torzonborz
    #19581
    War Thundert is sasoljátok meg :)
  • Csirke4
    #19580
    WoT Squad leszünk? :D
  • Random_
    #19579
    Igen, én WoT-ot tolom. :) Azt is csak alkalmi szinten.
  • Hupihun
    #19578
    Ahha, pont most láttam randomot is a WOT-os fórumon. Milyen néven vannak fent?
  • Punker
    #19577
    a 2 Rommel, Herland is azt mondta nyomja.
  • Hupihun
    #19576
    WOT-al játszik még valaki kikko-n kívül? Párduc már van.
  • Csirke4
    #19575
    Elvileg most 5 dollár 1 hónapra Welcome Back Soldier-el.
  • Hupihun
    #19574
    Szerintem nem, már régi HC . Magyarx sem magyar :)
  • Csirke4
    #19573
    "and a welcome aboard to our new Axis CinC, Bloodhun23"

    Ő véletlenül nem magyar?:D
  • Amper92
    #19572
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy udgradelni szeretném a fiókom, 9.99$ or Basic memberre, nos ez hogy működik, elég csak arra a hónapra kifizetnem,? illetőleg. von le pluszba pénzt? Tehát a játékot is meg kell venni mint régen? A fiókomat átmenetileg, (ha nem akarok havidíjat fizetni) tudom szüneteltetni? A Válaszokat köszönöm nektek!
  • kikko
    #19571
    Kipróbáltam de valahogy nem igazán tetszik:)
  • CarajoEsp
    #19570
    Sziasztok!


    Látom, hogy Free2Play lett, valaki még játszik?
  • spring75
    #19569
    Hello mindenki!
    Rég nem találkoztunk :D Voltam ma éppen anno találkozó helyéül szolgáló "hotelnél" így jutottatok eszembe.
    Részemről: nyilván voltak anyagi gondjaik emiatt is emelhették anno a szolgáltatás árát. Sajnos sok az igénytelen ingyenes mmo és ahogy észrevettem ezek táborát, fél évente lecserélik a játékaikat. Ezzel nehéz versenyezni egy előfizetős játéknak. Free to play be fog válni átmenetileg itt is, legalább lesz sok sok golyófogó :)
    Hupi: anno nekem szövi oldalon sok meglepetésben volt részem, volt egy ürge aki szintén így üdvözölt engem, ráadásul rendkívül módon felkészült volt pl '56-ból, talán még nálam is jobban :D
    Én mostanság nem world of tankoltam, kicsit meg is untam, hogy valamiért mindig engem lőnek ki, én meg nagyon nagyon ritkán tudok kilőni bárkit is (bár spg-vel egész jó vagyok :D) Lehet ott is kéne csinálni egy HPR-t?
  • Shad01
    #19568
    Új accot nem akarok csinálni, de a régivel szívesen játszanék korlátozott módban. Este kipróbálom van-e rá lehetőség.

    Emailben ez jött:
  • Hupi
    #19567
    Egyébként world of tankozok néhány hete, nekem még új.
  • Hupi
    #19566
    Sőt örültünk hogy nincs a sok noob akik elpazarolják a felszerelést, lőnek a semmibe kedvtelésből, emlékszel ? :))))
  • Hupi
    #19565
    Ha jól emlékszem régebbi accountot nem lehet, csak az új regisztrációkat.
    Már nem játszom így se távcső se, se küldi, sem FRU készítés még tovább szűkítettek (teherautó/panhard/auto rifle sem). Kampányolni nem érdemes héba-hóba be lehet nézni egy kicsit puskával garázdálkodni. Talán majd ha lesz free to play rendszer, akkor érdemes lesz visszanézni. Bár ez is több mint semmi régen mikor nem volt free trial időszak akár fél-egy éven keresztül is csak az előfizetők nyomták :D
  • Shad01
    #19564
    Tudok játszani a régi accountommal free-ként? Heti egyszer kétszer játszanék.
    Fizetni már nem akarok, a 2 hónapos előfizetésem sem használtam ki.Időhiány miatt pár napot ha játszottam.
  • s1lkforrent
    #19563
    WWII Onlány a Steam GreenLighton

    Érdekes lenne látni egy Steam integrációt, akár fordulópont is lehetne. CRS vagy lenyomná a havidíjat, vagy épp menne F2P-be, a játékosok meg újrafelfedeznék a játékot.. álmodik a nyomor.
  • bazza
    #19562
    Én annó hajnalban másfél órát beszélgettem egy fickóval aki felhúzott párszor egy hegyre 88-cal. Kiderült róla, hogy a nagyszülei magyarok voltak és olyan helyen lakik ahol minden második család magyar származású :D
  • Hupi
    #19561
    Tegnap meginvitáltak lépjek be az AEF (Allied Force) squad-ba, mondom egye fene. Kérdezik honnan vagyok, írom hogy Hungary. Erre ők S! Magyar ,nagybetűvel :) Majd egy svéd csávó jelentkezik hogy bizony az ő felesége itteni származású és már 3x voltak a Balatonon :D
  • pedrohsi
    #19560
    ők már kétszer csődbe mentek korábban, szóval van tapasztalatuk ezen a téren és az ilyen apróságok nem tántorítják el őket :)

    Nincs külön RA stáb, ugyanazok csinálták, mert nem tudtak leszállítani egy új motort és az amcsikat egyszerre (meg a spawn delay lecserélése, dinamikus küldik, squad küldik, stb.)

    a free2play modell máshol bevált, lásd LOTRO, meglássuk itt mi lesz
  • s1lkforrent
    #19559
    A kickstarter befuccsolása konkrétan azt jelenti hogy nem kapnak semmit, csak siker esetén történik meg az utalás, cserébe viszont kötelességük(lett volna) leszállítani amit ígértek, vagy visszafizetni a pénzt.

    Hát biztos, mindenesetre egyesek elbocsátásokról beszéltek cégen belül. Gondolom a RA stábot küldték el(ha elküldték), a Rapid Assaultot meg bedolgozzák a WWII Online-ba.

    Egen, az előfizetői díj csökkentése úgy néz ki fórumos mantrává nőtte ki magát, csak az a baj, hogy a CRS-nek van egy viszonylag stabil vásárló közönsége, ha a díjat mondjuk 10 dollárra csökkentik, akkor csak imádkozhatnak hogy lesz kétszer annyi fizetővendég hogy megérje a váltás. Cserébe viszont MMO landben a F2P dolgok erősödésével, a WWII öregecskedésével meg egyre inkább tarthatatlanná válik a 18 dollár. Egy komolyabb free 2 play-esítés mondjuk érdekes lenne, ez a korlátozott "freeplay" mód nem komolyabb, mint a World of Warcraft, vagy a The Old Republic hasonló demói.
  • Hupi
    #19558
    40.000 dollár nem rossz valami olyasmiért ami még nem is létezik :)
    Pénzügyi helyzetükkel ők vannak tisztában nem hinném hogy ebbe sokaknak belelátása lenne, lehet igaz lehet nem pletykákra nem alapoznék.
    Játékosszám nem tűnik kevesebbnek. A free-play miatt szerintem sokak előfizetnek, és elképzelhető hogy csökkenni fog az ár is

    "You guys should realise that you will end up with more profit by lowering your subscription fee, in this day and age noone will pay 17.99 $ for a game like this.
    Adapt a F2P model or lower the subscription fee.
    Administrator's reply:
    Thursday, 09 August 2012 17:48
    DOC
    We are working on this. One step at a time.
    "

    Ami engem illet a Rapid Assault sosem érdekelt ám a benne lévő fejlesztések előbb-utóbb átkerülnek "ide".
  • s1lkforrent
    #19557
    a Rapid Assault kickstartere befuccsolt 40 ezer dollárt gyűjtöttek a megcélzott 100 helyett.

    Ezzel összefüggésben azt hallani, hogy a CRS anyagi gondban van. Erről mit tudtok?
  • Hupi
    #19556
    Bevezették az örök érvényű de erősen limitált free trialt a régi 2 hetes szabad játék helyett. Maximum 2. rangig lehet használni az egységeket ami a gyakorlatban puskát és géppisztolyt és könnyű ágyúkat/harckocsit jelent.
    A készítők nem titkolt szándéka hogy ezzel ösztönözzék a free-seket (akik a játékosok csaknem felét adják) az előfizetésre, ugyanakkor megmaradjon a játék ingyenes kipróbálásának lehetősége is.
  • s1lkforrent
    #19555
    "lőfizetői számára másodlagos a vizualitás és a játékélmény az amiért pénzt adtak ki" Pff, nyilván meg kell ideologizálni ha nincs pénz/tudás a normálisabb látványra, a kérdés hogy a Tisztelt Közönség meddig és mennyire veszi be. Ha teszkógazdaságos játékuk megtérüléséhez pár ezer eladás is elég, akkor nyilván minden rendben, 2020-ban is lesz ennyi vevő a WWII Online 1.9-re, de ahogy látom mintha nagyobb kazuárabb népeket is célozgatnának, az meg vagy megy 10 éves grafikával, vagy marad az 1.9
  • Hupi
    #19554
    Nem nem erre gondoltam :)
    Ahogy fogalmaztál "pár szent őrült munkája lesz". Ez az ő (jog)tulajdonuk erre építenek, ebből élnek. Ennek a programnak az előfizetői számára másodlagos a vizualitás és a játékélmény az amiért pénzt adtak ki.
    Kereslet/kínálat egyszerű piaci törvények, amíg ez összhangban van felesleges azon értekezni, hogy ezen meg ezen a téren hű de gagyi meg van jobb is legalább egy tucat.
    Persze haladni kell a korral, azt is teszik csak éppen fél-egy évtized késéssel ;)
  • s1lkforrent
    #19553
    "nincsenek egy súlycsoportban azokkal a szoftver gyártó/kiadó cégekkel"

    Az IO Interactive-os szökevények új indie stúdiójára gondolsz, akik folyamatosan nyomatják a War Bonds akciójukat, hogy egyáltalán be tudják fejezni a Heroes and Generalst, meg arra a tucat koca moderre, akik fejlesztgetik a Battlegroup42-t már 8-9 éve BF1942 motoron, és mégis nemsokára egy feljavított önálló kiadásra készülnek Unreal motor alatt?

    Szó se róla, Rapid Assault is csak pár szent őrült munkája lesz, de a videó alapján még a saját súlycsoportjukban sem erőltetik meg magukat.
  • Hupi
    #19552
    Nyilván nem is az a cél amit alant említettél, hiszen nincsenek egy súlycsoportban azokkal a szoftver gyártó/kiadó cégekkel. Gondolom inkább a régi ill. jelenlegi előfizető bázisra támaszkodnak . Ha csak annyit érnek el hogy meg tudnak élni ebből a game-ból - még újabb 10 évig -, sztem az már jó nekik :)
  • s1lkforrent
    #19551
    Vna neki lassan bétája is, meg videója is itt ni: http://www.rapidassaultgame.com/index.php



    Kinézetre erősen Battlefield 1942(érted, 10 éves), játékmenetre simulation style fast action multiplayer tactical game.. azaz BattleGroup42, csak ezért fizetni kell majd.

    Nem tudom, hogy egy Heroes and Generals mellett mennyire tud labdába rúgni, szerintem sehogy.
  • Csirke4
    #19550
    Nyomtam én is egy tízdolláros hónapot :)
  • kikko
    #19549
    Vagyok én is Kikko77 névvel de mint régen hajnalba és éjjel vagyok aktív.
  • Hupi
    #19548
    Free-vel vagyok egy-két hete szövi oldalon :) carter23 néven
    axisnál pedig hupihun34 ritkábban .
  • Shad01
    #19547
    Játszik még valaki? Úgy néz ki két hónapig elő vagyok fizetve. :)
  • Shad01
    #19546
    Lusta voltam végigolvasni a részleteket. Sajnos arról szól a welcome back solider, hogy egy hónap helyett kettőt írnak jóvá. Én meg azt hittem hogy olyasmi, ami régen volt hogy pár hétig ingyen kipróbálható.
  • Hupi
    #19545
    Elméletileg most 2 hónapot kapsz érte nem?

    BUY ONE MONTH - GET ONE FREE! 24 HOURS ONLY (HAPPENING NOW)
  • Shad01
    #19544
    Aktiváltam magam a welcome back solider akcióval. Ehhez szokás szerint be kellett állítani bankkártyát és egyből levont 1 usd-t majd fél perc múlva 9,99 usd-t. Vissza fogom én ezt kapni?