19663
  • Csirke4
    #19623
    És megy jól a játék most? :D
  • Miklós24
    #19622
    Szevasztok Honved4 vagyok 2009-be játszottam utoljára vopistuékkal bencehun hupihun al. 2016 ujra visszajöttem.kivancsi vagyok mi vaktozott szaggat e a gepem?
    Voltam agárdon egy találkozón jó volt.2009 körül volt az is.elérhetőségeket kérhetnék. Mert skypon jobb a jàték.
  • Pordycus
    #19621
    Van TS3-szerveretek ahol rendszeresen együtt játszotok?
    Ha nincsen tudok ajánlani egyet.
  • RODLEE
    #19620
    Kössz!
    Elöbb töltöttem le be is léptem,de csatába nem tudtam bemenni rég volt már mikor játszottam! Segítsetek hogy is kell ezt! Mondjuk most off a szerver,be se tudok lépni,ez milyen sűrűn fordul elő,és miért off?
  • Hexex86 #19619
    http://www.battlegroundeurope.net/subscription-comparison
    De most október 19-ig prémium mindenki, ha jól vettem ki. Most jött update.Megnézem én is mi változott.
  • RODLEE
    #19618
    Hali!
    Miben més a free accaount,mint a fizetős?
    Régen én is nyomtam a gamét volt mikor időm engedte egész nap előte ültem!
    Érdemes újra letölteni?
    Üdv
  • Hexex86 #19617
    Valóban sokat dobna rajta, de a pénz a játékosokból jön nekik. Mondjuk a kickstarteres próbálkozásuk ( Rapid Assault ) sem volt annyira sikeres mint várták. Én azért reménykedek picikét. :)
  • Cimbi
    #19616
    Pedig bomba jó volt.:(
  • Kurfürst
    #19615
    A játék maga zseniális volt, az egyetlen MMO amire anno hajlandó voltam előfizetni... az alapok jók, a hangok a mai napig kb. a legjobbak, de ebbe kb. akkor lehet életet lehelni, ha az egész grafikus motort úgy ahogy van, kidobnák. Arra meg nyilván nincs pénz.
  • Hexex86 #19614
    Gondolom kevés a bevétel. Szerver költség is biztos van valamennyi. Kicsit több játékos ismerné meg aki nem ilyen bf meg ilyesmit akar akkor biztos sokan előfizetnének rá. Én is voltam egy darabig előfizető. Csak nagyon kevesen játszanak és kicsit "nehézkes" az irányítása.
  • Pluskast
    #19613
    Ezzel a játékkal még mindig az a baj mint amikor abba hagytam. Nem fejlődik gyakorlatilag semmit.
  • Hexex86 #19612
    hex86 névvel vagyok fent.Squad Szövetséges oldalon.Jó lenne szerveződni! :) Bár én free play játékos vagyok.
    Kedveljétek, kövessétek! Steam Greenligth!
    Nagyobb érdeklődést neki!!!!!
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2015.06.29. 09:58:29
  • vardoger
    #19611
    Na, megoldották az új accountomat, szal vardoger néven leszek néha fent :)
  • Csirke4
    #19610
    Kéne valami War Thunderes squadot alapítani. :D
  • Csirke4
    #19609
    Hehhhh.
    Regeld újra az íméljeidet. :D

    Amúgy más ötletem nincs így hirtelen. Decsinálj valamit!!!
  • vardoger
    #19608
    Rém egyszerű okaim vannak az új accountra: fogalmam sincs, mi a régi account nevem/jelszavam ÉS az az emilcímem sem létezik, ami meg volt adva hozzá, szal még új jelszót sem tudok kérni :)
  • Csirke4
    #19607
    Mortikám ne bénázzál már, gyere föl a rendes accoddal, 2 hétig welcome back soldier van. (tegnap óta)
  • vardoger
    #19606
    Sziasztok!
    Anno mortus76 néven játszottam veletek talán emlékeztek :)
    Gondoltam, most újra lövöldöznék kicsit, de új reggel. Csináltam új accountot és free-ben akartam először játszani, de nem igazán működik, konkrétan azt írja a playgate, hogy nem létezik ilyen játékos. A hivatalos fórumon olvastam, hogy a free-vel másnak is volt gondja, de gyakrolatilag hónapok óta nem kaptak választ, hogy mi a baj, és hogyan oldhatnák meg. Nektek van valami tapasztalatotok erről?
    Ja, azóta próbálkoztam az 5 dolcsis változattal is, de azzal is van valami gondja, nem fogadja el a kártyát, és a paypal-lel sem tud mit kezdeni...
  • Csirke4
    #19605
    Ki van még fent mostanság?:D
  • pedrohsi
    #19604
    ha újat regisztrálsz, választhatsz ingyenes acc-ot
  • RODLEE
    #19603
    Hali!
    Fizetős még a játék vagy már f2p?
  • pedrohsi
    #19602
    hétvégén intermission, jövő hét elején 100. kampány ingyen játékidővel
  • Csirke4
    #19601
    Lehet kéne játszani egy kicst megint... :D
    De nem ma!
  • vopistu
    #19600
    Haliho!
    Egy listát készítenék, amiben benne van, hogy kikkel lehet online összefutni. Ha csak nagyon ritkán akkor is (mint pl én). Ha tudsz valakit, aki játszik, de fórumot nem olvassa, őt beírhatod.
    Kérdőív
    Üdv,
    Pistu
  • vopistu
    #19599
    Haliho!
    Egy listát készítenék, amiben benne van, hogy kikkel lehet online összefutni. Ha csak nagyon ritkán akkor is (mint pl én). Ha tudsz valakit, aki játszik, de fórumot nem olvassa a fórumot, őt beírhatod.
    goo.gl/FhMmJf
    Üdv,
    Pistu
  • pedrohsi
    #19598
    él a Welcome Back ajánlat, be tudtok jelentkezni a régi accountokkal pár napig
  • Csirke4
    #19597


    Azjó! Akkor remélhetőleg most hozzájutnak még egy kis zséhez.
  • s1lkforrent
    #19596
    Na erre varrjatok gombot: A WWII Online Steam-re megy!
  • Kikkoo
    #19595
    Szia! Az xp-vel nem lehet gond nekem is az van és működik rendesen.

    Kikko
  • Miklós24
    #19594
    Szevasztok honved4 vagyok régi battleground-os.
    Olyan problémába ütköztem, hogy amikor indítom a játékot, egyszerűen kidob asztalra. Lehet azért mert xp-m van???? Valaki segítsen köszönöm
  • stalkeres
    #19593
    Helló most töltöm le, regisztráltam elvileg F2play szóval ingyenes a játék?
  • Hupihun
    #19592
    Érdemi játékhoz kell az előfizetés most már.
  • Solyom2
    #19591
    És nagyon rákényszerítenek arra, hogy előbb utóbb fizess, vagy ingyen is el lehet játszogatni?
  • pedrohsi
    #19590
    új regisztrációnál lehet választani f2p opciót, meglévő accountnál nem
  • Solyom2
    #19589
    Free2play a játék vagy fizetni kell érte?
  • Csirke4
    #19588
    milyen parancsok hiányoznak? :)
  • arpi66
    #19587
    a beállításokkal elboldogulok de a parancsok elfelejtődtek. :)ha tudsz segíts. köszi Árpi
  • pedrohsi
    #19586
    mi a gond? én nem játszom jelenleg, de privátot tudsz itt küldeni
  • Volfram42
    #19585
    Sziasztok van egy nagyon béta játék a Heroes and Generals, ott is megtalálható több fegyvernem. Azért írom hátha nem hallott róla valamelyikőtök akit érdekelne a játék. Bocsi az off-ért.
  • arpi66
    #19584
    sziasztok újra a játékban arpi66 néven

    pedro kéne egy kis segítség!! ha megadom a számom megcsörgetsz vissza hívnálak, ha tudsz segítesz?. :)